Dokumenty

Datum Kategorie Název
21.10.2019 Ženy Pozvánka: Ženy - Turnaj čtyř zemí v Rusku (EHT)
21.10.2019 Ženy Program: Ženy - Turnaj čtyř zemí v Rusku (EHT)
21.10.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Tři přátelská utkání ve Švýcarsku
21.10.2019 Ženy Program: Ženy U16 - Tři přátelská utkání ve Švýcarsku
17.10.2019 Reprezentace Pozvánka: U17 World Hockey Challenge 2019
17.10.2019 Reprezentace Program: U17 World Hockey Challenge 2019
15.10.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní kemp brankářů U16 v Ostravě (VÝCHOD)
15.10.2019 Pro brankáře Program: Jednodenní kemp brankářů U16 v Ostravě (VÝCHOD)
14.10.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Uherském Ostrohu
14.10.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Uherském Ostrohu
07.10.2019 Reprezentace Pozvánka: U16 Jednodenní kemp v Liberci
07.10.2019 Reprezentace Program: U16 Jednodenní kemp v Liberci
07.10.2019 Reprezentace Program: U16 Jednodenní kemp v Ostravě
07.10.2019 Reprezentace Pozvánka: U16 Jednodenní kemp v Ostravě
07.10.2019 Para hokej Pozvánka: Para hokej - Dvě přátelská utkání s Německem
07.10.2019 Para hokej Program: Para hokej - Dvě přátelská utkání s Německem
03.10.2019 Pro brankáře Program: Jednodenní kemp brankářů U16 v Karlových Varech (ZÁPAD)
03.10.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní kemp brankářů U16 v Karlových Varech (ZÁPAD)
02.10.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění ve Slaném
02.10.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění ve Slaném
02.10.2019 Hokejové soutěže Přestupní řád mimo klubů extraligy a I. ligy - s vyznačením změn 10.9.2019
02.10.2019 Hokejové soutěže Přestupní řád mimo klubů extraligy a I. ligy
01.10.2019 Reprezentace Pozvánka: U17 Přátelské utkání v Salzburgu
01.10.2019 Reprezentace Program: U17 Přátelské utkání v Salzburgu
01.10.2019 Reprezentace Akreditační formulář na utkání Turnaje Karjala SWE - CZE
30.09.2019 Reprezentace NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD - utkání Česko - Finsko v Plzni
30.09.2019 Reprezentace NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD - utkání Česko - Finsko v Plzni (podepsaný)
27.09.2019 ČSLH info Informace z jednání výkonného výboru 7.8.2019
26.09.2019 Reprezentace Pozvánka: U18 Tři přípravné zápasy proti Rusku
26.09.2019 Reprezentace Program: U18 Tři přípravné zápasy proti Rusku
25.09.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění ve Vrchlabí
25.09.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění ve Vrchlabí
23.09.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Třídenní kemp v Benešově
23.09.2019 Ženy Program: Ženy U16 - Třídenní kemp v Benešově
17.09.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí ve Finsku
17.09.2019 Ženy Program: Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí ve Finsku
17.09.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní kemp brankářů U16 ve Slaném (STŘED)
17.09.2019 Pro brankáře Program: Jednodenní kemp brankářů U16 ve Slaném (STŘED)
12.09.2019 Hokejové soutěže Technické normy - II. liga ČR 2019/20
09.09.2019 Rozhodčí Nominační listina rozhodčích 2019/20
06.09.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Bohumíně
06.09.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Bohumíně
06.09.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Lounech
06.09.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Lounech
04.09.2019 Hokejové soutěže Všeobecná ustanovení pro soutěže řízené ČSLH 2019/20
04.09.2019 Mládežnický hokej Pozvánka na Skills Challenge YOG 2020
04.09.2019 Hokejové soutěže II. liga ČR 2019/20 - rozpis soutěž - část Střed
03.09.2019 Hokejové soutěže Logo DHL JLA (v různých formátech)
03.09.2019 Hokejové soutěže Logo REDSTONE ELJ (v různých formátech)
03.09.2019 Hokejové soutěže Rozpis soutěží řízených ČSLH 2019/20