Články

Prezidentem Českého hokeje byl znovu zvolen Tomáš Král
Na konferenci Českého svazu ledního hokeje byl prezidentem svazu pro období 2020–2024 zvolen Tomáš Král. Hlasovalo pro něj 55 z 58 přítomných delegátů, 3 (včetně jeho samého) se zdrželi, proti nehlasoval nikdo.
Výňatky z vystoupení Tomáše Krále na volební konferenci ČSLH
Tomáš Král byl na volební konferenci Českého svazu ledního hokeje jediným kandidátem na funkci prezidenta a byl také jednoznačně zvolen. Níže si můžete přečíst shrnutí několika bodů, které během jeho volební řeči zazněly.
V Síni slávy českého hokeje byla otevřena nová výstava Kolébky hokeje
V úterý 16. června se slavnostně otevřela v Síni slávy českého hokeje nová výstava nazvaná KOLÉBKY HOKEJE. Kmotry expozice se stali slavní „rybníkáři“ Jan "Gusta" Havel, Vladimír Martinec a Filip Chytil.
Češi ve čtvrtfinále Esports Fan Championship 2020 podlehli Švédsku
Česká dvojice gamerů ve složení Josef "Pepcastachurcik“ Stachura (PS4) a Jaroslav "Jarin“ Řehoř (XBOX) nestačila ve čtvrtfinálovém utkání Esports Fan Championship 2020 na Švédsko a po prohře 12:15 v turnaji končí.
Projekt Legenda legendám přinesl Nadačnímu fondu Ivana Hlinky téměř dva milióny korun
Částku 1 855 641 Kč přinesl Nadačnímu fondu Ivana Hlinky projekt Legenda legendám, do kterého se zapojilo 35 klubů Tipsport extraligy, Chance ligy, II. ligy ČR a Univerzitní ligy ledního hokeje.
Češi na Esports Fan Championship 2020 postoupili do čtvrtfinále
Mezinárodní hokejová federace IIHF poprvé v historii pořádá fanouškovské mistrovství světa ve hře NHL20 na konzolích Xbox ONE a Playstation 4. Český tým zvládl vstup do turnaje, když porazil zástupce z Běloruska. Ve čtvrtfinále, které startuje ve středu 3. června v 18:00, narazí Češi na Švédy.
Klubový informační systém je oporou pro sportovní kluby
(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Hromady papíru a pyramidy šanonů? Na to zapomeňte! Současný svět s příchodem nových technologií přináší chytrá řešení. Klubový informační systém je ideálním nástrojem pro efektivní řízení a správu jakéhokoliv sportovního klubu.
Uvolnění vládních opatření v oblasti sportu k 11. 5. 2020
Česká unie sportu zveřejnila výklad usnesení vlády České republiky č. 490 a 493, platných od 11. května 2020 rovněž pro oblast tělovýchovy a sportu. Shrnuje základní pravidla pro organizovanou sportovní činnost, provozovanou na amatérské i profesionální úrovni.
Český hokej a NHL prodloužily smlouvu o přestupech hráčů
Český hokej a NHL prodloužily smlouvu o přestupech hráčů o jeden rok, tj. do konce ročníku 2020/21. Smlouva, podepsaná v červnu 2013 a původně platná do konce letošní sezóny, upravuje pravidla a finanční podmínky při přestupech českých hráčů do NHL.
Vyjádření k výrokům předsedy představenstva MOUNTFIELD HK
V rozhovoru pro server isport.cz předseda představenstva Mountfield HK Miroslav Schön mimo jiné uvedl, že „klub vůbec nebyl informován, že dva hráči podávají návrh na zahájení smírčího řízení“, že klub „neměl možnost se k případu vyjádřit“ a že ředitel TELH Josef Řezníček „úmyslně zaslal e-mail na špatnou adresu advokáta“.