29.12.2021 |

Mini Winter Cup zná 8 týmů postupujících do pražského finále

Český hokej v této sezoně poprvé pořádá sérii turnajů pro hráčů ročníků 2011 turnaj s názvem „Mini Winter Cup – Memoriál Tamira Wintersteina“. Základní část akce se rozjela na konci roku 2021 v Bruntále, Povrlech, Dobříši a Žamberku. 8 postupujících týmů si to rozdá o celkové vítězství v lednu v rámci pražského finálového turnaje.

Pohár je určen pro klubová mužstva složená z chlapců a dívek, hrací čas je na rozdíl od pravidel minihokeje upraven na 2x20 minut, přičemž turnaje bude doprovázet zajímavý zábavný program. Níže naleznete výsledky a týmy postupující do finálového turnaje, který se v lednu 2022 uskuteční na střeše Galerie Harfa v Praze.

Kvalifikační turnaj v Bruntále

Do finálového turnaje z kvalifikace v Bruntále postupují týmy Uherského Hradiště a Prostějova. Fotografie z akce najdete zde.

Skupina A

Skupina B

Play-off a konečné pořadí

Kvalifikační turnaj v Žamberku

Do finálového turnaje z kvalifikace v Žamberku postupují týmy HC Kometa Brno a HC Klatovy. Fotografie z akce najdete zde.

Skupina A

Skupina B

Play-off a konečné pořadí

Kvalifikační turnaj v Dobříši

Do finálového turnaje z kvalifikace v Dobříši postupují týmy BK Havlíčkův Brod a HK Lev Slaný. Fotografie z akce najdete zde.

Skupina A

Skupina B

Play-off a konečné pořadí

Kvalifikační turnaj v Povrlech

Do finálového turnaje z kvalifikace v Povrlech postupují týmy HC Litvínov a HC Stadion Litoměřice. Fotografie z akce najdete zde.

Skupina A

Skupina B

Play-off a konečné pořadí

Tiskovou zprávu s dalšími informacemi o organizaci turnajů najdete zde.

Galerie