Liga juniorů (2023/2024)

Jméno Email Tel./Fax
Pavel Smažil
(řídící pracovník)
smazil@czehockey.cz +420 731 155 400
Soutěže řídí Český hokej
Ze soutěže se postupuje do: Extraliga juniorů
Ze soutěže se sestupuje do: Regionální liga juniorů

1. část:

- 14 družstev rozděleno územně do 2 skupin; 6 družstev ve skupině „A“ a 6 družstev ve skupině „B“; družstva se ve skupinách utkají šestikolově každý s každým a dále dvoukolově s družstvy z druhé skupiny (42 utkání).

2. část - Play-off o postup do extraligy juniorů:

- družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“ a „B“ na 1. - 4. místě sehrají tři kola play-off (čtvrtfinále, semifinále, finále) s tím, že všechna kola play-off se hrají na 3 vítězná utkání (3-15 utkání).
Pro sestavení dvojic ve čtvrtfinále platí, že družstvo umístěné ve skupině „A“ po 1. části na 1. místě hraje s družstvem umístěným ve skupině „B“ po 1. části na 4. místě, družstvo umístěné ve skupině „A“ po 1. části na 2. místě hraje s družstvem umístěným ve skupině „B“ po 1. části na 3. místě atd.

Pro sestavení dvojic v semifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěným po 1. části nejhůře a druhé nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s druhým nejhůře umístěným družstvem po 1. části. V případě, že se tohoto kola této části soutěže zúčastní družstva, která dosáhla v 1. části shodného pořadí, bude postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ.

Pro sestavení dvojice ve finále platí, že lépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěným po 1. části hůře, přičemž v případě, že se tohoto kola této části soutěže zúčastní družstva, která dosáhla v 1. části shodného pořadí, bude postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ.

Ve všech kolech této části soutěže se první, druhé a případně páté utkání hraje u lépe umístěného družstva po 1. části, třetí a případně čtvrté utkání u družstva umístěného po 1. části hůře.
Vítěz této části soutěže získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v DHL extralize juniorů pro sezónu 2024-2025.

Utkání 1. části se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.

Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto ustanovení se bude za odehrané utkání považovat též takové utkání, které bude kontumováno ve prospěch jednoho z družstev dle čl. 410 písm. b/ SDŘ, nebo které bude oboustranně kontumováno dle čl. 410 písm. c/ SDŘ), bude konečné pořadí družstev stanoveno podle čl. 418 SDŘ. V průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Utkání 2. části - „Play-off o postup do extraligy juniorů“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).

  1. V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči věkové kategorie juniorů, tj. hráči ročníku narození 2004, 2005 a 2006. Hráčům věkové kategorie dorostu, tj. hráčům ročníku narození 2007 a 2008, je start v utkání povolen za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ, a to v maximálním počtu 5 takových hráčů za družstvo Klubu v příslušném utkání. Protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím utkání.
  2. Odchylně od ustanovení čl. 318 odst. 1. SDŘ se stanovuje, že družstvo Klubu je povinno nastoupit do utkání ve stanoveném počtu hráčů následovně:

    a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a

    b) minimálně 10, maximálně 19 hráčů do pole.

  3. V utkání může za družstvo Klubu nastoupit maximálně 1 Cizinec, přičemž start brankáře- Cizince není povolen.
  4. V utkáních 2. části - „Play-off o postup do extraligy juniorů“ mohou za družstvo Klubu nastoupit pouze ti hráči, kteří v sezóně 2023-2024 za družstvo Klubu odehráli v 1. části soutěže liga juniorů minimálně 14 utkání, přičemž platí následující výjimky:
    • podmínku 14 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit ten hráč, který (i) ke

      dni 31. 12. 2023 splňoval veškeré podmínky ke startu za družstvo Klubu vyplývající z předpisů ČSLH vztahujících se ke konání soutěže liga juniorů v sezóně 2023-2024, (ii) v období po 31. 12. 2023 neztratil oprávněnost ke startu za družstvo Klubu v soutěži liga juniorů a (iii) v období po 31. 12. 2023 nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný Klub účastnící se ligy juniorů nebo soutěže vyšší,

    • podmínku 14 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit takový brankář, pokud se v předcházejícím průběhu sezóny součet jeho odchytaných utkání za družstvo Klubu v lize juniorů a utkání za družstvo Klubu v lize juniorů, kdy byl uveden v zápise o utkání, aniž do něj ve smyslu čl. 327 odst. 2. SDŘ zasáhl, rovnal minimálně 14.
  5. V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči mající registračním oddělením ČSLH schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) dle čl. 7 odst. 6. přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, přičemž:
    • součet počtu hráčů ročníku narození 2006 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže DHL extraliga juniorů a hráčů ročníku narození 2007 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže extraliga dorostu nesmí být v příslušném utkání vyšší nežli 5, a
    • počet hráčů ročníku narození 2007 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže liga dorostu, resp. ze soutěže regionální liga dorostu, není pro příslušné utkání omezen.
  6. Pořádající Klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 138 ze dne 8. 9. 2022 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře nebo zdravotnického záchranáře.
  7. Ve všech utkáních soutěže platí, že domácí družstvo je povinno k utkání nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
  8. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem a kalhot (výjimka z čl. 9.1. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
  9. Brankář, který v roce, v němž začala příslušná sezóna, dovršil či dovrší 17. rok věku (pro sezónu 2023-2024 se jedná o ročník narození 2006), a mladší, musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (výjimka z čl. 202.2. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
  10. Evidence trestů dle čl. 529 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.
  11. Ze soutěže liga juniorů se dle čl. 7 odst. 6. písm. c) přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2006, a to:
  • nejdéle do 30. 4. 2024,
  • do regionální ligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže regionální liga juniorů neúčastní, není-li v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do soutěže regionální liga juniorů 5 jiným hráčům družstva Klubu z ligy juniorů a současně z družstva Klubu účastnícího se extraligy dorostu.
datum a čas kolo číslo utkání domácí hosté skóre
15.09.2023 17:00 1. 4001 Piráti Chomutov HC Meteor Třemošná 3:2 »
15.09.2023 18:00 1. 4002 HC Slavia Praha IHC Králové Písek 8:0 »
15.09.2023 18:00 1. 4003 BK Havlíčkův Brod Rytíři Kladno 4:1 »
15.09.2023 20:00 1. 4004 Valašský hokejový klub HC AZ Havířov 2010 2:1 »
15.09.2023 18:45 1. 4005 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Chrudim 10:5 »
14.09.2023 19:00 1. 4006 HK MD Šumperk HC RT Torax Poruba 2011 1:0 »
17.09.2023 12:30 2. 4007 HC Meteor Třemošná Rytíři Kladno 6:3 »
17.09.2023 14:00 2. 4008 IHC Králové Písek BK Havlíčkův Brod 5:4 »
17.09.2023 14:45 2. 4009 Piráti Chomutov HC Slavia Praha 5:4 p »
17.09.2023 12:00 2. 4010 HC AZ Havířov 2010 HK MD Šumperk 5:3 »
17.09.2023 16:00 2. 4011 HC Chrudim HC RT Torax Poruba 2011 2:3 »
17.09.2023 14:00 2. 4012 Valašský hokejový klub TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:2 sn »
22.09.2023 18:00 3. 4013 HC Slavia Praha HC Meteor Třemošná 4:2 »
22.09.2023 19:00 3. 4014 BK Havlíčkův Brod Piráti Chomutov 3:2 »
22.09.2023 18:00 3. 4015 Rytíři Kladno IHC Králové Písek 3:4 »
22.09.2023 19:15 3. 4016 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC AZ Havířov 2010 4:7 »
22.09.2023 20:00 3. 4017 Valašský hokejový klub HC RT Torax Poruba 2011 3:5 »
22.09.2023 19:00 3. 4018 HK MD Šumperk HC Chrudim 0:1 »
24.09.2023 13:15 4. 4019 HC Meteor Třemošná IHC Králové Písek 4:1 »
24.09.2023 12:00 4. 4020 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 6:3 »
24.09.2023 12:30 4. 4021 HC Slavia Praha BK Havlíčkův Brod 4:5 sn »
24.09.2023 14:00 4. 4022 HC AZ Havířov 2010 HC Chrudim 4:2 »
24.09.2023 14:45 4. 4023 Valašský hokejový klub HK MD Šumperk 1:2 sn »
24.09.2023 12:00 4. 4024 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC RT Torax Poruba 2011 4:0 »
28.09.2023 18:00 5. 4025 Piráti Chomutov HC AZ Havířov 2010 4:3 »
28.09.2023 18:30 5. 4026 HC Slavia Praha HC Chrudim 8:1 »
28.09.2023 16:00 5. 4027 BK Havlíčkův Brod HK MD Šumperk 4:0 »
28.09.2023 13:15 5. 4028 Rytíři Kladno HC RT Torax Poruba 2011 1:3 »
28.09.2023 17:15 5. 4029 IHC Králové Písek TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:0 »
28.09.2023 13:30 5. 4030 HC Meteor Třemošná Valašský hokejový klub 3:2 sn »
01.10.2023 14:00 6. 4031 HC AZ Havířov 2010 HC Slavia Praha 1:4 »
01.10.2023 12:00 6. 4032 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Meteor Třemošná 5:2 »
29.09.2023 12:00 6. 4033 IHC Králové Písek HC RT Torax Poruba 2011 4:2 »
01.10.2023 14:00 6. 4034 HK MD Šumperk Rytíři Kladno 6:3 »
01.10.2023 14:15 6. 4035 HC Chrudim BK Havlíčkův Brod 2:3 »
22.10.2023 14:30 6. 4036 Valašský hokejový klub Piráti Chomutov 4:3 »
06.10.2023 19:45 7. 4037 BK Havlíčkův Brod HC Meteor Třemošná 4:2 »
06.10.2023 18:00 7. 4038 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 6:5 sn »
06.10.2023 19:45 7. 4039 IHC Králové Písek Piráti Chomutov 4:1 »
06.10.2023 18:00 7. 4040 HC AZ Havířov 2010 HC RT Torax Poruba 2011 3:6 »
06.10.2023 19:00 7. 4041 HK MD Šumperk TECHNIKA HOCKEY BRNO 7:4 »
06.10.2023 20:00 7. 4042 HC Chrudim Valašský hokejový klub 3:4 »
08.10.2023 19:15 8. 4043 BK Havlíčkův Brod HC AZ Havířov 2010 3:0 »
08.10.2023 16:00 8. 4044 Piráti Chomutov TECHNIKA HOCKEY BRNO 5:6 sn »
08.10.2023 13:00 8. 4045 Rytíři Kladno HC Chrudim 5:3 »
08.10.2023 16:00 8. 4046 IHC Králové Písek HK MD Šumperk 11:2 »
03.11.2023 19:15 8. 4047 HC Meteor Třemošná HC RT Torax Poruba 2011 9:2 »
08.10.2023 14:30 8. 4048 HC Slavia Praha Valašský hokejový klub 4:3 »
13.10.2023 19:15 9. 4049 HC Meteor Třemošná Piráti Chomutov 2:3 »
13.10.2023 19:45 9. 4050 IHC Králové Písek HC Slavia Praha 2:4 »
13.10.2023 18:00 9. 4051 Rytíři Kladno BK Havlíčkův Brod 2:8 »
13.10.2023 18:00 9. 4052 HC AZ Havířov 2010 Valašský hokejový klub 2:1 »
13.10.2023 20:00 9. 4053 HC Chrudim TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:2 »
13.10.2023 19:00 9. 4054 HK MD Šumperk HC RT Torax Poruba 2011 3:1 »
15.10.2023 12:00 10. 4055 Rytíři Kladno HC Meteor Třemošná 4:2 »
15.10.2023 19:00 10. 4056 BK Havlíčkův Brod IHC Králové Písek 5:1 »
15.10.2023 14:30 10. 4057 HC Slavia Praha Piráti Chomutov 8:3 »
15.10.2023 12:00 10. 4058 HK MD Šumperk HC AZ Havířov 2010 4:3 sn »
14.10.2023 18:45 10. 4059 HC RT Torax Poruba 2011 HC Chrudim 1:3 »
15.10.2023 12:00 10. 4060 TECHNIKA HOCKEY BRNO Valašský hokejový klub 2:6 »
21.10.2023 12:30 11. 4061 HC AZ Havířov 2010 Rytíři Kladno 0:6 »
04.12.2023 11:00 11. 4062 HC RT Torax Poruba 2011 Piráti Chomutov 3:4 sn »
21.10.2023 13:00 11. 4063 HK MD Šumperk HC Meteor Třemošná 2:6 »
20.10.2023 20:00 11. 4064 HC Chrudim IHC Králové Písek 0:4 »
20.10.2023 19:15 11. 4065 Valašský hokejový klub BK Havlíčkův Brod 3:1 »
21.10.2023 12:45 11. 4066 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Slavia Praha 4:3 »
27.10.2023 15:00 12. 4067 HC Meteor Třemošná HC Slavia Praha 4:2 »
27.10.2023 16:00 12. 4068 Piráti Chomutov BK Havlíčkův Brod 2:4 »
27.10.2023 20:00 12. 4069 IHC Králové Písek Rytíři Kladno 5:4 p »
27.10.2023 17:45 12. 4070 HC AZ Havířov 2010 TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:4 p »
27.10.2023 16:00 12. 4071 HC RT Torax Poruba 2011 Valašský hokejový klub 3:0 »
27.10.2023 16:45 12. 4072 HC Chrudim HK MD Šumperk 2:3 »
29.10.2023 17:00 13. 4073 IHC Králové Písek HC Meteor Třemošná 0:3 »
29.10.2023 11:15 13. 4074 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 4:3 p »
29.10.2023 17:00 13. 4075 BK Havlíčkův Brod HC Slavia Praha 4:0 »
29.10.2023 12:15 13. 4076 HC Chrudim HC AZ Havířov 2010 3:1 »
29.10.2023 12:00 13. 4077 HK MD Šumperk Valašský hokejový klub 4:3 »
29.10.2023 10:45 13. 4078 HC RT Torax Poruba 2011 TECHNIKA HOCKEY BRNO 1:0 p »
04.11.2023 12:30 14. 4079 IHC Králové Písek HC AZ Havířov 2010 7:4 »
04.11.2023 15:30 14. 4080 Piráti Chomutov HK MD Šumperk 3:2 »
04.11.2023 12:30 14. 4081 HC Meteor Třemošná HC Chrudim 5:1 »
04.11.2023 11:00 14. 4082 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 3:1 »
04.11.2023 12:00 14. 4083 Rytíři Kladno Valašský hokejový klub 6:4 »
01.02.2024 19:00 14. 4084 BK Havlíčkův Brod TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:2 »
17.11.2023 18:30 15. 4085 HC AZ Havířov 2010 HC Meteor Třemošná 2:4 »
17.11.2023 16:00 15. 4086 Valašský hokejový klub IHC Králové Písek 4:1 »
17.11.2023 12:00 15. 4087 TECHNIKA HOCKEY BRNO Rytíři Kladno 3:2 p »
17.11.2023 18:00 15. 4088 HC RT Torax Poruba 2011 BK Havlíčkův Brod 1:3 »
17.11.2023 15:30 15. 4089 HK MD Šumperk HC Slavia Praha 2:5 »
17.11.2023 19:00 15. 4090 HC Chrudim Piráti Chomutov 3:6 »
19.11.2023 15:15 16. 4091 HC Meteor Třemošná BK Havlíčkův Brod 3:5 »
19.11.2023 12:00 16. 4092 HC Slavia Praha Rytíři Kladno 4:1 »
19.11.2023 12:00 16. 4093 Piráti Chomutov IHC Králové Písek 3:4 »
19.11.2023 12:40 16. 4094 HC AZ Havířov 2010 HC RT Torax Poruba 2011 7:3 »
19.11.2023 12:00 16. 4095 TECHNIKA HOCKEY BRNO HK MD Šumperk 5:4 »
19.11.2023 15:15 16. 4096 Valašský hokejový klub HC Chrudim 7:1 »
24.11.2023 17:00 17. 4097 Piráti Chomutov HC Meteor Třemošná 2:5 »
13.12.2023 16:00 17. 4098 HC Slavia Praha IHC Králové Písek 3:1 »
24.11.2023 19:30 17. 4099 BK Havlíčkův Brod Rytíři Kladno 5:1 »
24.11.2023 19:15 17. 4100 Valašský hokejový klub HC AZ Havířov 2010 4:0 »
24.11.2023 19:15 17. 4101 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Chrudim 4:2 »
24.11.2023 19:00 17. 4102 HC RT Torax Poruba 2011 HK MD Šumperk 0:2 »
26.11.2023 13:00 18. 4103 HC Meteor Třemošná Rytíři Kladno 5:2 »
09.02.2024 19:45 18. 4104 IHC Králové Písek BK Havlíčkův Brod 0:5 k »
26.11.2023 12:00 18. 4105 Piráti Chomutov HC Slavia Praha 2:7 »
26.11.2023 13:15 18. 4106 HC AZ Havířov 2010 HK MD Šumperk 5:4 sn »
26.11.2023 18:45 18. 4107 HC Chrudim HC RT Torax Poruba 2011 5:3 »
26.11.2023 12:15 18. 4108 Valašský hokejový klub TECHNIKA HOCKEY BRNO 0:3 »
01.12.2023 18:00 19. 4109 HC Slavia Praha HC Meteor Třemošná 4:3 sn »
01.12.2023 18:45 19. 4110 BK Havlíčkův Brod Piráti Chomutov 7:9 »
01.12.2023 18:00 19. 4111 Rytíři Kladno IHC Králové Písek 4:3 sn »
01.12.2023 19:15 19. 4112 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC AZ Havířov 2010 5:4 »
01.12.2023 19:00 19. 4113 HC RT Torax Poruba 2011 Valašský hokejový klub 3:2 »
01.12.2023 19:00 19. 4114 HK MD Šumperk HC Chrudim 2:1 »
03.12.2023 14:10 20. 4115 HC AZ Havířov 2010 Piráti Chomutov 1:5 »
03.12.2023 17:30 20. 4116 HC Chrudim HC Slavia Praha 2:6 »
03.12.2023 14:00 20. 4117 HK MD Šumperk BK Havlíčkův Brod 3:4 »
03.12.2023 14:30 20. 4118 HC RT Torax Poruba 2011 Rytíři Kladno 1:2 »
21.12.2023 18:50 20. 4119 TECHNIKA HOCKEY BRNO IHC Králové Písek 2:0 »
09.02.2024 19:15 20. 4120 Valašský hokejový klub HC Meteor Třemošná 3:1 »
08.12.2023 19:15 21. 4121 HC Meteor Třemošná IHC Králové Písek 3:0 »
08.12.2023 15:30 21. 4122 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 4:0 »
08.12.2023 18:00 21. 4123 HC Slavia Praha BK Havlíčkův Brod 3:0 »
08.12.2023 18:30 21. 4124 HC AZ Havířov 2010 HC Chrudim 4:1 »
08.12.2023 20:00 21. 4125 Valašský hokejový klub HK MD Šumperk 1:3 »
08.12.2023 19:15 21. 4126 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC RT Torax Poruba 2011 2:3 »
10.12.2023 17:00 22. 4127 BK Havlíčkův Brod HC Meteor Třemošná 2:5 »
01.02.2024 18:00 22. 4128 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 3:8 »
10.12.2023 15:30 22. 4129 IHC Králové Písek Piráti Chomutov 1:2 »
10.12.2023 15:00 22. 4130 HC RT Torax Poruba 2011 HC AZ Havířov 2010 4:1 »
09.02.2024 19:00 22. 4131 HK MD Šumperk TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:3 sn »
10.12.2023 13:00 22. 4132 HC Chrudim Valašský hokejový klub 2:3 sn »
15.12.2023 19:15 23. 4133 HC Meteor Třemošná Piráti Chomutov 4:1 »
15.12.2023 19:45 23. 4134 IHC Králové Písek HC Slavia Praha 0:3 »
15.12.2023 18:00 23. 4135 Rytíři Kladno BK Havlíčkův Brod 7:2 »
11.02.2024 12:00 23. 4136 HC AZ Havířov 2010 Valašský hokejový klub 1:3 »
15.12.2023 20:00 23. 4137 HC Chrudim TECHNIKA HOCKEY BRNO 8:5 »
15.12.2023 19:00 23. 4138 HK MD Šumperk HC RT Torax Poruba 2011 1:3 »
03.11.2023 16:00 24. 4139 HC Slavia Praha HC AZ Havířov 2010 2:1 p »
17.12.2023 14:00 24. 4140 HC Meteor Třemošná TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:2 »
19.02.2024 12:30 24. 4141 HC RT Torax Poruba 2011 IHC Králové Písek 1:2 sn »
05.11.2023 11:30 24. 4142 Rytíři Kladno HK MD Šumperk 6:7 sn »
17.12.2023 16:00 24. 4143 BK Havlíčkův Brod HC Chrudim 5:0 k »
17.12.2023 14:00 24. 4144 Piráti Chomutov Valašský hokejový klub 2:4 »
17.01.2024 18:00 25. 4145 Rytíři Kladno HC Meteor Třemošná 5:0 k »
05.01.2024 19:30 25. 4146 BK Havlíčkův Brod IHC Králové Písek 5:4 sn »
05.01.2024 18:00 25. 4147 HC Slavia Praha Piráti Chomutov 3:1 »
04.01.2024 18:45 25. 4148 HK MD Šumperk HC AZ Havířov 2010 4:3 »
05.01.2024 19:00 25. 4149 HC RT Torax Poruba 2011 HC Chrudim 4:1 »
05.01.2024 19:00 25. 4150 TECHNIKA HOCKEY BRNO Valašský hokejový klub 1:4 »
07.02.2024 17:45 26. 4151 HC Meteor Třemošná HC Slavia Praha 0:3 »
07.01.2024 12:00 26. 4152 Piráti Chomutov BK Havlíčkův Brod 4:0 »
07.01.2024 15:00 26. 4153 IHC Králové Písek Rytíři Kladno 3:4 »
07.01.2024 12:00 26. 4154 HC AZ Havířov 2010 TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:5 »
07.01.2024 15:15 26. 4155 Valašský hokejový klub HC RT Torax Poruba 2011 3:2 »
07.01.2024 14:00 26. 4156 HC Chrudim HK MD Šumperk 1:4 »
27.02.2024 19:00 27. 4157 IHC Králové Písek HC Meteor Třemošná 5:4 »
12.01.2024 18:00 27. 4158 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 2:3 p »
12.01.2024 19:30 27. 4159 BK Havlíčkův Brod HC Slavia Praha 0:10 »
12.01.2024 20:00 27. 4160 HC Chrudim HC AZ Havířov 2010 5:4 »
11.01.2024 18:45 27. 4161 HK MD Šumperk Valašský hokejový klub 2:7 »
05.03.2024 18:00 27. 4162 HC RT Torax Poruba 2011 TECHNIKA HOCKEY BRNO 0:0 »
14.01.2024 12:00 28. 4163 HC AZ Havířov 2010 BK Havlíčkův Brod 4:1 »
06.02.2024 16:00 28. 4164 TECHNIKA HOCKEY BRNO Piráti Chomutov 0:5 k »
14.01.2024 12:15 28. 4165 HC Chrudim Rytíři Kladno 3:4 sn »
14.01.2024 15:30 28. 4166 HK MD Šumperk IHC Králové Písek 4:6 »
10.02.2024 14:30 28. 4167 HC RT Torax Poruba 2011 HC Meteor Třemošná 4:0 »
14.01.2024 17:00 28. 4168 Valašský hokejový klub HC Slavia Praha 4:0 »
19.01.2024 19:15 29. 4169 HC Meteor Třemošná BK Havlíčkův Brod 1:4 »
19.01.2024 18:00 29. 4170 HC Slavia Praha Rytíři Kladno 3:1 »
19.01.2024 17:00 29. 4171 Piráti Chomutov IHC Králové Písek 3:6 »
19.01.2024 18:00 29. 4172 HC AZ Havířov 2010 HC RT Torax Poruba 2011 4:3 »
19.01.2024 19:00 29. 4173 TECHNIKA HOCKEY BRNO HK MD Šumperk 2:5 »
19.01.2024 19:15 29. 4174 Valašský hokejový klub HC Chrudim 4:3 »
21.01.2024 12:00 30. 4175 Piráti Chomutov HC Meteor Třemošná 3:4 sn »
21.01.2024 12:15 30. 4176 HC Slavia Praha IHC Králové Písek 5:1 »
21.01.2024 12:00 30. 4177 BK Havlíčkův Brod Rytíři Kladno 4:0 »
21.01.2024 14:45 30. 4178 Valašský hokejový klub HC AZ Havířov 2010 3:0 »
21.01.2024 12:00 30. 4179 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Chrudim 5:6 sn »
21.01.2024 13:30 30. 4180 HC RT Torax Poruba 2011 HK MD Šumperk 3:5 »
26.01.2024 19:15 31. 4181 HC Meteor Třemošná Rytíři Kladno 4:1 »
26.01.2024 19:45 31. 4182 IHC Králové Písek BK Havlíčkův Brod 1:0 »
26.01.2024 17:00 31. 4183 Piráti Chomutov HC Slavia Praha 3:2 sn »
26.01.2024 18:00 31. 4184 HC AZ Havířov 2010 HK MD Šumperk 8:3 »
26.01.2024 18:00 31. 4185 HC Chrudim HC RT Torax Poruba 2011 8:5 »
26.01.2024 19:15 31. 4186 Valašský hokejový klub TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:3 p »
28.01.2024 13:15 32. 4187 HC Slavia Praha HC Meteor Třemošná 4:1 »
28.01.2024 18:00 32. 4188 BK Havlíčkův Brod Piráti Chomutov 1:4 »
28.01.2024 12:15 32. 4189 Rytíři Kladno IHC Králové Písek 7:3 »
28.01.2024 12:00 32. 4190 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC AZ Havířov 2010 3:4 »
28.01.2024 15:00 32. 4191 HC RT Torax Poruba 2011 Valašský hokejový klub 1:2 »
28.01.2024 17:30 32. 4192 HK MD Šumperk HC Chrudim 4:5 »
03.02.2024 13:30 33. 4193 Rytíři Kladno HC AZ Havířov 2010 5:1 »
03.02.2024 14:15 33. 4194 Piráti Chomutov HC RT Torax Poruba 2011 0:5 »
14.02.2024 16:30 33. 4195 HC Meteor Třemošná HK MD Šumperk 4:2 »
02.02.2024 16:15 33. 4196 IHC Králové Písek HC Chrudim 2:5 »
03.02.2024 18:15 33. 4197 BK Havlíčkův Brod Valašský hokejový klub 1:2 p »
02.02.2024 18:00 33. 4198 HC Slavia Praha TECHNIKA HOCKEY BRNO 12:3 »
16.02.2024 18:00 34. 4199 HC Meteor Třemošná IHC Králové Písek 2:1 p »
16.02.2024 18:30 34. 4200 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 3:4 sn »
16.02.2024 18:00 34. 4201 HC Slavia Praha BK Havlíčkův Brod 6:0 »
16.02.2024 18:30 34. 4202 HC AZ Havířov 2010 HC Chrudim 5:2 »
16.02.2024 19:15 34. 4203 Valašský hokejový klub HK MD Šumperk 6:3 »
16.02.2024 19:00 34. 4204 TECHNIKA HOCKEY BRNO HC RT Torax Poruba 2011 1:2 »
18.02.2024 14:00 35. 4205 HC AZ Havířov 2010 IHC Králové Písek 3:0 »
18.02.2024 15:00 35. 4206 HK MD Šumperk Piráti Chomutov 3:6 »
18.02.2024 12:15 35. 4207 HC Chrudim HC Meteor Třemošná 2:5 »
18.02.2024 15:00 35. 4208 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha 2:5 »
18.02.2024 15:15 35. 4209 Valašský hokejový klub Rytíři Kladno 3:2 sn »
18.02.2024 12:00 35. 4210 TECHNIKA HOCKEY BRNO BK Havlíčkův Brod 1:2 »
23.02.2024 19:15 36. 4211 BK Havlíčkův Brod HC Meteor Třemošná 5:4 p »
23.02.2024 18:00 36. 4212 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 2:9 »
23.02.2024 19:45 36. 4213 IHC Králové Písek Piráti Chomutov 2:7 »
23.02.2024 19:00 36. 4214 HC RT Torax Poruba 2011 HC AZ Havířov 2010 3:2 »
22.02.2024 18:45 36. 4215 HK MD Šumperk TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:4 sn »
23.02.2024 20:00 36. 4216 HC Chrudim Valašský hokejový klub 3:4 »
25.02.2024 13:15 37. 4217 HC Meteor Třemošná Piráti Chomutov 1:3 »
25.02.2024 15:00 37. 4218 IHC Králové Písek HC Slavia Praha 1:5 »
25.02.2024 11:30 37. 4219 Rytíři Kladno BK Havlíčkův Brod 4:3 p »
25.02.2024 12:00 37. 4220 HC AZ Havířov 2010 Valašský hokejový klub 3:4 »
25.02.2024 12:15 37. 4221 HC Chrudim TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:4 »
25.02.2024 13:30 37. 4222 HC RT Torax Poruba 2011 HK MD Šumperk 3:0 »
01.03.2024 18:00 38. 4223 Rytíři Kladno HC Meteor Třemošná 0:0 »
29.02.2024 19:15 38. 4224 BK Havlíčkův Brod IHC Králové Písek 2:1 »
29.02.2024 18:00 38. 4225 HC Slavia Praha Piráti Chomutov 3:2 »
01.03.2024 19:00 38. 4226 HK MD Šumperk HC AZ Havířov 2010 0:0 »
01.03.2024 18:00 38. 4227 HC RT Torax Poruba 2011 HC Chrudim 0:0 »
01.03.2024 19:00 38. 4228 TECHNIKA HOCKEY BRNO Valašský hokejový klub 0:0 »
02.02.2024 19:15 39. 4229 HC Meteor Třemošná HC AZ Havířov 2010 4:3 »
03.03.2024 18:15 39. 4230 IHC Králové Písek Valašský hokejový klub 0:0 »
03.03.2024 12:00 39. 4231 Rytíři Kladno TECHNIKA HOCKEY BRNO 0:0 »
03.03.2024 18:00 39. 4232 BK Havlíčkův Brod HC RT Torax Poruba 2011 0:0 »
03.03.2024 13:00 39. 4233 HC Slavia Praha HK MD Šumperk 0:0 »
03.03.2024 12:30 39. 4234 Piráti Chomutov HC Chrudim 0:0 »
08.03.2024 19:15 40. 4235 HC Meteor Třemošná HC Slavia Praha 0:0 »
08.03.2024 15:00 40. 4236 Piráti Chomutov BK Havlíčkův Brod 0:0 »
08.03.2024 17:00 40. 4237 IHC Králové Písek Rytíři Kladno 0:0 »
08.03.2024 19:00 40. 4238 HC AZ Havířov 2010 TECHNIKA HOCKEY BRNO 0:0 »
08.03.2024 19:00 40. 4239 Valašský hokejový klub HC RT Torax Poruba 2011 0:0 »
08.03.2024 15:00 40. 4240 HC Chrudim HK MD Šumperk 0:0 »
10.03.2024 15:00 41. 4241 IHC Králové Písek HC Meteor Třemošná 0:0 »
10.03.2024 12:15 41. 4242 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 0:0 »
10.03.2024 18:30 41. 4243 BK Havlíčkův Brod HC Slavia Praha 0:0 »
10.03.2024 12:00 41. 4244 HC Chrudim HC AZ Havířov 2010 0:0 »
10.03.2024 14:00 41. 4245 HK MD Šumperk Valašský hokejový klub 0:0 »
10.03.2024 13:30 41. 4246 HC RT Torax Poruba 2011 TECHNIKA HOCKEY BRNO 0:0 »
15.03.2024 19:15 42. 4247 HC Meteor Třemošná BK Havlíčkův Brod 0:0 »
13.03.2024 16:00 42. 4248 HC Slavia Praha Rytíři Kladno 0:0 »
15.03.2024 15:00 42. 4249 Piráti Chomutov IHC Králové Písek 0:0 »
15.03.2024 19:00 42. 4250 HC RT Torax Poruba 2011 HC AZ Havířov 2010 0:0 »
15.03.2024 19:00 42. 4251 TECHNIKA HOCKEY BRNO HK MD Šumperk 0:0 »
15.03.2024 15:00 42. 4252 Valašský hokejový klub HC Chrudim 0:0 »

Západ

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Slavia Praha 38 28 2 4 4 176:77 92
2 BK Havlíčkův Brod 38 21 3 2 12 122:104 71
3 HC Meteor Třemošná 39 18 3 2 16 125:109 62
4 Piráti Chomutov 38 16 4 4 14 130:124 60
5 Rytíři Kladno 38 11 6 5 16 125:145 50
6 IHC Králové Písek 38 13 2 3 20 100:130 46

Východ

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 Valašský hokejový klub 38 23 5 2 8 127:80 81
2 TECHNIKA HOCKEY BRNO 37 12 6 3 16 118:135 51
3 HC RT Torax Poruba 2011 37 15 0 4 18 92:101 49
4 HK MD Šumperk 38 13 3 4 18 114:142 49
5 HC AZ Havířov 2010 39 12 2 3 22 113:136 43
6 HC Chrudim 38 8 2 2 26 100:159 30

Poř. Jméno Tým Poz GP G A P PIM +/-
1 Ernests Krums SLA FO 37 23 43 66 36 0
2 Jindřich Sladký TEC FO 36 19 28 47 41 0
3 Martin Vašíček SLA FO 23 19 26 45 10 0
4 Matyáš Krasanovský MET FO 39 27 17 44 26 1
5 Josef Kubíček CHR FO 26 19 22 41 4 -3
6 Viktor Štípek SLA FO 36 16 24 40 34 0
7 Jakub Sieger MET FO 38 17 21 38 6 1
8 Lukáš Stodůlka VSE FO 38 12 26 38 8 1
9 Jakub Lipka HAV FO 38 19 19 38 26 0
10 David Heinrich VSE FO 36 21 16 37 22 1
11 Tobias Tomeš MDS FO 37 18 19 37 14 1
12 Daniel Kříženecký SLA FO 38 20 17 37 26 0
13 Martin Starý CHM FO 31 16 20 36 49 0
14 Jaroslav Pospíšil CHM FO 37 11 25 36 20 0
15 Tomáš Hansel POR FO 35 21 15 36 4 4
16 Adam Koláček VSE FO 32 15 19 34 43 1
17 Adam Vosmík SLA FO 38 13 21 34 4 0
18 Jan Rindoš CHM FO 32 14 19 33 51 0
19 Hynek Peš HBR FO 18 21 12 33 31 4
20 Martin Izák MDS FO 34 14 19 33 18 0
21 Šimon Kaiser MET FO 33 15 17 32 45 2
22 Michal Červenka TEC FO 35 12 20 32 12 0
23 Štěpán Vimmer KLA FO 29 20 11 31 30 0
24 Jan Vostiňák CHM FO 33 8 23 31 51 0
25 Dominik Jeřábek MDS FO 34 13 18 31 84 0
26 Šimon Klobouček CHM FO 33 13 17 30 42 0
27 Petr Sobol POR FO 31 18 12 30 8 5
28 Daniel Matýs CHR FO 38 9 21 30 43 -5
29 Jiří Beníšek MET FO 34 4 25 29 28 -1
30 David Cekr MDS DE 36 6 23 29 16 0
31 Filip Hron SLA DE 36 7 22 29 24 0
32 Zdeněk Nedvěd KLA FO 36 14 14 28 8 0
33 Tomáš Urge VSE FO 33 12 16 28 40 0
34 Alois Dubský PIS FO 36 11 16 27 30 0
35 Michal Janko HBR FO 38 7 20 27 16 1
36 Ondřej Cakl VSE FO 28 8 19 27 26 1
37 Mateusz Siekierka HAV FO 32 16 11 27 54 0
38 Jakub Zduba TEC FO 28 12 14 26 8 0
39 David Krejčí HBR FO 32 9 17 26 24 0
40 Tomáš Lichner MDS FO 38 10 16 26 24 -1
41 Richard Vizváry HAV FO 39 17 9 26 26 0
42 Dominik Fábera MET FO 30 9 16 25 16 2
43 Dominik Kolat HAV FO 35 7 18 25 26 0
44 Petr Šíma KLA FO 36 10 14 24 18 0
45 Jan Kuchta HBR DE 37 6 18 24 73 -1
46 Matyáš Macas CHR FO 31 8 16 24 82 -7
47 Zdeněk Šmíd MET FO 24 11 12 23 22 1
48 Matyáš Kincl CHM FO 38 5 18 23 10 0
49 Matěj Trögner TEC FO 31 9 14 23 41 0
50 Ondřej Hrdý VSE FO 36 14 9 23 38 0
51 Ondřej Kouba KLA FO 21 9 13 22 4 0
52 Lukáš Kulich KLA FO 30 5 17 22 36 0
53 Jan Vaněček HBR DE 38 7 15 22 6 3
54 Jan Hamřík VSE DE 32 7 15 22 12 0
55 Kryštof Seidenglanz MDS FO 31 9 13 22 12 1
56 Rodion Koida POR FO 30 7 15 22 34 3
57 Adam Middleton HAV FO 35 9 13 22 28 0
58 Šimon Albrecht MET FO 35 11 10 21 77 -1
59 Jan Svoboda TEC DE 37 11 10 21 32 0
60 Erik Pazdera CHR DE 33 7 14 21 4 4
61 Ondřej Šátek KLA DE 36 3 17 20 18 0
62 Tomáš Pittr PIS FO 21 7 13 20 14 0
63 Michal Kozlík PIS FO 37 8 12 20 18 0
64 Tadeáš Koubek HBR FO 13 6 14 20 12 1
65 Matěj Juráň VSE FO 38 8 12 20 44 1
66 Nikolas Filip SLA FO 35 9 11 20 8 0
67 Jakub Toma HAV FO 39 11 9 20 24 0
68 Matěj Dvořák CHR DE 37 8 12 20 36 -2
69 Kamil Škodík TEC FO 27 7 12 19 47 0
70 Lukáš Nový HBR FO 36 11 8 19 40 1
71 Filip Kovář VSE FO 35 6 13 19 6 1
72 Lukáš Plhal MDS DE 32 7 12 19 38 0
73 Jakub Sýkora SLA DE 20 6 13 19 39 0
74 Jan Zátopek PIS FO 29 7 11 18 8 0
75 Tian Friš Lorber CHM FO 36 5 13 18 22 0
76 Tomáš Staněk TEC FO 25 6 12 18 53 0
77 Jakub Spanel TEC DE 37 4 14 18 61 0
78 Yannick Windegger HBR FO 37 10 8 18 30 -1
79 Illia Khromyshyn POR FO 36 11 7 18 82 -3
80 Richard Štípek SLA FO 37 8 10 18 8 0
81 Ondřej Sládek PIS FO 34 6 11 17 31 0
82 Tomáš Hlaváček CHM FO 36 13 4 17 8 0
83 David Grosskopf CHM FO 29 10 7 17 6 0
84 Tobias Chlubna HBR FO 13 10 7 17 4 0
85 Matěj Fiala HBR FO 31 5 12 17 16 2
86 Vojtěch Matějka POR FO 29 9 8 17 18 -1
87 Jan Valouch HAV DE 29 2 15 17 49 0
88 Jakub Novák CHR FO 38 6 11 17 28 -5
89 David Hohenberger PIS FO 28 6 10 16 43 0
90 Aleš Hofrajtr PIS FO 30 7 9 16 14 0
91 Maksym Bon CHM FO 38 8 8 16 10 0
92 Denis Hlavička SLA FO 27 8 8 16 29 0
93 Ondřej Jirout CHR FO 27 5 11 16 22 2
94 Zbyněk Straka TEC FO 31 7 8 15 12 0
95 David Machač HBR FO 36 7 8 15 12 1
96 Jakub Málek SLA DE 33 4 11 15 26 0
97 Aliaksandr Vishneuski KLA FO 9 7 7 14 2 0
98 Hynek Prošek MET DE 18 3 11 14 8 2
99 Tomáš Skala MET DE 31 4 10 14 71 2
100 Martin Velíšek PIS DE 31 2 12 14 34 0
101 Filip Frimel TEC FO 31 6 8 14 2 0
102 Tobiáš Mošnička VSE DE 30 2 12 14 18 3
103 Matyáš Mejtský KLA FO 29 8 5 13 12 0
104 Jakub Pluhař MET FO 31 4 9 13 10 0
105 Jan Bláha MET DE 34 8 5 13 28 0
106 Filip Šindelář PIS FO 22 4 9 13 26 0
107 František Hynek CHM DE 33 1 12 13 30 0
108 Jakub Najman MDS FO 36 9 4 13 14 0
109 Daniel Svozil POR FO 19 4 9 13 10 1
110 Ondřej Hubinka SLA DE 37 5 8 13 4 0
111 Marek Čmiel HAV DE 37 3 10 13 10 0
112 Vítek Apolenář HAV FO 24 9 4 13 33 0
113 David Šeba KLA DE 35 3 9 12 14 0
114 Dominik Vlček PIS FO 22 4 8 12 12 0
115 Vojtěch Tolar PIS DE 22 1 11 12 20 0
116 Matěj Vildomec HBR DE 18 3 9 12 22 1
117 Adam Szabó MDS FO 37 4 8 12 45 2
118 David Šindelář SLA FO 14 4 8 12 4 0
119 Adam Kreutz HAV DE 38 1 11 12 14 0
120 Nikolas Kubečka HAV FO 31 7 5 12 8 0
121 Tadeáš Kantor CHR FO 29 5 7 12 2 0
122 Alex Šabada KLA FO 28 7 4 11 6 0
123 Jiří Kupčo KLA FO 24 4 7 11 10 0
124 Richard Spilka KLA FO 36 4 7 11 22 0
125 Jiří Matějka MET FO 4 4 7 11 4 2
126 Jan Česnohlídek CHM DE 38 1 10 11 40 0
127 Adam Žižka CHM DE 29 4 7 11 40 0
128 Martin Čaňo TEC DE 25 2 9 11 20 0
129 Daniel Janeček POR DE 36 3 8 11 14 1
130 Josef Trojna KLA DE 27 5 5 10 38 0
131 Tomáš Typolt KLA FO 29 2 8 10 4 0
132 Ondřej Filip CHM DE 38 2 8 10 28 0
133 Marcel Hrabinec TEC DE 37 3 7 10 20 0
134 Tobiáš Ostrčil VSE FO 36 6 4 10 4 -1
135 Jakub Dráb SLA DE 10 2 8 10 10 0
136 Dominik Hasman SLA FO 33 3 7 10 4 0
137 Albert Skalský SLA FO 29 4 6 10 16 0
138 Filip Konesz HAV FO 36 6 4 10 12 0
139 Kryštof Kubišta CHR DE 37 4 6 10 24 -3
140 Jan Kut KLA FO 31 7 2 9 20 0
141 Michal Smrž TEC FO 31 4 5 9 18 0
142 Josef Haas MDS FO 28 6 3 9 82 1
143 Matyáš Jarmara MDS DE 28 3 6 9 16 1
144 Daniel Kosina POR DE 32 1 8 9 4 1
145 Vojtěch Graněčný POR FO 33 3 6 9 6 0
146 Vojtěch Polák SLA FO 11 5 4 9 2 0
147 Mikuláš Janoušek SLA FO 32 3 6 9 26 0
148 Marek Černý CHR FO 25 4 5 9 16 -7
149 Martin Mikeska PIS FO 27 3 5 8 22 0
150 Tobias Šipla PIS DE 29 3 5 8 18 0
151 Lukáš Čunát PIS DE 37 2 6 8 18 0
152 Adam Prušák PIS DE 36 1 7 8 18 0
153 Dominik Mišovic CHM FO 23 5 3 8 0 0
154 Patrik Bařica MDS FO 27 3 5 8 57 0
155 David Hemský CHR FO 28 3 5 8 8 -7
156 Matěj Chvojka CHR FO 23 2 6 8 6 4
157 Oleksandr Kurzenkov KLA DE 26 1 6 7 18 0
158 Tomáš Sém KLA FO 20 5 2 7 4 0
159 Jakub Hnát MET DE 27 1 6 7 44 0
160 Michal Matoušek MET FO 11 0 7 7 10 0
161 Jan Seidl PIS FO 7 2 5 7 27 0
162 Barnabáš Novák CHM FO 9 4 3 7 0 0
163 Jonáš Novotný TEC FO 25 1 6 7 8 0
164 Alan Žák TEC DE 17 2 5 7 16 0
165 Arkadij Bjakov HBR DE 35 1 6 7 16 2
166 Timothy Joe Mácha MDS FO 21 1 6 7 0 -1
167 Tomáš Brotánek SLA DE 34 1 6 7 45 0
168 Karel Sander SLA FO 18 3 4 7 2 0
169 Jakub Grešl SLA FO 20 3 4 7 8 0
170 Matěj Juřík HAV DE 38 0 7 7 35 0
171 Robin Štěpnička CHR FO 20 4 3 7 4 3
172 Dominik Mišovic KLA FO 13 0 6 6 8 0
173 Adam Nácovský KLA DE 34 1 5 6 38 0
174 Matyáš Beran MET FO 11 4 2 6 32 0
175 Jiří Reiser MET FO 29 1 5 6 8 0
176 Khanh Tran Le MET DE 29 1 5 6 14 0
177 Jakub Lukáš PIS DE 16 4 2 6 22 0
178 Jan Pospíchal PIS FO 30 3 3 6 14 0
179 Oleksandr Yailov CHM DE 9 3 3 6 6 0
180 Dominik Svoboda CHM DE 31 0 6 6 24 0
181 Max Machovský HBR FO 36 5 1 6 2 0
182 Martin Dvořák HBR FO 18 1 5 6 8 0
183 Matěj Pražák HBR DE 34 2 4 6 8 0
184 Jakub Zedek VSE FO 30 3 3 6 10 1
185 Matěj Šedlbauer VSE DE 33 1 5 6 22 -1
186 Ondřej Netolický MDS FO 33 0 6 6 24 0
187 Matěj Slabý MDS DE 36 2 4 6 51 0
188 Denis Dobša POR FO 24 1 5 6 37 0
189 Valentyn Telnov POR DE 37 1 5 6 14 0
190 Tomáš Jokl SLA DE 28 2 4 6 70 0
191 Jan Maršálek HAV DE 36 1 5 6 45 0
192 Hugo Zálesňák HAV FO 38 2 4 6 57 0
193 Milan Turena CHR FO 16 5 1 6 4 -5
194 Martin Novák KLA DE 26 0 5 5 12 0
195 Vojtěch Dvořák PIS DE 17 3 2 5 4 0
196 Tomáš Fencl PIS FO 9 4 1 5 4 0
197 Martin Smetana PIS DE 34 1 4 5 22 0
198 Dominik Löffler HBR DE 11 2 3 5 0 1
199 Štěpán Urbánek VSE FO 26 3 2 5 12 0
200 Ondřej Fojtík VSE DE 28 0 5 5 18 1
201 Jan Matějíček VSE FO 20 0 5 5 12 0
202 Tomáš Šťastný POR FO 13 2 3 5 12 -1
203 Adam Šrubař POR FO 37 1 4 5 12 -1
204 Jiří Štěpánek CHR FO 7 1 4 5 2 -3
205 Martin Jedlička CHR FO 23 3 2 5 18 -3
206 Michael Bačkovský KLA FO 22 1 3 4 14 0
207 Jan Svoboda KLA DE 35 1 3 4 10 0
208 Tomáš Holubec MET DE 36 1 3 4 16 -1
209 Jaroslav Kuneš MET FO 20 1 3 4 0 0
210 Dominik Postl PIS FO 16 2 2 4 4 0
211 Jakub Kretschmer PIS FO 10 2 2 4 4 0
212 Adam Gřegořek PIS DE 15 1 3 4 10 0
213 Vojtěch Bečvář CHM FO 26 3 1 4 4 0
214 Jan Teterja CHM FO 20 1 3 4 4 0
215 Jan Janda CHM DE 29 1 3 4 30 0
216 Martin Pigl TEC FO 13 1 3 4 10 0
217 Gergö Szemmelroth TEC FO 23 4 0 4 12 0
218 Miloš Langmann TEC FO 18 0 4 4 12 0
219 Jáchym Jungwirth HBR FO 15 0 4 4 6 2
220 Matěj Kotala VSE DE 10 0 4 4 4 0
221 David Pozděna VSE FO 16 2 2 4 8 0
222 Tomáš Herman VSE DE 36 2 2 4 34 -1
223 Martin Souček MDS DE 33 2 2 4 22 1
224 Matěj Škrabal MDS FO 30 1 3 4 8 0
225 Mykyta Bodnar POR DE 32 0 4 4 42 0
226 Radek Martiňák POR FO 29 1 3 4 22 -1
227 Jakub Kalužík POR DE 31 1 3 4 10 -1
228 Štěpán Kubata SLA DE 8 2 2 4 0 0
229 Artur Matějovský SLA FO 7 1 3 4 6 0
230 Viktor Šámal SLA FO 7 2 2 4 4 0
231 Dominik Bielesz HAV FO 29 0 4 4 8 0
232 Jakub Jarolím HAV FO 20 0 4 4 0 0
233 Matyáš Bohatý HAV DE 14 0 4 4 2 0
234 Jakub Zdeněk CHR FO 14 1 3 4 8 -4
235 Marek Straka CHR DE 33 1 3 4 43 3
236 Vít Pilař CHR FO 6 0 4 4 4 0
237 Šimon Bartoň CHR FO 6 4 0 4 2 0
238 Adam Hvězda KLA DE 13 1 2 3 12 0
239 Matěj Čarda MET DE 12 0 3 3 2 0
240 Matěj Zachariáš CHM DE 14 0 3 3 24 0
241 Max Klouda TEC FO 8 1 2 3 0 0
242 Dominik Halačka TEC FO 4 1 2 3 0 0
243 Viktor Jelének TEC FO 21 1 2 3 47 0
244 Vítek Apolenář TEC FO 12 2 1 3 6 0
245 Denis Kraučuk HBR FO 9 1 2 3 0 0
246 Kryštof Chymo HBR DE 33 0 3 3 12 -1
247 Josef Machů VSE DE 29 0 3 3 22 -1
248 Filip Hejátko MDS FO 31 2 1 3 4 0
249 Daniel Šindler POR FO 11 2 1 3 39 0
250 Šimon Rigo POR FO 9 2 1 3 2 -1
251 Andrej Vlach SLA FO 9 0 3 3 4 0
252 Miroslav Křivánek SLA DE 20 1 2 3 16 0
253 Šimon Klíma SLA DE 18 0 3 3 8 0
254 Mario Bortoli HAV DE 23 0 3 3 31 0
255 Matěj Vaníček CHR DE 14 0 3 3 6 -2
256 Tadeáš Mack KLA DE 4 0 2 2 6 0
257 Tomáš Routa MET FO 26 2 0 2 2 0
258 Vojtěch Škrdlant PIS FO 10 1 1 2 4 0
259 Jakub Hanzák PIS FO 8 2 0 2 0 0
260 Jakub Šíma PIS DE 10 2 0 2 4 0
261 Radim Ibl CHM DE 15 1 1 2 10 0
262 Ondřej Polame TEC DE 15 0 2 2 12 0
263 Jonáš Novotný HBR DE 36 1 1 2 4 0
264 Filip Kozlík HBR FO 20 2 0 2 0 0
265 Viktor Kotalík HBR FO 13 1 1 2 4 0
266 Marek Stodůlka VSE DE 29 1 1 2 10 1
267 Matyáš Skřipčák POR FO 36 1 1 2 2 -2
268 Dmytro Shevchuk POR DE 31 2 0 2 10 0
269 Jakub Kalina HAV DE 21 1 1 2 16 0
270 Matěj Kafka CHR FO 11 0 2 2 2 0
271 Jan Halfar KLA FO 1 0 1 1 2 0
272 Tomáš Netrh KLA FO 12 1 0 1 2 0
273 Jan Ludvík KLA DE 7 0 1 1 10 0
274 Jan Janský KLA DE 3 0 1 1 4 0
275 Matyáš Malý MET DE 32 0 1 1 30 1
276 Radek Krištof MET FO 10 0 1 1 8 0
277 Jan Kozel PIS DE 9 0 1 1 0 0
278 Radek Jeník PIS FO 5 1 0 1 0 0
279 Petr Pospíchal PIS FO 6 1 0 1 4 0
280 Matěj Pavlík TEC FO 3 0 1 1 4 0
281 Patrik Antony TEC DE 8 0 1 1 0 0
282 Ondřej Kučera TEC FO 12 1 0 1 4 0
283 Yaroslav Rossokha TEC DE 31 0 1 1 20 0
284 Pavel Kadaňka TEC DE 29 1 0 1 14 0
285 Dominik Chromý HBR FO 2 0 1 1 2 0
286 Patrik Mrtka HBR DE 7 0 1 1 4 0
287 Václav Pešák VSE FO 1 0 1 1 0 0
288 Václav Smetana VSE FO 11 1 0 1 2 0
289 Jakub Pazourek MDS FO 2 1 0 1 0 0
290 Jakub Fiala MDS FO 3 0 1 1 0 0
291 Ondřej Kučera MDS FO 10 0 1 1 4 0
292 Jakub Zavoral MDS DE 24 0 1 1 35 0
293 Jindřich Vlček MDS DE 4 0 1 1 0 0
294 Petr Svoboda POR FO 4 1 0 1 2 -3
295 Vilém Karal POR DE 31 0 1 1 10 0
296 Jonáš Platzek POR FO 8 0 1 1 2 0
297 Michal Činčala POR DE 15 0 1 1 6 -1
298 Tomáš Řezáč SLA FO 2 1 0 1 2 0
299 Lukáš Strnad SLA FO 1 0 1 1 2 0
300 Lukáš Žák HAV FO 19 0 1 1 8 0
301 Michal Činčala HAV DE 16 1 0 1 2 0
302 Jáchym Krejčík CHR DE 22 0 1 1 8 -3
303 Jáchym Sopoušek CHR DE 7 1 0 1 0 -2
304 Filip Vašek CHR DE 29 0 1 1 4 -5
305 Lukáš Mandys CHR FO 7 0 1 1 0 0
306 Samuel Šmerda CHR DE 10 0 1 1 14 2
307 Samuel Kopecký CHR FO 9 0 1 1 8 -2
308 Martin Beňo KLA DE 2 0 0 0 0 0
309 Ondřej Hlaváček FO 0 0 0 0 0 0
310 Jan Sochor MET DE 0 0 0 0 0 0
311 Oliver Malý MET DE 7 0 0 0 2 0
312 Tomáš Horský MET FO 9 0 0 0 0 0
313 David Chromek MET FO 2 0 0 0 0 0
314 Aleš Benák PIS DE 1 0 0 0 0 0
315 Josef Kurfürst PIS FO 11 0 0 0 4 0
316 Dominik Fábera PIS FO 7 0 0 0 0 0
317 Josef Chládek CHM FO 2 0 0 0 2 0
318 Jaroslav Procházka CHM DE 3 0 0 0 0 0
319 Martin Havlík CHM DE 3 0 0 0 2 0
320 Šimon Kříž CHM DE 1 0 0 0 0 0
321 Alex Pokorný CHM DE 2 0 0 0 2 0
322 Zbyněk Švarc CHM DE 3 0 0 0 0 0
323 Marek Malcovský CHM DE 1 0 0 0 2 0
324 Matěj Kalvoda CHM FO 5 0 0 0 2 0
325 Oliver Tomaník CHM FO 2 0 0 0 0 0
326 Josef Mráček TEC DE 7 0 0 0 0 0
327 Tomáš Jan Mráz TEC FO 1 0 0 0 0 0
328 Kryštof Zelinka TEC FO 2 0 0 0 0 0
329 Dominik Hejduk TEC DE 7 0 0 0 2 0
330 Kamil Večerka TEC FO 2 0 0 0 0 0
331 Martin Teml HBR DE 2 0 0 0 0 0
332 Artur Prchal HBR FO 5 0 0 0 4 -1
333 Ondřej Vaculík VSE FO 1 0 0 0 0 0
334 Matěj Zeťák VSE DE 4 0 0 0 0 0
335 Miroslav Žárský VSE FO 9 0 0 0 0 0
336 Tomáš Augustin MDS FO 1 0 0 0 4 0
337 Štěpán Vrána MDS DE 4 0 0 0 0 0
338 František Pospíšil FO 0 0 0 0 0 0
339 Kamil Drábek MDS FO 1 0 0 0 0 0
340 Adam Burda MDS DE 1 0 0 0 0 0
341 Matěj Němec MDS DE 26 0 0 0 14 0
342 Kristian Březina MDS FO 2 0 0 0 0 0
343 Vojtěch Neoral MDS FO 1 0 0 0 2 0
344 Juraj Krasnohorský POR FO 18 0 0 0 0 0
345 Maxim Michalčík POR DE 6 0 0 0 0 0
346 Filip Veselý POR FO 18 0 0 0 4 -1
347 Alex Falhar POR FO 2 0 0 0 2 0
348 Richard Kubíček SLA DE 1 0 0 0 0 0
349 David Ducháček SLA FO 2 0 0 0 0 0
350 Matouš Jan Kucharčík SLA FO 1 0 0 0 0 0
351 Jan Fišer SLA DE 3 0 0 0 4 0
352 Tobiáš Tichý SLA FO 1 0 0 0 0 0
353 Max Pšenička SLA DE 2 0 0 0 2 0
354 Patrik Němeček SLA FO 4 0 0 0 6 0
355 Jan Tichý FO 0 0 0 0 0 0
356 Adam Ščerba HAV FO 6 0 0 0 0 0
357 Marcus Kósa HAV DE 17 0 0 0 10 0
358 Jakub Lazár HAV DE 2 0 0 0 0 0
359 Vojtěch Jurček HAV DE 3 0 0 0 0 0
360 Bruno Barnošák HAV DE 27 0 0 0 4 0
361 Martin Brančík HAV DE 3 0 0 0 2 0
362 Matyáš Prostřední CHR FO 4 0 0 0 2 0
363 Tom Kaštánek DE 0 0 0 0 0 0
364 Jaroslav Bolehovský CHR FO 17 0 0 0 4 -2
365 Tadeáš Valkoun CHR DE 6 0 0 0 4 1
Poř. Jméno Tým Poz ZÁP TOI Z IG %Z Prům. SO A TM
1. Matyáš Zavoral KLA GK 21 1236:21 0 76 0 3.69 1 2
2. Petr Přikryl KLA GK 19 1073:45 0 65 0 3.63 0 2
3. Filip Ženíšek MET GK 22 1262:26 0 51 0 2.42 2 4
4. Jonáš Bašta MET GK 19 1030:36 0 50 0 2.91 0 10
5. Albert Schacherl PIS GK 15 762:53 0 52 0 4.09 0 0
6. Metoděj Císař PIS GK 28 1537:11 0 69 0 2.69 3 8
7. Matias Kokhanin CHM GK 3 142:19 0 8 0 3.37 0 0
8. Daniel Civiš CHM GK 5 297:49 0 20 0 4.03 0 2
9. David Štěrba CHM GK 9 542:19 0 30 0 3.32 1 0
10. Benjamín Vavřena CHM GK 24 1299:49 0 61 0 2.82 1 4
11. Yehor Kalinichenko TEC GK 20 973:05 0 51 0 3.14 1 0
12. Vojtěch Sekanina TEC GK 2 120:00 0 11 0 5.5 0 0
13. Jakub Hnízdil TEC GK 21 1133:55 0 66 0 3.49 3 0
14. Josef Novák HBR GK 11 525:02 0 32 0 3.66 0 0
15. Jakub Čerbák HBR GK 1 60:00 0 1 0 1 0 0
16. Adam Černý HBR GK 19 1018:01 0 53 0 3.12 1 4
17. Filip Havlík HBR GK 1 11:13 0 3 0 16.05 0 0
18. Filip Sigmund HBR GK 12 681:55 0 18 0 1.58 3 2
19. Lukáš Pytel VSE GK 11 565:42 0 27 0 2.86 0 2
20. Jan Uhrin VSE GK 5 281:49 0 10 0 2.13 0 0
21. Adam Pavlíček VSE GK 24 1447:21 0 38 0 1.58 4 6
22. Ondřej Putin MDS GK 24 1330:59 0 73 0 3.29 1 0
23. Patrik Rygl MDS GK 18 723:18 0 47 0 3.9 1 0
24. Jan Ondráček MDS GK 3 180:00 0 7 0 2.33 1 0
25. Adam Zavoral MDS GK 1 34:29 0 3 0 5.22 0 0
26. Martin Mareček POR GK 18 917:00 0 33 0 2.16 0 25
27. Vincenc Drabčík POR GK 8 341:19 0 22 0 3.87 0 0
28. Samuel Sobol POR GK 21 931:27 0 37 0 2.38 3 0
29. Ondřej Hodic SLA GK 5 291:18 0 16 0 3.3 0 0
30. Tomáš Volevecký SLA GK 2 120:00 0 4 0 2 0 0
31. Jiří Tesař SLA GK 30 1748:13 0 49 0 1.68 5 8
32. Michael Papež SLA GK 3 140:00 0 3 0 1.29 1 0
33. Marian Münch HAV GK 5 262:26 0 13 0 2.97 0 0
34. Tomáš Maňásek HAV GK 13 600:57 0 41 0 4.09 0 2
35. Štěpán Vávra HAV GK 1 58:34 0 4 0 4.1 0 0
36. Ondřej Kozel HAV GK 3 148:45 0 5 0 2.02 0 0
37. Sebastian Michalik HAV GK 23 1271:15 0 67 0 3.16 1 2
38. Lukáš Filípek CHR GK 14 698:26 0 57 0 4.9 0 0
39. Adam Pithart CHR GK 21 1116:59 0 75 0 4.03 0 2
40. Roman Batih CHR GK 8 476:44 0 23 0 2.89 1 0

Související dokumenty:


Související články:

Český hokej udělal poslední krok v elektronizaci zápisu o utkání
Před začátkem sezony 2023/24 dokončilo registrační oddělení Českého hokeje proces elektronizace průkazů. V utkáních napříč všemi soutěžemi tak od letošního ročníku není třeba fyzicky předkládat průkazy v případě hráčů, trenérů, funkcionářů a rozhodčích.
Vsetín vyhlašuje útok na ELJ. Nechceme to jen zkusit, je to priorita, říká Vlach
Vsetínští junioři v minulé sezoně skončili těsně před branami finále. V tu chvíli ještě nevěděli, že jim bude chybět jeden zápas – nebo vlastně pouhý jeden gól – k extralize. Takový osud ve VHK nechtějí opakovat. Tentokrát je jasným cílem postup.
Liga juniorů bude v sezoně 2023/24 nesestupová, čeká ji rozšíření
Druhá nejvyšší juniorská soutěž odstartuje téměř o tři týdny později než extraliga, první kolo má na programu v pátek 15. září. V nadcházející sezoně se z ní nebude sestupovat.
Poháry pro vítěze nejvyšších soutěží řízených Českým hokejem
Vyřazovací části nejvyšších soutěží řízených Českým hokejem v sezoně 2022/23 se blíží. Podívejte se, jak vypadají poháry pro vítěze Chance ligy, II. ligy, DHL extraligy juniorů, Extraligy dorostu, Extraligy žen, Ligy 9. tříd, Ligy juniorů a Ligy dorostu.