Články

Veteráni: Český výběr se zúčastnil oslav v Nové Pace
Výběr veteránů si v sobotu 24. února zahrál v Nové Pace proti tamnímu klubu v rámci oslav 90 let packého hokeje. Staré gardě přinesly nové dresy se státním znakem na prsou štěstí, protože vyhrála jasně 16:4.
Odstartovala aukce dresů ze souboje legend v Pardubicích
Pardubice na svatého Martina uspořádaly oslavné utkání na počest 100 let existence klubu. Proti sobě se postavily bývalé hvězdy národního týmu a legendy pardubického hokeje. A právě z tohoto utkání byla zahájena aukce dresů českých legend. Její výtěžek bude využit na rozvoj mládežnického hokeje.
Veteráni: Tým veteránů se účastnil oslav v Děčíně a Pardubicích
Velká výročí si žádají nejen důstojné oslavy, ale především velkou show. A přesně dvě takové proběhly na konci týdne. V pátek 10. listopadu v Děčíně slavili výročí třiceti let působení ve druhé lize duelem s veteránskou reprezentací. O den později pak veteráni pomohli oslavit 100 let Dynama Pardubice.
České veterány čekají výroční duely v Děčíně a Pardubicích
V pátek 10. listopadu se výběr českých veteránů představí na výročním utkání v Děčíně, o den později v sobotu 11. listopadu je čeká další zápas proti legendám Dynama Pardubice.
Na golfovém turnaji Nadačního fondu Ivana Hlinky se vybralo 361 000 Kč
Na 19. ročníku tradičního golfového turnaje, který se konal u Karlových Varů, ani letos nechyběly známé hokejové osobnosti. Cílem akce bylo pomoct vybranými prostředky těm, kteří to potřebují. Celkově se letos podařilo vybrat 361 000 Kč.
Čeští hokejoví veteráni porazili Německo
Hokejoví veteráni ČR pod vedením dvojice trenérů Havla a Pouzara vyrazili 15. dubna na střetnutí do Německa, které bylo odloženo kvůli covidové pandemii. V Landshutu se v rámci oslav 75. výročí místního hokejového klubu utkali s Hockey Oldtimers Germany.
Čeští veteráni porazili v exhibici Výběr Moravskoslezského kraje
O víkendu se konal v Karviné NHL Hockey Day, v rámci kterého došlo i na exhibiční duel veteránského týmu ČR s „domácím“ Výběrem Moravskoslezského kraje. Čeští veteráni pod vedením trenérů Jana „Gusty“ Havla a Jaroslava Pouzara dominovali a svého soupeře porazili 11:4.
Čeští veteráni vyhráli přátelský zápas v Lomnici nad Popelkou
Čeští veteráni mají za sebou třetí zápas v sezoně 2022/23. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla přijali tentokrát pozvání k přátelskému utkání v Lomnici nad Popelkou proti místnímu výběru. Diváci, kteří dorazili na tuto sympatickou akci, viděli zajímavý hokej a výhru českých veteránů v poměru 5:2.
Utkání českých veteránů v rámci oslav výročí založení kolínského klubu
Česká veteránská reprezentace se zúčastnila oslav 90 let od založení kolínského klubu. Při této příležitosti odehrála přátelské utkání proti místními výběru Old Boys Blue Bucks Kolín. Vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 5:5, na které se třemi body (2+1) podílel útočník českých veteránů Pavel Brendl.
Česká veteránská reprezentace odehraje zápas pří příležitosti výročí kolínského klubu
Při příležitosti oslavy 90 let od založení místního klubu odehraje česká veteránská reprezentace přátelský zápas v Kolíně proti výběru hráčských legend tamních Kozlů. Svěřence trenéra Jana "Gusty" Havla čeká druhý zápas sezony v sobotu 12. listopadu od 17:00.