Dokumenty

Datum Kategorie Název
27.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U20 - Turnaj čtyř zemí ve Švédsku
27.10.2021 Reprezentace Program: U20 - Turnaj čtyř zemí ve Švédsku
26.10.2021 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Jablonci nad Nisou
26.10.2021 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Jablonci nad Nisou
22.10.2021 Ženy Pozvánka: Ženy U18 - Čtyřdenní kemp v Benešově
22.10.2021 Ženy Program: Ženy U18 - Čtyřdenní kemp v Benešově
22.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U16 - Dva přípravné zápasy v Salzburgu
22.10.2021 Reprezentace Program: U16 - Dva přípravné zápasy v Salzburgu
22.10.2021 Reprezentace Program: U16 - Tři přátelská utkání proti Švýcarsku
22.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U16 - Tři přátelská utkání proti Švýcarsku
21.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U17 - Tři přípravné zápasy proti Rusku
21.10.2021 Reprezentace Program: U17 - Tři přípravné zápasy proti Rusku
20.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U18 - Dvoudenní kemp v Jihlavě
20.10.2021 Reprezentace Program: U18 - Dvoudenní kemp v Jihlavě
19.10.2021 Ženy VISITOR RULES 2022 FINAL OLYMPIC QUALIFICATION IN WOMEN’S ICE HOCKEY, Group C
19.10.2021 Ženy COVID-19 DIRECTIVE REGULATING THE OBLIGATIONS OF PERSONS ENTERING THE PREMISES OF THE ROCKNET ARENA
18.10.2021 Ženy Pozvánka: Ženy - Přípravný kemp před olympijskou kvalifikací v Česku
18.10.2021 Ženy Program: Ženy - Přípravný kemp před olympijskou kvalifikací v Česku
15.10.2021 Para hokej Pozvánka: Para hokej - Dvě přátelská utkání v Německu
15.10.2021 Para hokej Program: Para hokej - Dvě přátelská utkání v Německu
15.10.2021 ČSLH info Personální/organizační změny Českého hokeje, 15.10.2021
15.10.2021 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Klášterci nad Ohří
15.10.2021 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Klášterci nad Ohří
15.10.2021 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění ve Veselí nad Lužnicí
15.10.2021 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění ve Veselí nad Lužnicí
15.10.2021 Hokejové soutěže Disciplinární řád ELH (od 12.10.2021)
12.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U18 - Dvoudenní kemp v Ostravě-Porubě
12.10.2021 Reprezentace Program: U18 - Dvoudenní kemp v Ostravě-Porubě
11.10.2021 Ženy NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD: FINÁLOVÁ OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE V LEDNÍM HOKEJI ŽEN 2022 skup. C
11.10.2021 Ženy SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOSTI OSOB VSTUPUJÍCÍCH DO PROSTOR ROCKNET ARENY
08.10.2021 Reprezentace Pozvánka: U20 - Jednodenní přípravný kemp v Litoměřicích
08.10.2021 Reprezentace Program: U20 - Jednodenní přípravný kemp v Litoměřicích
05.10.2021 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Bohumíně
05.10.2021 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Bohumíně
02.10.2021 Reprezentace Pozvánka: Reprezentační Skills Camp v Novém Jičíně
02.10.2021 Reprezentace Program: Reprezentační Skills Camp v Novém Jičíně
02.10.2021 Reprezentace Pozvánka: Reprezentační Skills Camp v Litoměřicích
02.10.2021 Reprezentace Program: Reprezentační Skills Camp v Litoměřicích
27.09.2021 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Dvoudenní kemp v Benešově
27.09.2021 Ženy Program: Ženy U16 - Dvoudenní kemp v Benešově
24.09.2021 Reprezentace Pozvánka: U20 - Jednodenní přípravný kemp v Litoměřicích
24.09.2021 Reprezentace Program: U20 - Jednodenní přípravný kemp v Litoměřicích
24.09.2021 Reprezentace Pozvánka: U18 - Tři přípravné zápasy proti Rusku
24.09.2021 Reprezentace Program: U18 - Tři přípravné zápasy proti Rusku
24.09.2021 Reprezentace Pozvánka: U16 - Čtyřdenní kemp v Hodoníně
24.09.2021 Reprezentace Program: U16 - Čtyřdenní kemp v Hodoníně
24.09.2021 Reprezentace Pozvánka: U17 - Čtyřdenní kemp v Hodoníně
24.09.2021 Reprezentace Program: U17 - Čtyřdenní kemp v Hodoníně
16.09.2021 Para hokej Pozvánka: Para hokej - Klasifikace ve Švédsku
10.09.2021 Hokejové soutěže Rozpis soutěží řízených Českým hokejem 2021/22