Krátké zprávy

Česká reprezentace žen do 16 let se připravuje na kemp, který se uskuteční ve dnech 9. – 10. října 2021 v Benešově. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

(27.9.2021)
Mezinárodní hokejová federace má nového prezidenta. Na kongresu IIHF v ruském Petrohradu jím byl v sobotu zvolen Francouz Luc Tardif. Petr Bříza sice ve volbě na nového šéfa hokeje neuspěl, ale nově bude prvním místopředsedou IIHF.
(25.9.2021)

Česká reprezentace do 17 let namísto zrušených přátelských zápasů proti Slovensku zařadila do programu přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 3. - 6. října v Hodoníně a Brně. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

(24.9.2021)

Trenéři zveřejnili pozvánku a program české reprezentace U16 na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 3. - 6. října v Hodoníně. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

(24.9.2021)