24.06.2020 |

Přihlaste se na Letní kemp Českého hokeje

Oddělení rozvoje ledního hokeje organizuje v Blansku speciální letní kemp pro mladé hokejisty. Pokud máte zájem, přihlaste se co nejdříve, kapacita je 36 hráčů a 4 brankáři. Kemp svou přítomností podpoří i několik hostů například z řad českých hokejistů NHL.

Hokejový kemp Českého hokeje určený pro hráče ročníku 2010 a 2011 se uskuteční 3. - 7. srpna 2020 v Blansku. Trenéry budou profesionální regionální trenéři Českého hokeje, trenéři sportovního oddělení ČH, trenéři brankářů ČH a vybraní trenéři z klubů. K dispozici bude krásný sportovní areál, jehož součástí je zimní stadion, aquapark, beachvolejbalové kurty, tělocvična a atletický areál. V průběhu týdne si účastníci kempu zatrénují a zasoutěží s hráči NHL.

Veškeré praktické aktivity budou zaměřeny na rozvoj všeobecných a specifických (hokejových) pohybových dovedností. Tento kemp navíc povede děti k návykům, jak vhodně regenerovat, naučí je kompenzačním cvikům a správnému jídelníčku včetně pitného režimu. Hry a cvičení mimo led budou zaměřeny především na rozvoj rychlosti, dynamiky, obratnosti a pohyblivosti.

Tréninky na ledě budou zaměřeny na specifické hokejové dovednosti jako je bruslení, práce s kotoučem a střelba. Množství her a zábavných herních cvičení na ledě i mimo něj má za cíl naučené dovednosti přenést rychle do samotné hry.

Každý účastník dostane na začátku kempu tréninkový dres národního týmu a štulpny. V průběhu celého týdne se bude soutěžit o zajímavé ceny. Na úvod akce proběhne informativní schůzka s rodiči, kde bude prezentován program, náplň a zaměření kempu. Dále budou zdůrazněny důležité oblasti v rozvoji dětí, tj. „VŠESTRANNOST-DOVEDNOSTI-VÝŽIVA.“

Součástí hokejového kempu bude praktický seminář pro trenéry. Hostující trenéři absolvují část denního tréninkového programu. Získají tak další praktické zkušenosti, protože sami prožijí program a stanou se součástí výuky dětí. Žádné posedávání na tribunách, ale prožitek!

Termín: 3.–7. srpna 2020
Cena: 6.900 Kč
Místo: Sportovní areál Blansko, Mlýnská 624, 678 01 Blansko
Kapacita: 36 hráčů a 4 brankáři

Pokud se chcete na kemp přihlásit, obraťte se na regionálního trenéra Českého hokeje Oldřicha Kališe: kalis@czehockey.cz, +420 604 571 493