Extraliga žen (2023/2024)

Jméno Email Tel./Fax
Tereza Sadilová
(řídící soutěže)
sadilova@czehockey.cz +420 725 100 032
Soutěže řídí Český hokej
Ze soutěže se sestupuje do: Liga žen
datum a čas kolo číslo utkání domácí hosté skóre
09.09.2023 15:10 1 7001 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ SK Kadaň 8:1 »
10.09.2023 18:00 1 7002 HC Příbram HC Berounské Lvice 9:1 »
16.09.2023 16:00 2 7003 SK Kadaň HC Příbram 2:9 »
17.09.2023 12:45 2 7004 HC 2001 Kladno HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 1:6 »
24.09.2023 18:00 3 7005 HC Příbram HC 2001 Kladno 9:1 »
24.09.2023 15:00 3 7006 HC Berounské Lvice SK Kadaň 12:5 »
28.09.2023 10:45 4 7007 HC 2001 Kladno HC Berounské Lvice 4:5 p »
28.09.2023 15:00 4 7008 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Příbram 3:10 »
01.10.2023 15:00 5 7009 HC Berounské Lvice HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 3:4 »
30.09.2023 12:30 5 7010 SK Kadaň HC 2001 Kladno 5:2 »
07.10.2023 16:00 6 7011 SK Kadaň HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 2:4 »
08.10.2023 15:00 6 7012 HC Berounské Lvice HC Příbram 2:8 »
15.10.2023 18:00 7 7013 HC Příbram SK Kadaň 9:1 »
09.12.2023 13:15 7 7014 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC 2001 Kladno 3:4 »
22.10.2023 14:40 8 7015 HC 2001 Kladno HC Příbram 1:6 »
21.10.2023 16:00 8 7016 SK Kadaň HC Berounské Lvice 4:3 »
29.10.2023 15:00 9 7017 HC Berounské Lvice HC 2001 Kladno 5:6 sn »
29.10.2023 15:15 9 7018 HC Příbram HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 5:3 »
17.11.2023 15:00 10 7019 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Berounské Lvice 7:3 »
17.11.2023 12:25 10 7020 HC 2001 Kladno SK Kadaň 3:1 »
19.11.2023 12:00 11 7021 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ SK Kadaň 5:6 »
19.11.2023 12:00 11 7022 HC Příbram HC Berounské Lvice 15:6 »
26.11.2023 12:30 12 7023 SK Kadaň HC Příbram 3:9 »
25.11.2023 12:40 12 7024 HC 2001 Kladno HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 2:4 »
03.12.2023 11:00 13 7025 HC Příbram HC 2001 Kladno 6:3 »
03.12.2023 15:00 13 7026 HC Berounské Lvice SK Kadaň 5:10 »
20.01.2024 16:25 14 7027 HC 2001 Kladno HC Berounské Lvice 12:1 »
20.01.2024 15:00 14 7028 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Příbram 3:12 »
28.01.2024 16:30 15 7029 HC Berounské Lvice HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 1:13 »
28.01.2024 14:30 15 7030 SK Kadaň HC 2001 Kladno 9:3 »
03.02.2024 12:00 16 7031 SK Kadaň HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 5:4 p »
14.02.2024 18:00 16 7032 HC Berounské Lvice HC Příbram 2:6 »
17.02.2024 11:30 17 7033 HC Příbram SK Kadaň 8:3 »
17.02.2024 13:15 17 7034 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC 2001 Kladno 2:4 »
24.02.2024 15:10 18 7035 HC 2001 Kladno HC Příbram 1:7 »
25.02.2024 14:30 18 7036 SK Kadaň HC Berounské Lvice 14:0 »
03.03.2024 16:15 19 7037 HC Berounské Lvice HC 2001 Kladno 3:9 »
06.03.2024 18:15 19 7038 HC Příbram HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0 »
09.03.2024 15:00 20 7039 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Berounské Lvice 0:0 »
10.03.2024 15:10 20 7040 HC 2001 Kladno SK Kadaň 0:0 »

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Příbram 15 15 0 0 0 128:35 45
2 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 14 7 0 1 6 69:59 22
3 SK Kadaň 15 6 1 0 8 71:84 20
4 HC 2001 Kladno 15 5 1 1 8 56:72 18
5 HC Berounské Lvice 15 1 1 1 12 52:126 6

Poř. Jméno Tým Poz GP G A P PIM +/-
1 Barbora Bartáková PRI FO 14 21 35 56 2 2
2 Lucie Gruntová PRI FO 15 27 28 55 2 3
3 Klárka Chmelová KAD FO 15 22 17 39 10 0
4 Alexandra Halounová BER FO 11 11 19 30 16 0
5 Sandra Halounová BER FO 11 12 14 26 10 0
6 Denisa Habartová PRI DE 13 8 16 24 8 1
7 Kateřina Nogová FKA FO 14 16 8 24 4 0
8 Michaela Hana Hajniková KLA FO 13 14 8 22 4 0
9 Lucie Manhartová PRI FO 12 11 10 21 2 1
10 Dominika Malicka FKA FO 11 8 13 21 2 0
11 Karolína Veverková KAD DE 15 12 8 20 32 0
12 Zuzana Martinů PRI DE 14 9 10 19 8 2
13 Libuše Holá KAD DE 13 8 10 18 4 0
14 Patricie Škorpíková FKA FO 13 14 4 18 10 0
15 Adéla Hanzlíková KLA DE 14 9 9 18 18 0
16 Markéta Mazancová PRI FO 11 6 10 16 0 0
17 Karolína Hornická BER FO 15 10 6 16 10 0
18 Nikola Špačková FKA FO 13 10 6 16 8 0
19 Kateřina Zrnová KAD FO 13 6 9 15 10 0
20 Michaela Jančová KLA FO 10 7 7 14 8 0
21 Viktorie Chladová PRI DE 11 7 6 13 6 0
22 Lucie Eignerová PRI FO 10 1 12 13 2 0
23 Klaudie Slavíčková PRI DE 11 3 9 12 2 0
24 Sabina Matoušková KLA FO 12 5 7 12 6 0
25 Natálie Brichová PRI FO 4 5 6 11 4 2
26 Viktorie Jílková PRI FO 7 7 4 11 4 0
27 Adéla Vrhelová KAD FO 13 5 6 11 10 0
28 Tereza Mazancová PRI FO 11 3 7 10 0 1
29 Tereza Štemberová PRI FO 6 5 5 10 4 0
30 Dana Cengerová KAD DE 10 3 7 10 20 0
31 Eliška Vaněčková FKA DE 13 0 10 10 2 0
32 Aneta Lédlová KAD FO 2 5 4 9 0 0
33 Šarlota Tomasco BER FO 10 5 4 9 70 0
34 Adéla Wojnarová FKA DE 10 1 8 9 4 0
35 Nikola Garažiová KLA FO 14 4 5 9 2 0
36 Daniela Kolářová KAD DE 14 5 3 8 6 0
37 Simona Eisenreichová BER FO 6 4 4 8 4 0
38 Lucie Vinšová KLA FO 12 2 6 8 16 0
39 Aneta Paroubková PRI FO 8 6 1 7 12 1
40 Denisa Nešutová KAD FO 9 2 5 7 29 0
41 Karolina Bojdová FKA DE 11 4 3 7 2 0
42 Anežka Hračová FKA DE 12 1 6 7 10 0
43 Kateřina Pěnčíková FKA FO 7 6 1 7 2 0
44 Eliška Stráská FKA FO 12 2 4 6 10 0
45 Nozomi Kiribuchi KLA FO 15 2 3 5 6 0
46 Dominika Vopravilová KLA FO 7 3 2 5 2 0
47 Adéla Pánková PRI FO 2 3 1 4 2 0
48 Celine Breite BER FO 10 0 4 4 14 0
49 Amálie Karásková BER FO 6 4 0 4 0 0
50 Eliška Petřeková FKA FO 9 3 1 4 0 0
51 Klára Sobolová FKA DE 11 1 3 4 4 0
52 Kateřina Petřeková FKA FO 2 0 4 4 4 0
53 Adéla Vávrová KLA FO 9 2 2 4 2 0
54 Marie Nowáková KLA FO 11 2 2 4 2 0
55 Barbora Knotková KLA DE 8 0 4 4 4 0
56 Kateřina Prejsová PRI DE 5 1 2 3 4 0
57 Simona Dvořáková PRI DE 6 2 1 3 6 0
58 Natálie Musilová PRI FO 6 1 2 3 4 0
59 Petra Mrhalová PRI FO 2 0 3 3 2 0
60 Veronika Prátová KAD FO 8 0 3 3 6 0
61 Jana Žampachová KAD DE 5 0 3 3 0 0
62 Lenka Macháčková BER DE 11 1 2 3 8 0
63 Agáta Koukolová BER FO 14 1 2 3 8 0
64 Nina Branická KLA DE 12 1 2 3 22 0
65 Anna Káchová KLA FO 15 1 2 3 6 0
66 Zoe Petrová PRI DE 1 0 2 2 0 0
67 Karolína Šimíková PRI FO 3 2 0 2 4 0
68 Štěpánka Eibinová KAD FO 4 1 1 2 4 0
69 Tereza Mudrová KAD DE 11 0 2 2 10 0
70 Kristýna Vosmíková KAD DE 14 1 1 2 4 0
71 Daria Taxová KAD DE 7 0 2 2 4 0
72 Natálie Koťátková BER DE 11 0 2 2 4 0
73 Michaela Spurná BER DE 14 0 2 2 4 0
74 Magdaléna Genčevová BER FO 13 2 0 2 8 0
75 Amálie Prunnerová FKA FO 7 1 1 2 2 0
76 Jana Fialová KLA DE 7 1 1 2 2 0
77 Adéla Fromová KLA DE 4 1 1 2 2 0
78 Gabriela Horáková KLA DE 5 1 1 2 8 0
79 Alžběta Plachá PRI DE 6 0 1 1 0 0
80 Martina Zedníková PRI DE 1 0 1 1 0 0
81 Veronika Filipi PRI DE 3 0 1 1 2 0
82 Adéla Fromová PRI DE 3 0 1 1 2 0
83 Madlen Chladová PRI DE 5 0 1 1 12 0
84 Sylva Červenková KAD FO 12 0 1 1 2 0
85 Hana Selicharová KAD FO 11 1 0 1 2 0
86 Jana Hnilicová BER DE 12 1 0 1 22 0
87 Adéla Ježková BER FO 4 1 0 1 0 0
88 Marie Steudtner BER DE 9 0 1 1 12 0
89 Tereza Gildainová FKA FO 1 0 1 1 0 0
90 Kamila Smetková FKA FO 1 0 1 1 0 0
91 Petra Matějová FKA FO 2 1 0 1 0 0
92 Eliška Chlebusová FKA FO 7 0 1 1 4 0
93 Eliška Veselá FKA FO 2 0 1 1 0 0
94 Amálie Karásková FKA FO 2 1 0 1 0 0
95 Klaudie Pietraszová FKA FO 2 0 1 1 0 0
96 Edyta Cybula FKA DE 7 0 1 1 0 0
97 Kateřina Kotoučková KLA DE 11 0 1 1 0 0
98 Veronika Hujová KLA DE 3 0 1 1 0 0
99 Bára Rosyvková PRI DE 1 0 0 0 0 0
100 Veronika Palíšková PRI FO 1 0 0 0 0 0
101 Marie Klímová KAD DE 4 0 0 0 0 0
102 Adriana Herink KAD DE 2 0 0 0 0 0
103 Rachel Kristová KAD FO 4 0 0 0 2 0
104 Tereza Brotánková KAD FO 2 0 0 0 2 0
105 Viktorie Schoberová KAD FO 2 0 0 0 0 0
106 Natálie Tršová BER FO 13 0 0 0 4 0
107 Magdaléna Marešová BER FO 7 0 0 0 6 0
108 Veronika Zárubová BER DE 2 0 0 0 2 0
109 Věra Sládková FO 0 0 0 0 0 0
110 Barbora Procházková BER FO 2 0 0 0 2 0
111 Petra Šeflová BER FO 8 0 0 0 0 0
112 Evelína Dudová BER DE 1 0 0 0 0 0
113 Eliška Zahálková BER FO 1 0 0 0 0 0
114 Šarlota Šmídová FO 0 0 0 0 0 0
115 Eliška Tótová BER FO 1 0 0 0 0 0
116 Adéla Mičulková FO 0 0 0 0 0 0
117 Aneta Florýková FKA DE 1 0 0 0 0 0
118 Veronika Janotová DE 0 0 0 0 0 0
119 Marie Chrastinová FKA DE 4 0 0 0 0 0
Poř. Jméno Tým Poz ZÁP TOI Z IG %Z Prům. SO A TM
1. Julie Pejšová PRI GK 14 840:00 0 34 0 2.43 0 2
2. Kristýna Bláhová PRI GK 1 60:00 0 1 0 1 0 0
3. Lili Chmelařová KAD GK 5 210:04 0 18 0 5.14 0 0
4. Sára Mádlová KAD GK 14 689:41 0 66 0 5.74 0 0
5. Lea Kořínková BER GK 2 100:12 0 9 0 5.39 0 0
6. Kateřina Dvořáková BER GK 2 35:49 0 7 0 11.73 0 25
7. Klára Hejzáková BER GK 5 174:25 0 23 0 7.91 0 0
8. Kristýna Smíšková BER GK 11 514:46 0 78 0 9.09 0 0
9. Karolína Šimůnková BER GK 2 81:56 0 8 0 5.86 0 0
10. Natalia Dzurillova FKA GK 5 251:14 0 20 0 4.78 0 0
11. Alexandra Hřívová FKA GK 4 240:00 0 15 0 3.75 0 0
12. Oliwia Chrpek FKA GK 7 346:06 0 23 0 3.99 0 0
13. Monika Kohoutková KLA GK 1 60:00 0 6 0 6 0 0
14. Kristýna Hnízdilová KLA GK 14 845:57 0 66 0 4.68 0 0

Související dokumenty:


Související články:

Extraliga žen: Příbram si kráčí pro vítězství v základní části
Souběžně s mužskou extraligou a mládežnickými soutěžemi vrcholí také základní část nejvyšší ligy žen. Tu čekají poslední dvě hrací kola, ovšem karty jsou již teď téměř rozdány. Základní část ovládnou hokejistky z Příbrami, nováčka z Berouna nemine poslední místo.
Extraliga žen: Příbram zůstává neporažena, Karviná drží druhou příčku
Extraliga žen se blíží ke své polovině. Po devíti odehraných kolech zůstává Příbram stoprocentní, skvěle si vedou také hráčky Karviné. Kadaň má těsný náskok před Kladnem a Berounskými Lvicemi. Oba týmy sice získaly šest bodů, ale Kladno má k dobru dva zápasy.