Články

Česká osmnáctka veze z Hlinka Gretzky Cupu čtvrté místo
Česká reprezentace do 18 let nenavázala v závěrečných bojích Hlinka Gretzky Cupu na výsledky ze základní skupiny. V semifinále prohráli svěřenci trenéra Petra se Švédy 2:6 a souboji o bronz nestačili na Finy. I tak zanechali čeští mladíci v Kanadě velmi dobrý dojem.
Jiříček se k české dvacítce připojí v neděli, Moravce nahradil František Němec
Český hokejový obránce David Jiříček se k národnímu týmu do 20 let připojí v neděli. Osmnáctiletý bek, který měl před odletem do dějiště juniorského šampionátu pozitivní test na covid-19, tak dorazí do Edmontonu dva dny před vstupem českého týmu do turnaje.
Českou sedmnáctku čeká turnaj ve Spojených státech amerických
Česká reprezentace do 17 let má před sebou po trojzápase ve Švýcarsku první turnaj v sezoně. Přípravný kemp absolvovali svěřenci trenéra Eismanna v Říčanech a čeká je dlouhá cesta do USA, v Colorado Springs odehrají čeští mladíci turnaj turnaj pěti zemí.
Česká sedmnáctka má za sebou tři zápasy na švýcarské půdě
Česká reprezentace do 17 let má za sebou první zápasy v sezoně. Svěřenci trenéra Eismanna odehráli trojzápas ve švýcarském Davosu proti stejně starému domácímu výběru, v prvních dvou duelech zvítězili, závěrečné utkání vyhráli Švýcaři po samostatných nájezdech.
Radim Rulík zveřejnil nominaci na MS juniorů, do Kanady odcestuje 25 hokejistů
Trenér české hokejové reprezentace do 20 let Radim Rulík po dvou kempech v Brně a čtyřech přípravných zápasech ve Finsku nominoval na juniorské mistrovství světa, které startuje 9. srpna 2022 v kanadském Edmontonu, 3 brankáře, 8 obránců a 14 útočníků.
Reprezentace U18 odcestuje na Hlinka Gretzky Cup v kanadském Red Deeru
Trenér Jakub Petr s asistenty Radimem Skuhrovcem a Darkem Stránským zveřejnili nominaci na Hlinka Gretzky Cup, který se uskuteční 31. července – 6. srpna 2022 v kanadském Red Deeru.
Česká sedmnáctka zahájí sezonu trojzápasem ve Švýcarsku
Česká reprezentace do 17 let se sešla v Sokolově, kde oficiálně zahájila sezonu 2022/23 pod vedením trenéra Václava Eismanna. Ve středu se přesune do Davosu, kde odehraje tři přípravné duely proti stejně starému domácímu výběru, zápasy jsou na programu mezi čtvrtkem 28. a sobotou 30. července.
V generálce na Hlinka Gretzky Cup porazila česká osmnáctka třikrát Švýcarsko
Česká reprezentace do 18 let má za sebou generálku na Hlinka Gretzky Cup. Svěřenci trenéra Jakuba Petra se třikrát střetli ve Švýcarsku se stejně starým domácím výběrem a ve všech třech případech dokázali zvítězit - 3:0, 6:1 a 3:2.
Česká osmnáctka zahájila sezonu, prvním vrcholem bude Hlinka Gretzky Cup
Česká reprezentace do 18 let zahájila sezonu 2022/23 přípravným kempem v Rokycanech. Všichni nominovaní hráči absolvovali předsezónní testy na ledě i mimo led. Ve čtvrtek se tým Jakuba Petra přesouvá do Švýcarska, kde odehraje tři přátelská utkání proti domácímu výběru, a poté už má na programu Hlinka Greztky Cup.
Radim Rulík zveřejnil nominaci pro další část přípravy české dvacítky před MS U20
Trenér české hokejové reprezentace do 20 let Radim Rulík po konci prvního kempu v Brně zveřejnil nominaci na další část přípravy před blížícím se mistrovstvím světa juniorů. Na další soustředění do Brna a následný kemp ve Finsku byli povoláni 3 brankáři, 10 obránců a 16 útočníků.