Články

Rozhovory z přípravných kempů národního týmu před MS
PRO NOVINÁŘE: Nestihli jste živý vstup z online mixzóny a rozhovory? Nevadí, můžete se na ně podívat na youtube kanále hokej.cz nebo si je stáhnout v plné kvalitě, konkrétní odkazy na rozhovory najdete níže.
Trenér Filip Pešán zveřejnil nominaci na mistrovství světa 2021
Trenér národního týmu Filip Pešán po vítězství na Českých hokejových hrách zveřejnil nominaci na mistrovství světa, které odstartuje 21. května v Rize. Do Lotyšska odcestovali 3 brankáři, 9 obránců a 16 útočníků.
Českým trenérům přednášely hokejové špičky
Doba stále není příznivá pro scházení většího počtu lidí, konání Českých hokejových her přesto svaz opět spojil s velkým trenérským seminářem. Ve čtvrtek a pátek si poznatky renomovaných zahraničních odborníků poslechly stovky českých kolegů.
Natáčení nové Para hokejové hymny s Janáčkovou filharmonii Ostrava
Prostorami Domu kultury města Ostravy se ozývaly para hokejové tóny. Kdo by si nevzpomněl na para hokejovou hymnu, která dva roky zpátky pobláznila deseti tisíce fanoušků. Pro letošní MS v para hokeji Ostrava 2021 chystají organizátoři ale jedno obrovské překvapení ve spolupráci s Janáčkovou filharmonií Ostrava.
Začala aukce dresů české reprezentace z MS U18
Světový šampionát kategorie U18 se letos uskutečnil v americkém Friscu. Ve čtvrtek odstartovala aukce dresů české reprezentace. Dražitelé mohou získat dresy z červené sady, které byly připraveny pro tento turnaj, ale v kterých nakonec vzhledem k losu turnaje svěřenci Jakuba Petra nikdy nenastoupili.
Příprava na MS v para hokeji: Česká reprezentace stále na kempu v Poděbradech
Už jen pět týdnů zbývá do MS v para hokeji v Ostravě. Všechny týmy se sjedou do dějiště světového šampionátu 14. června, včetně toho českého. Závěrečnou soupisku ještě trenér české reprezentace nezveřejnil.
Přečtěte si bulletin národního týmu pro České hokejové hry 2021
Příprava České hokejové reprezentace na MS vrcholí Českými hokejovými hrami. Národní tým se v O2 areně postupně střetne se třemi tradičními soupeři - Finskem, Švédskem a Ruskem. Přečtěte si speciální online bulletin a dozvíte se všechny zajímavé informace nejen o soupeřích českého výběru.
Hokejistou sezony je Matěj Stránský, Oceláři s šesti cenami
Také v letošní sezoně Tipsport extraligy došlo na tradiční předávání týmových a individuálních cen. V rámci 26. ročníku ankety byl v hotelu Hilton Prague vyhlášen Hokejista sezony 2020/2021. Nejprestižnější cenu, o níž rozhodují hlasy samotných hráčů, obdržel Matěj Stránský.
Národní tým dvakrát porazil Slováky a chystá se na České hokejové hry
Česká hokejová reprezentace zvládla dvojzápas se Slovenskem a v přípravě na mistrovství světa udržela i v Praze neporazitelnost. Svěřence Filipa Pešána nyní čekají České hokejové hry, během kterých je prověří týmy Ruska, Finska a Švédska a které v O2 areně startují ve středu 12. května.
S PCR testem na České hokejové hry, startuje prodej vstupenek
České hokejové hry poprvé hostí Praha. Ve středu 12. května zahájí národní tým domácí turnaj Euro Hockey Tour soubojem s Finskem. O den později vyzve v pražské O2 areně Švédy a poslední zápas před MS absolvuje v sobotu 15. května proti Rusům.