Články

Česká para hokejová reprezentace má za sebou IPH Cup v Ostravě
Česká para hokejová reprezentace odehrála v Ostravě International Para Hockey Cup. Kvůli epidemické situaci se turnaje nemohly zúčastnit zámořské výběry, i tak svěřenci trenéra Břízy mohli odehrát pět kvalitních zápasů proti elitnímu výběru Ruska. I přes pět porážek si Češi z turnaje odnáší spoustu cenných zkušeností.
International Para Hockey Cup začíná už v neděli
I v nelehkých podmínkách nouzového stavu pokračují přípravy mezinárodního para hokejového turnaje International Para Hockey Cup (IPH Cup) v ostravské RT Torax Aréně. Organizátoři museli změnit rozpis zápasů.
Přes dvacet para hokejových nadějí na kempu! Zkušenosti nováčkům předával i paralympijský vítěz
Para hokej spojuje začínající hráče napříč všemi věkovými kategoriemi i mezi různými státy. Dlouhodobá práce se začínajícími para hokejisty se vyplácí a dokazuje to v pořadí už čtvrtý Mezinárodní para hokejový rozvojový kemp, který se opět uskutečnil v ostravské RT Torax Aréně.
Předprodej vstupenek na IPH CUP spuštěn
Nadělte si před Vánoci porci toho nejlepšího světového para hokeje. Prodej vstupenek na International Para Hockey Cup, který se uskuteční v prosinci v RT Torax Aréně, odstartoval. Počet míst je omezen. Neváhejte a zajistěte si svou vstupenku včas.
International Para Hockey Cup 12. - 19. 12. 2021 v Ostravě
USA, Kanada, Rusko a Česko! Od 12. do 19. prosince 2021 proběhne v ostravské RT Torax Aréně mimořádný turnaj za účasti nejlepších para hokejových týmů planety! International Para Hockey Cup (IPH CUP) nabídne během šesti hracích dnů dvanáct zápasů světové elity.
Mezinárodní para hokejový rozvojový kemp v Ostravě
Celkem patnáct nadšenců se zapojilo do třídenního kempu pro nové a mírně pokročilé para hokejisty a para hokejistky. Vyzkoušet si sledge přišly na led RT Torax Areny dvě děti ale i šedesátiletý začátečník! A neztratila se mezi nimi ani jediná žena už třetího Mezinárodního para hokejového rozvojového kempu, který pořádá Český para hokej.
Po roční pauze startuje para hokejová liga
O tomto víkendu se uskuteční první kolo základní části České para hokejové ligy, do které se zapojí šest tuzemských klubů. Téměř po roce se tak na led vracejí para hokejisté. Loňská sezóna byla kvůli koronavirové krizi předčasně ukončena.
Česká para hokejová liga hledá rozhodčí
Český para hokej je v posledních letech po dvou úspěšných světových šampionátech v Ostravě na vzestupu a součástí je i kvalitní organizační zajištění utkání v domácí české para hokejové lize. Kluby ve spolupráci s Krajskými komisemi rozhodčích nyní hledají stabilní rozhodčí, kteří by řídili utkání této soutěže.
Začala aukce dresů české para hokejové reprezentace z domácího MS
V pátek byla oficiálně spuštěna aukce originálních červených dresů CCM připravených k zápasům mistrovství světa v para hokeji v Ostravě 2021. Výtěžek bude využit ve prospěch para hokejové reprezentace ČR. Dresy můžete dražit zde.
Naděje para hokejové reprezentace mají za sebou turnaj v Drážďanech
Česká para hokejová reprezentace dostala pozvánku do německých Drážďan, kde se o víkendu konal turnaj tří států. Česká reprezentace tak měla možnost prověřit formu mladých hráčů, pro týmy Německa a Švédska šlo naopak o poslední prověrku před blížícím se MS světové skupiny B, které se bude konat na konci září v Östersundu.