Články

Výkonný výbor schválil herní systém Chance ligy a II. ligy
Výkonný výbor Českého hokeje schválil hlasováním per rollam herní systém Chance ligy v sezóně 2020/21, pro který v minulém týdnu hlasovalo patnáct z osmnácti účastníků soutěže.
Začíná čtvrtfinále Poháru Generali České Pojišťovny Tipsport extraligy
Čtvrtfinále Poháru Generali České pojišťovny Tipsport extraligy startuje v pondělí 24. srpna a střetnou se v něm Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha, PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice, Mountfield HK – HC Oceláři Třinec a HC Škoda Plzeň – HC Verva Litvínov.
Kluby Chance ligy se domluvily na novém návrhu modelu soutěže
Účastníci Chance ligy se sešli na jednání, na němž revokovali svoje rozhodnutí z konce minulého týdne a dohodli se na novém návrhu modelu soutěže, který bude předložen výkonnému výboru ČSLH. Návrh vychází z modelu play off schváleného výkonným výborem ČSLH počátkem června 2020 s úpravami v dlouhodobé a závěrečné části.
APK LH řešila dopady krize, hokej s fotbalem spojily síly
Zástupci klubů Tipsport extraligy se dnes kvůli hrozbě dalších restriktivních opatření, která na ně mohou uvalit další finanční nároky spojené s opatřením proti nákaze covid-19, sešli v Praze na mimořádné valné hromadě Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH).
Předsedou DK ELH zůstává Ujčík, novými členy komise Leoš Čermák a Petr Kadlec
Výkonný výbor Českého hokeje dnes jmenoval předsedou disciplinární komise ELH Viktora Ujčíka a jejími členy Leoše Čermáka, Tomáše Jelínka, Petra Kadlece a Libora Procházku.
Piráti Chomutov se nezúčastní Chance ligy
Vedení klubu Piráti Chomutov oficiálně informovalo sekretariát Českého hokeje, že vzhledem k neschopnosti doložit ve stanoveném termínu bezdlužnost vůči hokejovým subjektům a splnit tak licenční podmínky se klub nezúčastní soutěže Chance liga v sezóně 2020/21.
Informace k Poháru Generali České pojišťovny Tipsport extraligy
Vzhledem ke karanténním opatřením v klubech HC Motor České Budějovice, Rytíři Kladno a HC Verva Litvínov byla odložena některá utkání Poháru Generali České pojišťovny Tipsport extraligy.
Začal prodej vstupenek na Winter Classic
V pondělí 27. července v 10:00 byl zahájen prodej vstupenek na hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně, jehož hlavní postavou bude Jaromír Jágr. Mimořádný hokejový prodloužený víkend proběhne v termínu 10. – 12. prosince 2020.
Na vítěze poháru Generali České pojišťovny čeká milión korun
Poháru Generali České pojišťovny Tipsport extraligy, který se uskuteční ve dnech 4. srpna až 22. září 2020, se zúčastní šestnáct mužstev, rozdělených podle územního principu ve čtyřech skupinách.
Vyjádření k Pirátům Chomutov
Vedení Českého hokeje vzalo na vědomí prohlášení klubu Piráti Chomutov, že nebude moci prokázat bezdlužnost vůči hokejovým subjektům a splnit tak podmínky pro účast v Chance lize. Oficiální písemné vyjádření v tomto smyslu nicméně Český hokej zatím neobdržel.