Články

#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Na farmě s Liborem Hájkem
I v době, kdy jsou kvůli koronavirové pandemie zavřené zimní stadiony, doporučují zástupci Českého hokeje včetně Filipa Pešána mladým hokejistům a hokejistkám, aby se pravidelně hýbali a zůstali ve formě. Inspiraci si můžou vzít třeba z obránce New Yorku Rangers Libora Hájka, který ukázal, jak se připravuje doma na farmě.
Výzva Filipa Pešána mladým hokejistům a hokejistkám
Trenér národního mužstva a šéftrenér Českého hokeje Filip Pešán se obrátil na mladé hokejistky a hokejisty s výzvou, aby dodržovali vládní opatření a pokračovali v přípravě i v podmínkách, které aktuální pravidla umožňují. „Dodržujme prosím všechna nařízení, i když se nám mohou zdát omezující a nepříjemná,“ vzkázal prostřednictvím videa. „Je to jediná cesta, jak dostat Českou republiku z krize.“
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Squash a badminton
Squash a badminton mohou být skvělým doplňkem tréninku mladého hokejisty. Základy těchto sportů se dají provozovat na hřišti, na louce, na zahradě či za barákem u garáže. V pokročilejším stádiu se pak může přejít na samotnou hru, kterou názorně předvádí ve videu bratři z NHL - David Kaše z Philadelphie Flyers a Ondřej Kaše z Bostonu Bruins.
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Dynamická rychlost, síla a box
Potřetí v řadě bude mladé hokejisty v tréninku inspirovat obránce Washingtonu Capitals Radko Gudas. 23. díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL je zaměřen na to, jak může být v přípravě hokejistů prospěšný box.
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Silová, rychlostní a obratnostní cvičení
Do 22. dílu série #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL se zapojil podruhé v řadě obránce Washingtonu Capitals Radko Gudas, díky němuž se mladí hokejisté tentokrát mohou inspirovat v rámci silové, rychlostní a obratnostní přípravy.
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - 22 cviků Radko Gudase
Téma dalšího dílu série #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL je 22 cviků Radko Gudase na rozcvičení, zapracování a posilování. Rozcvičku obránce Washingtonu Capitals jsme natočili a video může sloužit jako dobrá inspirace pro mladé hokejisty.
Český hokej rozeslal nejmenším hokejistům a hokejistkám výstroj za 7,7 miliónu Kč
Nejmenší hokejisté a hokejistky ve 158 klubech obdrželi v září 2020 od Českého hokeje bezplatnou výstroj v hodnotě 7,7 miliónu Kč. Přibližně 72 % zásilky tvoří výstroj pro hráče, 24 % výstroj pro brankáře a 4 % různé tréninkové pomůcky.
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Strava Michala Kempného
20. díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL je pojat trochu netradičně. Obránce Washingtonu Capitals Michal Kempný se v něm podělí o své stravovací návyky a přístupy. Bude hovořit o tom, jak pozměnil svůj jídelníček po přesunu do NHL, co jí k obědu a ke svačině před zápasem a co kdy nejraději večeří.
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Baseballové dovednosti
I tentokrát se do seriálu, který by měl inspirovat mladé hokejisty k aktivitám mimo zimní stadion, zapojili dlouholetí kamarádi a hráči NHL Martin Nečas z Caroliny Hurricanes a Martin Kaut z Colorada Avalanche. Další díl #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL se zaměřuje na baseballové dovednosti.
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Další raketové sporty
Po letní pauze pokračuje seriál #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. Tentokrát budou mladé hráče inspirovat útočník Caroliny Hurricanes Martin Nečas a útočník Colorada Avalanche Martin Kaut. Oba talentovaní hráči už v rámci seriálu ukázali své fotbalové a tenisové dovednosti. V 18. pokračování se zaměří na další raketové sporty.