Články

Video: Bruslení pro žáky 4. - 8. Tříd
Doporučená cvičení na silově obratnostní bruslení pro zlepšení bruslařské techniky a síly dolních končetin. Tato cvičení by měla být prováděna několikrát týdně na začátku tréninku ve třech až čtyřech opakováních. Určeno pro děti od jedenácti let.
Trenérský seminář při Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi
ČSLH pořádá seminář hlavních trenérů extraligy juniorů, extraligy st. dorostu, extraligy ml. dorostu v předzávodním období sezóny 2010/11. Akce se koná při příležitosti mezinárodního turnaje hráčů do 18 let – Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi. Přednášky proběhnou v Domě školství v ulici 17. listopadu 1A v úterý 10. srpna 2010 od 10 hodin.
Video: Cvičení reprezentace U16
Trenéři reprezentační šestnáctky Luděk Bukač a David Bruk natočili s video trenérem ČSLH Janem Procházkou několik cvičení ze svých letních kempů. Většina cvičení probíhá na malém prostoru a je zaměřena na zdokonalování individuálních dovedností jednotlivce.
Video: Dynamická rozcvička
Dynamická rozcvička, která je představena na sedm a půl minuty dlouhém videu, je vhodná pro všechny věkové kategorie a doporučujeme ji provádět před každým utkáním či tréninkem tak, aby došlo k rozehřátí celého organismu a nachystání svalů na maximální výkon.
Úvodní trenérský seminář pro sezónu 2010/11
Trenérské oddělení ČSLH pořádá dne 4. června 2010 od 13 do 19 hodin v areálu DOMYNO SPORTOVNÍ AKADEMIE v Praze úvodní seminář pro sezónu 2010/11. Setkání je určeno pro hlavní trenéry O2 extraligy, I. ligy ČR a Extraligy juniorů. S příspěvky vystoupí mimo jiné trenéři reprezentačních družstev v sezóně 2009/10 Vladimír Růžička, Jaromír Šindel a Jiří Kopecký. Další program mají připravený Marián Jelínek, Slavomír Lener, miroslav Přerost či Luděk Bukač mladší.