Články

Startuje play-off extraligy staršího dorostu
V pondělí 21. března odstartují boje v osmifinálových sériích play-off extraligy staršího dorostu. Z nejvýhodnější pozice do vyřazovacích bojů vstupuje tým Sparty, který získal v předešlých dvou částech soutěže nejvíce bodů. Na dalších příčkách bychom našli České Budějovice, Zlín či Vítkovice. Naopak na poslední chvíli obsadili poslední místo zajišťující šanci bojovat o mistrovský titul hráči HC Olomouc.
NOEN extraligu juniorů nyní čeká play-off i barážové boje
V pondělí 14. března byla odehrána poslední utkání druhé části NOEN extraligy juniorů a pro třináct týmů sezóna končí. Dalších devět družstev se může připravovat na pokračování sezóny. Nejlepší osmička se střetne v play-off, které startuje 17. března. Tým, který obsadil 18. příčku, bude hájit příslušnost v nejvyšší soutěži v baráži s třemi soupeři z ligy juniorů. Už nyní je jasné, že týmy na čtyřech posledních místech po druhé části soutěže sestupují přímo.
Na mistrovství republiky krajských výběrů dominoval Ústecký kraj
Hokejové výběry všech čtrnácti krajů se o víkendu 12. a 13. února 2011 sjely do Českých Budějovic a Strakonic. V těchto jihočeských městech svedli hráči ročníku 1996 boje o titul mistra republiky. Ze základních skupin postoupila čtveřice Zlínský, Liberecký, Moravskoslezský a Ústecký kraj a ta se utkala o prvenství. Ve finálovém utkání se nakonec radovali mladíci z Ústeckého kraje.
NOEN extraliga juniorů jde do další části, ta začíná 24. ledna
V pátek 21. ledna se odehrála poslední utkání první části NOEN extraligy juniorů. Je tak rozhodnuto o tom, kdo bude v dalším pokračování sezóny nastupovat v jednotlivých skupinách. Šest týmů bude hrát ve skupině A a má již jistotu postupu do play-off. Dalších šest družstev bude o tuto možnost bojovat ve skupině B. Deset týmů je ve skupině C ohroženo baráží či přímým sestupem. Druhá část soutěže začíná prvními zápasy již v pondělí 24. ledna.
Extraliga staršího dorostu má za sebou první část, následuje druhá
Zápasy ve třech regionálních skupinách jsou v extralize staršího dorostu minulostí. Boje ve skupinách západ, střed a východ rozhodly o pořadí týmů, které se pro druhou fázi soutěže rozdělí do dvou výkonnostních skupin. Zápasy v rámci první i druhé dvanáctky týmů odstartují 10. prosince 2010 a potrvají do 18. března 2011. Hrát se bude o 16 postupových míst do play-off a jednoho sestupujícího do ligy staršího dorostu.