Články

Česká para hokejová reprezentace změří síly s Německem
Zimní stadion v Nymburku bude po oba víkendové dny hostit para hokejové reprezentace Česka a Německa. Právě Německo bude hostit už za měsíc mistrovství světa v para hokeji světové skupiny B. To proběhne od 17. do 21. listopadu v Berlíně. Jde tak o jeden z posledních řádných testů německého celku před turnajem. Český tým si díky čtvrtému místu na MS v para hokeji Ostrava 2019 udržel místo v elitní světové skupině A.
První noví zájemci o para hokej
Jsou z různých částí Česka, ale mají podobný cíl. Nový cíl. Stát se hráči para hokeje. Právě toto poslání mělo také nedávné MS v para hokeji Ostrava 2019. Zviditelnění tohoto sportu se podařilo díky neskutečným výkonům české para hokejové reprezentace i obrovské podpoře fanoušků.
Para hokejisté před vyprodanou Ostravar Arénou těsně prohráli souboj o bronz
Skvělé mistrovství světa mají za sebou čeští para hokejisté. Svěřenci trenéra Břízy doslova uchvátili české fanoušky, kteří několikrát v průběhu domácího šampionátu vyprodali Ostravar Arénu. Češi zvládli základní skupinu bez ztráty bodu a nakonec v bitvě o bronz nestačili na Jižní Koreu. Přesto jim fanoušci dlouho tleskali vestoje.
Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 startuje!
M​istrovství světa v para hokeji Ostrava 2019​ je tu! Čeští para hokejisté otevřou soubojem s Japonskem domácí mistrovství světa, které od 27. dubna do 4. května hostí Ostrava. Na ostravském ledě se představí osm elitních světových para hokejových týmů. Ostravar Aréna, dějiště turnaje, přitom v posledních dnech prošla značnou proměnou. Pro potřeby šampionátu zaměstnanci haly upravili mantinely i střídačky a trestné lavice.
Fanzóna během MS v para hokeji
Během ostravského mistrovství světa v para hokeji budou moct fanoušci před arénou navštívit i speciální fanzónu. Svou účast ve fanzóně přislíbil i legendární brankář Dominik Hašek.
Kupujte vstupenky na para hokejové mistrovství světa v Ostravě
Naplníme halu - s tímto cílem spustili organizátoři prodej vstupenek na Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019. Vstupenky kupujte zde.
Para hokejisté Zlína jsou mistry republiky
První zápas finále České para hokejové ligy sice Zlínští nezvládli, ovšem ve druhém zápase vyrovnali a ve třetím rozhodujícím si došli pro pátý titul v řadě! Celkově vyhráli už pošesté. Poražená Studénka bere stříbro, bronz po dvou vítězstvích nad Spartou připadl Mustangům z Pardubic.
V Ostravě se uskuteční MS v para hokeji
Nejlepší světový para hokej budou moci vidět diváci na přelomu dubna a května v Ostravě. O titul mistrů světa se zde utká osm elitních mužstev světové skupiny A. V té jsou kromě české reprezentace i týmy Kanady, USA, Norska, Itálie, Švédska, Koreje a Japonska.
Trenér Jiří Bříza zveřejnil širší nominaci na MS v parahokeji v Ostravě
Trenér Jiří Bříza zveřejnil širší nominaci na mistrovství světa v parahokeji, které se bude hrát ve dnech 26. dubna – 4. května 2019 v Ostravě.
Čeští para hokejisté v Praze třikrát přehráli Japonsko
Úspěšný trojzápas má za sebou česká reprezentace para hokejistů. Svěřenci trenéra Břízy vyzvali v Praze na Hvězdě třikrát Japonsko a nad soupeřem z Asie se jim podařilo ve všech případech uspět.