Články

Češky mají jistý postup do čtvrtfinále! Němky přehrály Dánky
Český národní tým se v Calgary prezentuje výbornými výsledky. Svěřenkyně trenéra Paciny vyhrály i ve třetím utkání mistrovství světa. Japonky porazily 4:0. Dařilo se i Němkám, která Dánky přetlačili 3:1.
Češky uspěly proti Maďarkám, zámořské velmoci potvrdily roli favorita
Ve třetím hracím dni se opět představil na scéně český národní tým. Svěřenkyně trenéra Paciny porazili Maďarky 4:2. Uspěly také hráčky Kanady, které vysokým rozdílem přejely Rusky, Američanky si s čistým kontem poradily s Finkami. Po třech hracích dnech je tak ve skupině B český tým lídrem a ve skupině A vládnou neporažené Kanaďanky.
Japonky a Němky udržely na MS žen čisté konto, obrat předvedlo Rusko
Druhý hrací den Mistrovství světa žen v kanadském Calgary nabídlo dva duely skupiny B a jeden ze skupiny A. Německo si během první třetiny vypracovalo dvěma rychle po sobě jdoucími góly dvoubrankové vedení a nad Maďarskem zvítězilo s čistým kontem 3:0. Pevnou defenzivu předvedly také Japonky, které od 25. minuty až do konce zápasu držely nejtěsnější možný náskok nad Dánskem. Již druhý duel čekal ve skupině A Švýcarsko, jenže ani tentokrát i přes úvodní branku z 11. minuty neuspělo, Rusko otočilo vývoj zápasu na konečných 3:1.
Ženská reprezentace přehrála Dánky. Uspěly i Američanky a Kanaďanky
Mistrovství světa žen v kanadském Calgary odstartovalo. Světový šampionát otevřel duel českých hokejistek s Dánskem, ve kterém český národní tým zvítězil jasně 6:1. V noci uspěly také reprezentantky Spojených států amerických, které vynulovaly švýcarské protihráčky, i Kanada. Ta si v přestřelce poradila s Finskem.
Zápasy CZE vs DEN a CZE vs HUN z MS žen sledujte živě na HokejkaTV
České hokejistky vstoupí do bojů na světovém šampionátu v Kanadě a vy můžete být díky našemu webu přímo u toho! Prostřednictvím Hokejka TV totiž odvysíláme úvodní dva zápasy ženské reprezentace na mistrovství světa proti Dánsku a Maďarsku.
Kaufland a ženská reprezentace pomohou při MS organizaci DEBRA ČR
Potom, co byl kvůli obavám z koronaviru přesunut termín mistrovství světa žen, předepsala IIHF pro jeho účastníky přísná pravidla. Pro všechny hráčky a členy realizačních týmů byla stanovena povinná sedmidenní týmová karanténa před odletem a po příletu do dějiště šampionátu pětidenní izolace na hotelu.
Ženská reprezentace zná nominaci na MS v Calgary
Trenér Tomáš Pacina zveřejnil nominaci na mistrovství světa žen, které se bude hrát 20. – 31. srpna 2021 v kanadském Calgary.
Nejmladší česká reprezentace žen zahájila sezonu
Sezonu 2021/22 už zahájila i nejmladší česká reprezentace žen. Výběr hokejistek do 16 let, který po pěti letech opět vede trenér Rudolf Valla, se sešel k jednodennímu kempu v Karlových Varech. Program reprezentace pro nový ročník se intenzivně připravuje a bude zveřejněn na webu Českého hokeje.
Česká reprezentace žen dvakrát jednoznačně přehrála Slovenky
Česká reprezentace žen úspěšně obnovila přípravu na mistrovství světa, které na konci srpna proběhne v kanadském Calgary. Svěřenkyně trenéra Paciny odehrály v Pardubicích dva přátelské zápasy proti Slovenkám a v obou případech se radovaly z jednoznačné výhry (6:0 a 8:1).
Česká reprezentace žen absolvuje domácí dvojzápas se Slovenskem
Česká reprezentace žen obnovuje přípravu na mistrovství světa, které se přesunulo do Calgary na termín 20. - 31. 08. 2021. Svěřenkyně trenéra Paciny se sešly na kempu v Pardubicích, který v pátek a v sobotu vyvrcholí dvojzápasem proti Slovenkám.