Články

Rozhodnutí předsedy DK ELH – Ševc (Mladá Boleslav)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Martina Ševce na protihráče Marka Daňa, za který mu byl v utkání HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav (03. 04. 2022) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za hrubost.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Ondráček (České Budějovice)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Dynamo Pardubice zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Jiřího Ondráčka na protihráče Karla Nedbala v utkání HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice, které se hrálo 26. 3. 2022.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Stoljarov, Sobotka a Forman (HC Sparta Praha)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Gennadije Stoljarova na protihráče Ladislava Šmída, za který mu byl v utkání Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha (26. 3. 2022) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za faul loktem.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Jan Štencel (České Budějovice)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Jana Štencela na protihráče Roberta Říčku, za který mu byl v utkání HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice (25. 3. 2022) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za nedovolený zásah do hlavy nebo krku.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 24. 3. 2022
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (18.3.2021 – 24.3.2022). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Ondráček (České Budějovice), Camara (Pardubice), Šmíd (Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Dynamo Pardubice zabýval zákrokem hráče Jiřího Ondráčka na protihráče Jana Koláře v utkání HC Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice, které se hrálo 22. 3. 2022.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Mueller (Brno), Dotchin (Kladno), Pavelka (Liberec), Růžička (Třinec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík potrestal finanční pokutou ve výši 5 000 Kč za nesportovní chování hráče Jacoba Dotchina (Rytíři Kladno) a Petera Muellera (HC Kometa Brno). Hráče Jaroslava Pavelku (Bílí Tygři Liberec) a Martina Růžičku (HC Oceláři Třinec) potrestal za stejný přestupek napomenutím.
Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 17. 3. 2022
Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (11.3.2021 – 17.3.2022). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Peter Mueller (HC Kometa Brno)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu Bílí Tygři Liberec zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Petera Muellera na protihráče Jan Šíra v utkání HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec (14. 3. 2022).
Rozhodnutí předsedy DK ELH – Jaroslav Vlach (Bílí Tygři Liberec)
Předseda disciplinární komise ELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu HC Kometa Brno zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Jaroslava Vlacha na protihráče Michala Krištofa v utkání Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno (12. 3. 2022).