Články

Mistrovství ČR 9. tříd vyhrál Liberec před Mladou Boleslaví a Plzní
V Ostravě-Porubě během velikonočního prodlouženého víkendu vyvrcholila sezona žákovských soutěží Finálovým turnajem Ligy starších žáků "A", hokejistů ročníku 2007 a mladších. Mistrovství České republiky 9. tříd, jak se turnaji také říká, ovládli Bílí Tygři Liberec.
Memoriál Jana Marka napsal v Jindřichově Hradci 9. ročník
V duchu vzpomínání, ale zejména kvalitního dorosteneckého hokeje se o úvodním dubnovém víkendu nesl již devátý ročník Memoriálu Jana Marka. V Jindřichově Hradci soupeřilo pět týmů – čtyři české a výběr akademie Red Bull Salcburk.
V Chomutově se uskutečnil premiérový ročník Memoriálu Ondřeje Buchtely
V chomutovské ROCKNET ARÉNĚ zorganizovali místní Piráti první ročník Memoriálu Ondřeje Buchtely na počest obránce, který v červenci 2020 zemřel na rakovinu srdce. Na turnaj osmých tříd se sjelo osm týmů z celé republiky a premiérový ročník ovládli Bílí Tygři Liberec.
Výsledky dalších finálových turnajů VTM Západ-Střed-Východ v kategoriích U14 a U15
V pořadí druhé finálové turnaje projektu Výchova talentované mládeže, kdy proti sobě systémem každý s každým nastoupily výběru západu, středu a východu České republiky, úspěšně dospěly do svého konce. Ledeč nad Sázavou tentokrát hostila turnaj v kategorii U15, hráči do 14 let se proti sobě utkali ve Žďáru nad Sázavou.
Další dva finálové turnaje VTM v kategoriích U14 a U15 uspořádá Ledeč a Žďár nad Sázavou
Projekt Výchova talentované mládeže v sezoně 2021/22 pokračuje druhým finálovým turnajem, kde si to proti sobě rozdají výběry západu, středu a východu republiky. Turnaj VTM Z-S-V v kategoriích U14 a U15 se uskuteční 12. a 13. 3. v Ledči nad Sázavou a ve Žďáru nad Sázavou.
Finálový turnaj VTM Západ-Střed-Východ zná své první vítěze v kategoriích U14 a U15
Projekt výchova talentované mládeže má za sebou první dva finálové turnaje, kdy proti sobě systémem každý s každým nastoupily výběru západu, středu a východu České republiky. Ledeč nad Sázavou hostila turnaj v kategorii U14, hráči do 15 let se proti sobě utkali v Havlíčkově Brodě.
O víkendu se uskuteční první dva finálové turnaje VTM v kategoriích U14 a U15
Sezona v rámci projektu VTM má před sebou jeden z vrcholů - první z finálových turnajů projektu Výchova talentované mládeže v kategoriích U14 a U15 se uskuteční v Ledči nad Sázavou a Havlíčkově Brodě. Systémem každý s každým si to proti sobě rozdají výběry západu, středu a východu republiky.
Na jubilejní desátý Týden hokeje dorazilo více než 3500 dětí
Tradičního Týdne hokeje, který uspořádalo v závěru ledna 154 klubů, se zúčastnilo více než 3 500 dětí s rodiči. Nejvíce jich navštívilo zimní stadióny v Liberci, Zlíně a Jablonci nad Nisou, více než padesátka přišla také Olomouci nebo Přerově.
Mistrovství ČR krajů v kategorii U15 ovládl Plzeňský kraj
Mládežnické mistrovství české republiky krajů 2022 zná svého vítěze. Čtyřdenní turnaj v rámci kategorie U15 ovládl Plzeňský kraj, který ve finále přehrál Liberecký kraj 7:2. Bronz bere výběr české metropole, který v souboji o třetí místo porazil Moravskoslezský kraj.
BK Havlíčkův Brod vyhrál Mini Winter Cup 2022
Celorepublikový turnaj Mini Winter Cup 2022 vyhrál BK Havlíčkův Brod, který ve finále zdolal HC Kometa Brno 5:4. Bronz z turnaje pro hráče a hráčky ročníku 2011 berou Klatovy, které v souboji o třetí místo přehrály Litvínov. Tím nejdůležitějším na celé akci ale je, že si děti a rodiče užili dva zábavné dny plné hokeje pod otevřeným nebem.