Články

#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - VYUŽITÍ MÍČKU V TRÉNINKU
Devatenáctý díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře se zaměřuje na ukázky tréninků postřehu a reakce. Předchozí díly s natočenou baterií videí byly představeny pro potřeby tréninku postřehu a reakce. Veškeré kombinace cvičení nabízí brankářská komise ledního hokeje pro možnosti domácího tréninku.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - JEDNOTLIVCI ČI DVOJICE S TENISÁKY
V 18. díle #HokejDoma: Cvičení pro brankáře se brankářská komise Českého hokeje rozhodla připravit trénink k povelům a následným reakcím. Jako vybavení postačí pár tenisáků a kuželů (či terčíků), cviky lze provádět samostatně nebo ve dvojicích.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - CVIČENÍ NA DOMA
V sedmnáctém díle série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře se přesouváme do domácího prostředí, kde si sami mladí gólmani mohou vytvořit ten správný brankářský trénink na suchu. Ať už v garáži, na zahradě nebo v obýváku. Brankářská komise se pro tento účel snažila vybrat prostorově nenáročná cvičení.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - JAK OBOHATIT TRÉNINK
Opět po čase přišla doba, kdy se kvůli koronavirové pandemii zavřely zimní stadiony. Mladí brankáři ale díky dalšímu dílu ze série #HokejDoma mohou pracovat na své kondici a dovednostech i v domácích podmínkách. 16. díl nese název Jak obohatit trénink pro brankáře.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - PROTAHOVÁNÍ HAMSTRINGŮ
Třinácté pokračování videosérie, která inspiruje mladé brankáře k tomu, jak se připravovat v domácím prostředí či na zahradě v čase mimo tréninkovou jednotku, přináší baterií cviků pro gólmany se zaměřením na oblast hamstringů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ II
Podívejte se na dvanáctý díl seriálu, který doporučuje mladým brankářům, jak se připravovat v domácím prostředí či na zahradě v čase mimo tréninkovou jednotku. I tentokrát, stejně jako v předchozím videu, přichází komise brankářů se sérií kompenzačních cvičení, která jsou pro správný vývoj brankáře velmi důležitá.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - Jak trénují mladí gólmani po celé ČR
Jak mladí brankáři plní výzvu #HokejDoma? Podívejte se na sestřih videí, které nám poslali kluci a holky z celé České republiky. Určitě si počkejte na konec videa, kde naleznete malé odlehčení. Za tuto zpětnou vazbu všem moc děkujeme.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - POHYBOVÁ VŠESTRANNOST
Video s názvem "Pohybová všestrannost v domácích podmínkách" patří do série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, ale není samostatným dílem. Spíš by mělo sloužit jako doplněk veškerých aktivit brankářů všech věkových kategorií.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ
V jedenáctém díle série, která doporučuje brankářům všech věkových kategorií, jak cvičit doma mimo tréninkovou jednotku, jsme se rozhodli připravit pár ukázkových videí pro práci s formou kompenzace. Důležitou částí vašich tréninků a po tréninkových zatížení by měla být forma kompenzace.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOORDINAČNÍ ŽEBŘÍK, ODRAZOVÁ CVIČENÍ
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje desátým dílem, který se zaměřuje na odrazová cvičení, při kterých mladí brankáři všech věkových kategorií využijí koordinační žebřík. Videa připravuje brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje.