Články

Informace o prodeji vstupenek na České hokejové hry
Světový šampionát na Slovensku se blíží, kdo by chtěl vidět úřadující mistry světa na živo, bude mít na konci dubna ideální příležitost. V brněnské hale Rondo totiž proběhnou České hokejové hry, poslední díl letošního seriálu Euro Hockey Tour. Poslední vystoupení na švédských LG Hockey Games se narodnímu mužstvu nepovedlo, nyní si svěřenci trenéra Hadamczika chtějí spravit reputaci.
Pohár prezidenta Českého svazu ledního hokeje získal Třinec
Druhým rokem soutěžila mužstva Tipsport o extraligy o Pohár prezidenta Českého svazu ledního hokeje. Ten vždy patří týmu, který v základní části této soutěže nasbírá nejvíce bodů. V sezóně 2010/11 trofej získal tým HC Oceláři Třinec. Svěřenci trenérů Pavla Marka a Břetislava Kopřivy nasbírali za dvaapadesát soutěžních kol šestadevadesát bodů, tedy o dva více než na druhém místě Bílí Tygři Liberec. Předání poháru proběhlo v rámci utkání 52. kola Tipsport extraligy ve vítkovické ČEZ Aréně.
Prohlášení: Marketingové využití české hokejové reprezentace
Český svaz ledního hokeje v poslední době zaznamenal snahy některých společností využívat s ohledem na blížící se Mistrovství světa v ledním hokeji ve svých marketingových kampaních prvek české hokejové reprezentace.
Projekt "Pojď hrát hokej!" podpořily také aukce hokejových dresů
Projekt "Pojď hrát hokej!" podpořily také aukce hokejových dresů. V listopadu a prosinci roku 2010 uspořádal Český svaz ledního hokeje ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., a provozovatelem aukčního serveru aukce.esports.cz, společností eSports.cz, s.r.o., tři aukce originálních hraných dresů české hokejové reprezentace. Celkem se podařilo vydražit 29 dresů v hodnotě 220.780,- Kč.
Video: Rozhodčí Martin Fraňo dostal důvěru a řídil finále MS U20
Přestože česká dvacítka se do finálového duelu mistrovství světa neprobojovala, měl český hokej v tomto prestižním utkání své zastoupení. Zápas mezi Kanadou a Ruskem ve vyprodané HSBC Areně v Buffalu řídil sudí Martin Fraňo. Ten v rozhovoru po utkání přiznává, že zažil dosavadní vrchol své kariéry, zážitek, o kterém před startem šampionátu ani nepřemýšlel.
Oficiální ročenka Českého svazu ledního hokeje stále v prodeji
Před vánočními svátky byla vydána ročenka českého hokeje sezóny 2009/10, která se na více než 200 stranách věnuje hokejovým soutěžím (extralize, 1. lize, 2. lize, juniorům, staršímu a mladšímu dorostu a dalším) a reprezentačním výběrům (muži, mládež, ženy, veteráni, sledge hokej). To vše z pohledu statistik a zajímavostí doplněno o desítky fotografií přímo z jednotlivých akcí. Tuto publikaci můžete přes omezený náklad stále zakoupit prostřednictvím internetu či přímo v sídle Českého svazu ledního hokeje.
PF 2011
Hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů a hlavně hodně radosti z hokeje v roce 2011 Vám všem za Český svaz ledního hokeje přeje Tomáš Král.
Nejmenší hokejisté obdrželi od ČSLH malý vánoční dárek
Z rozhodnutí prezidenta Českého svazu ledního hokeje Tomáše Krále bylo těsně před vánočními svátky distribuováno do 89 klubů celkem 445 helem Reebok či CCM. Tyto helmy s mřížkou jsou určeny pro nejmenší hokejisty, kteří tak od ČSLH dostanou malou hokejovou nadílku. Podobně byly již před rokem mezi nejmenší hokejisty distribuovány hokejové sety. Akce proběhla v rámci podpory projektu "Pojď hrát hokej!", jehož cílem je pomoci klubům s náborem nejmladších hokejistů.
Roční hodnocení a vánoční přání prezidenta ČSLH Tomáše Krále
Vážení přátelé, vážení kolegové, vážení přiznivci českého hokeje, další rok se blíží ke konci. Za pár dní má Ježíšek narozeniny, blíží se Silvestr a k této době vždy patří hodnocení toho, co se v uplynulém roce podařilo či naopak.
Upozornění ČSLH - krajské výběry
Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje na svém minulém zasedání projednal připomínku z jednání poradního výboru ČSLH, na kterém bylo konstatováno, že hokejový klub odmítnul uvolnit hráče na akci krajského výběru, a to i přesto, že je zařazen do systému péče o talentovanou mládež.