Články

A-tým: Národní tým načal první kemp před MS. Trénovat je potřeba, ví Červenka
Tým trenéra reprezentace Radima Rulíka zahájil v úterý 2. dubna přípravný kemp v Říčanech, který bude trvat až do pátku. Příprava slouží především pro udržování kondice hráčů, kteří hrají o nominaci na mistrovství světa a jejichž týmům už skončila sezona.
Ženy: Start MS se blíží. Jsme na dobré vlně, říká Tejralová
Start světového šampionátu žen je za dveřmi. Už zítra vstoupí české reprezentantky do turnaje utkáním proti Finsku. „Držte nám palce,“ vzkazuje fanouškům ze Spojených států kapitánka týmu Aneta Tejralová.
U18: Češi se sjedou na druhý kemp. Už i s posilou ze zámoří
Česká reprezentace do osmnácti let bude od úterý 2. dubna pokračovat v přípravě na světový šampionát. Druhý přípravný kemp se bude opět konat v Kravařích a potrvá do pátku.
Ženy: Pozitiva? Přivykly jsme rychlosti a tempu, říká trenérka MacLeodová
Prohra v generálce před světovým šampionátem 1:6 se Spojenými státy sice může na první pohled značit mezery v českém týmu, nicméně trenérka Carla MacLeodová hledala hlavně pozitiva. „Skóre je jen jeden úhel pohledu,“ řekla pro ceskyhokej.cz.
Ženy: Češky v generálce na MS podlehly USA 1:6
Přípravný kemp v Lake Placid zakončil český výběr generálkou proti domácím Spojeným státům. Ty potvrdily roli favorita a utkání vyhrály 6:1. Jedinou českou branku vstřelila Klára Hymlárová.
Národní tým zveřejnil nominaci na první tréninkový kemp v rámci přípravy na MS
Hlavní trenér české hokejové reprezentace Radim Rulík zveřejnil nominaci na první tréninkový kemp, kterým národní tým zahájí přípravu na květnové domácí mistrovství světa. Na kempu v Říčanech se sejdou 3 brankáři, 5 obránců a 7 útočníků.
Ženy: Příprava v legendárním Lake Placid? Paráda, shoduje se kabina
Před blížícím se mistrovstvím světa využil národní tým žen spolupráce s americkým hokejem a přípravný kemp společně se zápasovou generálkou absolvuje v Lake Placid. Tedy na místě, které je pro hokej ve Spojených státech osudové a legendární.
U18: Příprava? Jedeme v maximálním tempu, hlásí trenér Čermák
V Kravařích začal první přípravný kemp svěřenců hlavního trenéra Davida Čermáka. Před blížícím se mistrovství světa, které hostí v dubnu Finsko, se tým snaží soustředit hlavně na pohyb, avšak soupiska ještě není kompletní a bude reagovat na situaci v klubových soutěžích.
Ženy: Když jsme byly dvakrát bronzové, jsou na nás větší očekávání, ví Vanišová
Tereza Vanišová má se zámořským hokejem zkušenosti už z nejprestižnější ženské ligy PWHL. V uplynulých týdnech změnila své působiště z Montrealu do Ottawy a pod vedením trenérky Carly MacLeodové se představí i na mistrovství světa v Utice.
U18: Kemp před MS? S náročností se počítá, říká Pohludka
Ještě před vypuknutím mistrovství světa čeká osmnáctku celkem pět přípravných kempů. Ten první odstartoval již ve středu 27. března v Kravařích, kde se tradičně připravují české mládežnické výběry. Navíc se jedná o vůbec první kemp od posledního Turnaje pěti zemí ze Spojených států.