1. liga žen (2023/2024)

Jméno Email Tel./Fax
Tereza Sadilová
(řídící soutěže)
sadilova@czehockey.cz +420 725 100 032
Soutěže řídí Český hokej
Ze soutěže se postupuje do: Extraliga žen
datum a čas kolo číslo utkání domácí hosté skóre
09.12.2023 14:00 1 7050 Eko. Tes. Pardubice Bílí Tygři Liberec 11:2 »
09.09.2023 14:30 1 7051 HC Kobra Praha HC Energie Karlovy Vary 0:3 »
15.09.2023 19:00 1 7052 HC Roudnice n.L. HC Děčín 10:2 »
17.09.2023 14:30 2 7053 Bílí Tygři Liberec HC Roudnice n.L. 0:7 »
16.09.2023 16:15 2 7054 HC Energie Karlovy Vary HC Děčín 8:1 »
17.09.2023 15:00 2 7055 Eko. Tes. Pardubice HC Kobra Praha 15:1 »
23.09.2023 12:30 3 7056 HC Kobra Praha Bílí Tygři Liberec 6:4 »
24.09.2023 12:45 3 7057 HC Děčín Eko. Tes. Pardubice 3:11 »
23.09.2023 16:30 3 7058 HC Roudnice n.L. HC Energie Karlovy Vary 3:1 »
28.09.2023 13:30 4 7059 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 6:4 »
28.09.2023 12:15 4 7060 Eko. Tes. Pardubice HC Roudnice n.L. 2:5 »
28.09.2023 15:45 4 7061 HC Kobra Praha HC Děčín 3:2 »
01.10.2023 10:00 5 7062 HC Děčín Bílí Tygři Liberec 1:5 »
30.09.2023 16:00 5 7063 HC Roudnice n.L. HC Kobra Praha 7:0 »
30.09.2023 16:00 5 7064 HC Energie Karlovy Vary Eko. Tes. Pardubice 5:6 p »
08.10.2023 12:30 6 7065 Bílí Tygři Liberec Eko. Tes. Pardubice 1:6 »
07.10.2023 14:00 6 7066 HC Energie Karlovy Vary HC Kobra Praha 10:0 »
08.10.2023 11:30 6 7067 HC Děčín HC Roudnice n.L. 1:13 »
14.10.2023 19:00 7 7068 HC Roudnice n.L. Bílí Tygři Liberec 8:1 »
15.10.2023 16:30 7 7069 HC Děčín HC Energie Karlovy Vary 3:4 sn »
14.10.2023 14:45 7 7070 HC Kobra Praha Eko. Tes. Pardubice 3:8 »
22.10.2023 12:30 8 7071 Bílí Tygři Liberec HC Kobra Praha 17:1 »
22.10.2023 16:45 8 7072 Eko. Tes. Pardubice HC Děčín 9:0 »
21.10.2023 16:00 8 7073 HC Energie Karlovy Vary HC Roudnice n.L. 4:12 »
29.10.2023 13:30 9 7074 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 4:3 p »
29.10.2023 16:15 9 7075 HC Roudnice n.L. Eko. Tes. Pardubice 8:2 »
29.10.2023 10:00 9 7076 HC Děčín HC Kobra Praha 2:1 »
17.11.2023 18:45 10 7077 Bílí Tygři Liberec HC Děčín 8:3 »
17.11.2023 18:30 10 7078 HC Kobra Praha HC Roudnice n.L. 1:11 »
14.01.2024 13:30 10 7079 Eko. Tes. Pardubice HC Energie Karlovy Vary 3:1 »
19.11.2023 12:00 11 7080 Eko. Tes. Pardubice Bílí Tygři Liberec 12:1 »
19.11.2023 11:45 11 7081 HC Kobra Praha HC Energie Karlovy Vary 2:7 »
19.11.2023 13:30 11 7082 HC Děčín HC Roudnice n.L. 0:13 »
26.11.2023 17:30 12 7083 Bílí Tygři Liberec HC Roudnice n.L. 3:8 »
26.11.2023 11:00 12 7084 HC Energie Karlovy Vary HC Děčín 5:0 »
25.11.2023 16:30 12 7085 Eko. Tes. Pardubice HC Kobra Praha 0:0 »
03.12.2023 12:00 13 7086 HC Kobra Praha Bílí Tygři Liberec 1:5 »
03.12.2023 13:30 13 7087 HC Děčín Eko. Tes. Pardubice 0:8 »
03.12.2023 16:15 13 7088 HC Roudnice n.L. HC Energie Karlovy Vary 11:0 »
21.01.2024 12:15 14 7089 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 1:7 »
21.01.2024 09:00 14 7090 Eko. Tes. Pardubice HC Roudnice n.L. 0:3 »
20.01.2024 12:00 14 7091 HC Kobra Praha HC Děčín 1:2 p »
27.01.2024 10:00 15 7092 HC Děčín Bílí Tygři Liberec 1:5 »
28.01.2024 16:15 15 7093 HC Roudnice n.L. HC Kobra Praha 18:0 »
17.03.2024 15:30 15 7094 HC Energie Karlovy Vary Eko. Tes. Pardubice 0:0 »
04.02.2024 12:30 16 7095 Bílí Tygři Liberec Eko. Tes. Pardubice 2:5 »
03.02.2024 14:30 16 7096 HC Energie Karlovy Vary HC Kobra Praha 3:2 »
04.02.2024 16:15 16 7097 HC Roudnice n.L. HC Děčín 11:0 »
18.02.2024 16:15 17 7098 HC Roudnice n.L. Bílí Tygři Liberec 14:2 »
17.02.2024 15:15 17 7099 HC Děčín HC Energie Karlovy Vary 3:2 p »
17.02.2024 12:00 17 7100 HC Kobra Praha Eko. Tes. Pardubice 3:12 »
25.02.2024 12:00 18 7101 Bílí Tygři Liberec HC Kobra Praha 6:1 »
24.02.2024 14:30 18 7102 Eko. Tes. Pardubice HC Děčín 18:0 »
25.02.2024 16:30 18 7103 HC Energie Karlovy Vary HC Roudnice n.L. 0:12 »
03.03.2024 14:00 19 7104 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 0:0 »
03.03.2024 16:16 19 7105 HC Roudnice n.L. Eko. Tes. Pardubice 0:0 »
02.03.2024 14:30 19 7106 HC Děčín HC Kobra Praha 0:0 »
10.03.2024 12:00 20 7107 Bílí Tygři Liberec HC Děčín 0:0 »
09.03.2024 17:00 20 7108 HC Kobra Praha HC Roudnice n.L. 0:0 »
10.03.2024 11:00 20 7109 Eko. Tes. Pardubice HC Energie Karlovy Vary 0:0 »
09.09.2023 10:00 1 7150 HC Bobři Val. Meziříčí MBK Vyškov 0:0 »
10.09.2023 14:55 1 7151 WHC Valkyries Brno HC Blansko 3:4 »
10.09.2023 10:30 1 7152 Hokejový klub Opava s.r.o. HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 15:3 »
15.03.2024 17:30 1 7153 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Uničov 0:0 »
16.09.2023 10:00 2 7154 MBK Vyškov HC Uničov 0:0 »
17.09.2023 12:30 2 7155 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Lvi Fosfa Břeclav 2:4 »
17.09.2023 17:00 2 7156 HC Blansko HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 11:3 »
12.11.2023 17:00 2 7157 HC Bobři Val. Meziříčí WHC Valkyries Brno 6:0 »
23.09.2023 10:00 3 7158 WHC Valkyries Brno MBK Vyškov 0:0 »
23.09.2023 16:15 3 7159 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. HC Bobři Val. Meziříčí 0:10 »
24.09.2023 10:30 3 7160 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Blansko 2:1 »
24.09.2023 10:00 3 7161 HC Uničov Hokejový klub Opava s.r.o. 4:3 »
28.09.2023 10:00 4 7162 MBK Vyškov Hokejový klub Opava s.r.o. 0:0 »
27.09.2023 17:00 4 7163 HC Blansko HC Uničov 5:0 k »
14.01.2024 14:30 4 7164 HC Bobři Val. Meziříčí HC Lvi Fosfa Břeclav 6:0 »
28.09.2023 14:40 4 7165 WHC Valkyries Brno HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 4:2 »
30.09.2023 10:00 5 7166 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. MBK Vyškov 0:0 »
30.09.2023 12:30 5 7167 HC Lvi Fosfa Břeclav WHC Valkyries Brno 11:0 »
01.10.2023 10:00 5 7168 HC Uničov HC Bobři Val. Meziříčí 2:1 »
01.10.2023 17:00 5 7169 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Blansko 7:4 »
07.10.2023 10:00 6 7170 MBK Vyškov HC Blansko 0:0 »
08.10.2023 14:30 6 7171 HC Bobři Val. Meziříčí Hokejový klub Opava s.r.o. 4:2 »
07.10.2023 16:25 6 7172 WHC Valkyries Brno HC Uničov 1:2 sn »
07.10.2023 17:00 6 7173 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. HC Lvi Fosfa Břeclav 0:16 »
14.10.2023 10:00 7 7174 HC Lvi Fosfa Břeclav MBK Vyškov 0:0 »
15.10.2023 09:50 7 7175 HC Uničov HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 13:1 »
15.10.2023 17:00 7 7176 Hokejový klub Opava s.r.o. WHC Valkyries Brno 4:3 »
15.10.2023 16:00 7 7177 HC Blansko HC Bobři Val. Meziříčí 2:8 »
21.10.2023 10:00 8 7178 MBK Vyškov HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »
22.10.2023 16:00 8 7179 HC Blansko WHC Valkyries Brno 2:3 sn »
21.10.2023 16:30 8 7180 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. Hokejový klub Opava s.r.o. 0:9 »
21.10.2023 16:55 8 7181 HC Uničov HC Lvi Fosfa Břeclav 3:7 »
28.10.2023 10:00 9 7182 HC Uničov MBK Vyškov 0:0 »
29.10.2023 14:00 9 7183 HC Lvi Fosfa Břeclav Hokejový klub Opava s.r.o. 6:2 »
29.10.2023 13:15 9 7184 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. HC Blansko 2:7 »
29.10.2023 12:10 9 7185 WHC Valkyries Brno HC Bobři Val. Meziříčí 2:7 »
04.11.2023 10:00 10 7186 MBK Vyškov WHC Valkyries Brno 0:0 »
04.11.2023 13:30 10 7187 HC Bobři Val. Meziříčí HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 21:1 »
05.11.2023 16:00 10 7188 HC Blansko HC Lvi Fosfa Břeclav 3:5 »
04.11.2023 15:30 10 7189 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Uničov 9:6 »
17.11.2023 10:00 11 7190 Hokejový klub Opava s.r.o. MBK Vyškov 0:0 »
17.11.2023 15:55 11 7191 HC Uničov HC Blansko 5:1 »
17.11.2023 11:30 11 7192 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Bobři Val. Meziříčí 2:4 »
17.11.2023 13:45 11 7193 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. WHC Valkyries Brno 1:6 »
19.11.2023 10:00 12 7194 MBK Vyškov HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 0:0 »
19.11.2023 14:55 12 7195 WHC Valkyries Brno HC Lvi Fosfa Břeclav 1:3 »
19.11.2023 14:30 12 7196 HC Bobři Val. Meziříčí HC Uničov 6:1 »
19.11.2023 16:00 12 7197 HC Blansko Hokejový klub Opava s.r.o. 4:3 p »
25.11.2023 10:00 13 7198 HC Blansko MBK Vyškov 0:0 »
06.01.2024 18:00 13 7199 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Bobři Val. Meziříčí 2:4 »
25.11.2023 16:55 13 7200 HC Uničov WHC Valkyries Brno 2:0 »
25.11.2023 11:00 13 7201 HC Lvi Fosfa Břeclav HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 21:0 »
02.12.2023 10:00 14 7202 MBK Vyškov HC Lvi Fosfa Břeclav 0:0 »
11.02.2024 16:45 14 7203 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. HC Uničov 0:3 »
02.12.2023 16:55 14 7204 WHC Valkyries Brno Hokejový klub Opava s.r.o. 1:2 »
02.12.2023 14:00 14 7205 HC Bobři Val. Meziříčí HC Blansko 9:0 »
20.01.2024 10:00 15 7206 HC Bobři Val. Meziříčí MBK Vyškov 0:0 »
20.01.2024 16:55 15 7207 WHC Valkyries Brno HC Blansko 3:2 p »
20.01.2024 18:00 15 7208 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. Hokejový klub Opava s.r.o. 1:11 »
20.01.2024 13:15 15 7209 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Uničov 2:0 »
27.01.2024 10:00 16 7210 MBK Vyškov HC Uničov 0:0 »
27.01.2024 17:30 16 7211 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Lvi Fosfa Břeclav 3:5 »
28.01.2024 16:00 16 7212 HC Blansko HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 13:1 »
27.01.2024 11:30 16 7213 HC Bobři Val. Meziříčí WHC Valkyries Brno 10:0 »
03.02.2024 10:00 17 7214 WHC Valkyries Brno MBK Vyškov 0:0 »
03.02.2024 12:45 17 7215 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »
04.02.2024 13:45 17 7216 HC Lvi Fosfa Břeclav HC Blansko 9:1 »
04.02.2024 09:55 17 7217 HC Uničov Hokejový klub Opava s.r.o. 1:6 »
17.02.2024 10:00 18 7218 MBK Vyškov Hokejový klub Opava s.r.o. 0:0 »
18.02.2024 16:00 18 7219 HC Blansko HC Uničov 4:1 »
17.02.2024 10:00 18 7220 HC Bobři Val. Meziříčí HC Lvi Fosfa Břeclav 5:2 »
17.02.2024 14:40 18 7221 WHC Valkyries Brno HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 16:0 »
24.02.2024 10:00 19 7222 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. MBK Vyškov 0:0 »
25.02.2024 13:30 19 7223 HC Lvi Fosfa Břeclav WHC Valkyries Brno 5:3 »
25.02.2024 14:50 19 7224 HC Uničov HC Bobři Val. Meziříčí 1:5 »
24.02.2024 13:15 19 7225 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Blansko 4:3 p »
02.03.2024 10:00 20 7226 MBK Vyškov HC Blansko 0:0 »
10.02.2024 11:30 20 7227 HC Bobři Val. Meziříčí Hokejový klub Opava s.r.o. 8:0 »
02.03.2024 09:10 20 7228 WHC Valkyries Brno HC Uničov 2:1 »
02.03.2024 13:15 20 7229 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. HC Lvi Fosfa Břeclav 0:0 »
09.03.2024 10:00 21 7230 HC Lvi Fosfa Břeclav MBK Vyškov 0:0 »
10.03.2024 16:55 21 7231 HC Uničov HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 0:0 »
09.03.2024 14:30 21 7232 Hokejový klub Opava s.r.o. WHC Valkyries Brno 0:0 »
10.03.2024 17:10 21 7233 HC Blansko HC Bobři Val. Meziříčí 0:0 »

1. liga žen 2023/24 – B

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Bobři Val. Meziříčí 16 15 0 0 1 114:17 45
2 HC Lvi Fosfa Břeclav 16 13 0 0 3 100:34 39
3 Hokejový klub Opava s.r.o. 17 8 1 1 7 84:61 27
4 HC Blansko 17 6 1 3 7 67:68 23
5 HC Uničov 16 6 1 0 9 45:53 20
6 WHC Valkyries Brno 17 4 2 1 10 48:64 17
7 MBK Vyškov 0 0 0 0 0 0:0 0
8 HC REBELS 2017 Prostějov, z.s. 15 0 0 0 15 15:176 0

1. liga žen 2023/24 – A

POŘ Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Roudnice n.L. 18 18 0 0 0 174:19 54
2 Eko. Tes. Pardubice 16 12 1 0 3 128:38 38
3 HC Energie Karlovy Vary 17 7 2 2 6 68:68 27
4 Bílí Tygři Liberec 18 7 0 1 10 72:100 22
5 HC Děčín 18 1 2 1 14 24:135 8
6 HC Kobra Praha 17 2 0 1 14 26:132 7

Poř. Jméno Tým Poz GP G A P PIM +/-
1 Tereza Karlecová TES FO 13 32 26 58 0 0
2 Eliška Malá ROU FO 18 22 36 58 6 0
3 Adéla Mynaříková ROU FO 17 39 14 53 4 0
4 Veronika Ulbrichtová ROU FO 17 21 21 42 6 0
5 Eliška Veselá BOB FO 12 23 13 36 4 0
6 Nela Sáblíková TES FO 15 13 21 34 6 0
7 Linda Barochová BOB FO 16 19 11 30 4 0
8 Anna Kotounová LVB FO 14 18 11 29 10 0
9 Ivana Beránková ROU FO 18 15 14 29 2 0
10 Barbora Buliková LVB FO 17 14 14 28 0 0
11 Adriana Dubová TES FO 13 6 20 26 10 0
12 Natálie Veselá BOB FO 14 18 8 26 12 0
13 Barbora Vaňková ROU DE 17 13 12 25 2 0
14 Zuzana Bubíková BLA FO 17 15 10 25 29 0
15 Adéla Pížová OPA FO 14 13 11 24 2 0
16 Věra Šťástková LIB FO 10 16 7 23 4 0
17 Adéla Voldřichová ROU FO 14 13 10 23 29 0
18 Klára Balážová UNI FO 12 14 9 23 8 0
19 Andrea Pěluchová OPA DE 16 8 15 23 8 0
20 Barbora Koyšová LVB FO 17 16 6 22 14 0
21 Šárka Nedoma BLA FO 15 9 12 21 10 0
22 Lucie Hlavatá TES FO 11 6 14 20 9 0
23 Barbora Horová OPA FO 17 9 11 20 6 0
24 Lucie Kučerová OPA FO 9 16 4 20 0 0
25 Kateřina Raselová LIB FO 17 8 10 18 14 0
26 Petra Matějová BOB FO 7 12 6 18 4 0
27 Kateřina Kočí BOB DE 16 4 14 18 4 0
28 Eva Baslová BOB FO 7 4 14 18 6 0
29 Veronika Hujová ROU DE 9 7 11 18 12 0
30 Kristýna Mertová ROU DE 18 7 11 18 18 0
31 Rozálie Šalé VAL FO 14 16 2 18 10 0
32 Petra Rohanová KVA FO 6 12 6 18 0 0
33 Pavlína Malinová TES FO 8 7 10 17 2 0
34 Michaela Zavřelová KVA DE 16 13 4 17 10 0
35 Zuzana Pavlíčková UNI FO 15 6 11 17 6 0
36 Martina Luštincová TES FO 7 9 7 16 12 0
37 Sabina Lyčková BOB FO 10 10 6 16 6 0
38 Kateřina Bergerová ROU DE 13 6 10 16 12 0
39 Dominika Šoltysová OPA FO 13 7 9 16 4 0
40 Adriana Kubová LIB FO 16 7 8 15 6 0
41 Kateřina Kozáková TES FO 13 4 11 15 8 0
42 Tereza Kašparová TES FO 10 7 8 15 0 0
43 Karolína Beňovská LVB FO 16 7 8 15 10 0
44 Lucie Orlitová OPA FO 14 6 9 15 8 0
45 Karolína Prokopová LVB FO 15 5 9 14 6 0
46 Martina Součková UNI FO 15 6 8 14 6 0
47 Gabriela Pöpperl OPA DE 17 10 4 14 10 0
48 Zdeňka Suchánková TES FO 13 8 5 13 0 0
49 Pavlína Vlková TES DE 15 7 6 13 2 0
50 Petra Holoubková TES FO 11 10 3 13 4 0
51 Katarína Dvořáková LVB FO 14 6 7 13 8 0
52 Radana Šantorová BLA DE 17 7 6 13 6 0
53 Tereza Lesníková OPA FO 13 6 7 13 6 0
54 Marie Strýčková BLA DE 14 8 4 12 2 0
55 Jana Baloušová Fričová KVA FO 9 4 8 12 0 0
56 Kateřina Pátková KVA DE 16 3 9 12 4 0
57 Gabriela Hrubanová UNI FO 9 10 2 12 2 0
58 Anna Štěrbová LIB DE 17 4 7 11 4 0
59 Veronika Jurčíková KOB FO 13 7 4 11 6 0
60 Kateřina Čížková ROU FO 16 5 6 11 6 0
61 Barbara Prágrová KVA FO 9 9 2 11 6 0
62 Karolína Herzánová LVB DE 10 6 4 10 8 0
63 Michaela Hodoňová LVB FO 15 3 7 10 2 0
64 Hana Panešová ROU DE 15 3 7 10 4 0
65 Linda Jirotková ROU DE 17 3 7 10 0 0
66 Kamila Richtrová ROU FO 13 4 6 10 8 0
67 Jana Lišková VAL FO 9 4 6 10 8 0
68 Monika Antalíková BLA DE 12 7 3 10 0 0
69 Nicol Hogerová KVA DE 13 4 6 10 2 0
70 Denisa Ajchlerová DEC FO 6 6 4 10 4 0
71 Markéta Barvínková OPA DE 15 1 9 10 12 0
72 Kristýna Koníčková LVB FO 11 4 5 9 4 0
73 Kristýna Šimčíková BOB FO 16 4 5 9 2 0
74 Emílie sadílková BOB FO 16 2 7 9 0 0
75 Emílie Vltavská ROU DE 17 7 2 9 10 0
76 Andrea Ledvinková KVA DE 16 2 7 9 18 0
77 Kristýna Hasalová KVA FO 13 2 7 9 8 0
78 Lucie Šindelářová LIB FO 3 3 5 8 0 0
79 Zuzana Trnková LVB FO 10 4 4 8 4 0
80 Markéta Kafková LVB FO 7 5 3 8 2 0
81 Veronika Urbánková BOB FO 16 7 1 8 0 0
82 Ludmila Plocková ROU FO 9 4 4 8 4 0
83 Tereza Pavelková KVA FO 14 4 4 8 12 0
84 Adéla Hanzlíková KVA DE 6 7 1 8 2 0
85 Jaroslava Králová KVA DE 10 4 4 8 0 0
86 Vanessa Prymusová OPA FO 6 2 6 8 10 0
87 Natálie Hrdá LIB FO 7 4 3 7 0 0
88 Denisa Macková TES DE 11 3 4 7 2 0
89 Tereza Vališová LVB DE 11 3 4 7 4 0
90 Adéla Mičulková BOB FO 5 3 4 7 2 0
91 Kristýna Simiková ROU FO 15 1 6 7 2 0
92 Barbora Mlčochová UNI FO 15 2 5 7 6 0
93 Amália Eva Hradilová UNI DE 16 1 6 7 4 0
94 Nikol Stejskalová LIB FO 6 4 2 6 8 0
95 Tereza Blahoutová LIB FO 12 1 5 6 2 0
96 Eliška Rocheltová LIB FO 9 5 1 6 4 0
97 Natálie Žáková LIB FO 16 4 2 6 51 0
98 Marie Chrastinová TES DE 5 1 5 6 0 0
99 Martina Topičová TES DE 13 1 5 6 2 0
100 Andrea Kantorová TES FO 1 4 2 6 0 0
101 Melissa Mikulecká TES DE 9 2 4 6 2 0
102 Maria Gajdošová LVB FO 16 1 5 6 4 0
103 Nela Bartalová LVB DE 15 0 6 6 6 0
104 Regina Tesařová KOB FO 13 1 5 6 10 0
105 Inna Šlechtová VAL FO 11 2 4 6 6 0
106 Veronika Liskovych VAL FO 15 4 2 6 2 0
107 Dominika Svobodová VAL FO 12 2 4 6 0 0
108 Amálie Hlávková VAL DE 8 4 2 6 0 0
109 Kateřina Němcová BLA FO 14 3 3 6 2 0
110 Sabina Červinková BLA FO 12 4 2 6 16 0
111 Eliška Fričová KVA DE 13 2 4 6 4 0
112 Eva Hueberová DEC FO 17 2 4 6 16 0
113 Karolina Košková LIB DE 5 2 3 5 10 0
114 Alena Luxemburková LIB DE 2 4 1 5 0 0
115 Barbora Vimmerová LIB DE 12 0 5 5 10 0
116 Markéta Zárybnická LIB FO 7 2 3 5 2 0
117 Natálie Škultétyová TES DE 9 0 5 5 0 0
118 Kateřina Kotyrová KOB FO 13 3 2 5 2 0
119 Karolína Maliňáková BOB DE 13 0 5 5 2 0
120 Tereza Sovjáková BOB FO 2 0 5 5 0 0
121 Hana Sovjaková BOB DE 6 2 3 5 6 0
122 Natálie Niklová KOB FO 17 2 3 5 2 0
123 Ema Záňová VAL FO 10 3 2 5 14 0
124 Běla Šlanhofová BLA FO 16 1 4 5 4 0
125 Karolína Pelánová BLA FO 9 3 2 5 0 0
126 Tereza Novotná UNI FO 14 0 5 5 2 0
127 Vendula Kopřivová UNI DE 16 1 4 5 18 0
128 Michaela Gilíková OPA FO 16 1 4 5 35 0
129 Tereza Mazancová LIB FO 3 3 1 4 0 0
130 Adéla Krejzlová TES DE 9 4 0 4 10 0
131 Karolína Gábrová LVB DE 13 3 1 4 2 0
132 Valerie Marková BOB DE 10 0 4 4 2 0
133 Barbora Hartmanová KOB FO 15 3 1 4 0 0
134 Sofie Broďáková KOB DE 13 3 1 4 0 0
135 Veronika Louthanová ROU FO 18 1 3 4 2 0
136 Gabriela Horáková ROU DE 4 2 2 4 0 0
137 Michaela Lenertová VAL DE 17 1 3 4 18 0
138 Jaroslava Holíková VAL DE 4 2 2 4 4 0
139 Tereza Tauchmanová BLA FO 6 1 3 4 0 0
140 Marie Nowáková DEC FO 4 2 2 4 2 0
141 Veronika Kroftová DEC DE 18 1 3 4 8 0
142 Lenka Pospíšilová PRO FO 14 3 1 4 6 0
143 Simona Havierníková PRO FO 13 4 0 4 29 0
144 Jana Bartoňková PRO FO 15 2 2 4 22 0
145 Kateřina Solovská UNI FO 14 1 3 4 6 0
146 Leona Hubáčková LIB FO 5 2 1 3 0 0
147 Bára Kolářová TES DE 8 1 2 3 0 0
148 Viola Rulfová TES FO 1 2 1 3 0 0
149 Sabina Chvátal Duroňová LVB DE 5 1 2 3 0 0
150 Bára Modláková BOB DE 10 2 1 3 0 0
151 Lucie Eignerová KOB FO 2 1 2 3 0 0
152 Anna Jasenská BOB FO 10 1 2 3 2 0
153 Lucie Datlová KOB FO 8 2 1 3 0 0
154 Ellen Crhová BOB DE 15 1 2 3 12 0
155 Barbora Vraná ROU DE 10 1 2 3 0 0
156 Lucie Mičínová VAL FO 14 1 2 3 2 0
157 Michaela Hrušková VAL DE 14 1 2 3 12 0
158 Kristýna Vodičková VAL FO 16 2 1 3 4 0
159 Bára Kafková VAL FO 5 1 2 3 0 0
160 Kateřina Mynářová BLA FO 15 1 2 3 0 0
161 Helena Neckařová BLA DE 13 2 1 3 2 0
162 Tina Kostrounová KVA FO 13 0 3 3 0 0
163 Natálie Hrdá DEC FO 4 1 2 3 0 0
164 Kateřina Kunstová DEC DE 14 3 0 3 6 0
165 Denisa Hnídková DEC DE 15 1 2 3 14 0
166 Veronika Kalabusová PRO FO 11 1 2 3 0 0
167 Lucie Fajková PRO FO 6 3 0 3 0 0
168 Agáta Rakovičová UNI DE 12 0 3 3 8 0
169 Vendula Křížková UNI DE 14 1 2 3 4 0
170 Marie Krejčí UNI FO 15 3 0 3 0 0
171 Vanessa Havrlantová OPA FO 9 0 3 3 2 0
172 Ella Matysková OPA DE 17 1 2 3 2 0
173 Gabriela Vlašánková OPA DE 12 0 3 3 0 0
174 Karolína Hornická LIB FO 1 1 1 2 2 0
175 Anna Mazancová LIB FO 3 0 2 2 0 0
176 Věra Horáková LIB DE 11 1 1 2 2 0
177 Karolína Adamcová LIB FO 14 1 1 2 4 0
178 Nella Šmerdová TES FO 4 1 1 2 4 0
179 Tereza Kovářová TES FO 10 0 2 2 4 0
180 Sára Sadílková LVB FO 1 1 1 2 0 0
181 Michaela Solařová KOB FO 4 0 2 2 0 0
182 Šárka Filipová BOB DE 2 2 0 2 0 0
183 Daniela Mošťková BOB DE 6 0 2 2 0 0
184 Adéla Holubcová BOB DE 3 0 2 2 0 0
185 Leona Hubáčková KOB FO 12 1 1 2 6 0
186 Ivana Machatková KOB FO 15 1 1 2 18 0
187 Daniela Křenková BOB FO 9 0 2 2 0 0
188 Veronika Prošková KOB FO 16 1 1 2 10 0
189 Eliška Benešová ROU FO 11 0 2 2 6 0
190 Soňa Střížová VAL DE 8 1 1 2 6 0
191 Vanessa Žižková BLA FO 14 2 0 2 4 0
192 Světlana Horáková BLA DE 11 0 2 2 4 0
193 Kristýna Zábojová BLA DE 5 0 2 2 0 0
194 Michaela Hůsková BLA FO 13 2 0 2 0 0
195 Alena Bubíková BLA DE 10 0 2 2 4 0
196 Anna Ryšavá BLA DE 14 0 2 2 4 0
197 Marie Klímová KVA DE 10 1 1 2 10 0
198 Antonia Gebauer DEC DE 13 2 0 2 6 0
199 Emma Kohlmistrová DEC FO 14 2 0 2 0 0
200 Markéta Žilková DEC FO 12 0 2 2 6 0
201 Martina Zavadilová DEC FO 11 2 0 2 2 0
202 Aneta Langerová PRO FO 16 1 1 2 0 0
203 Patricie Naswetterová PRO FO 15 0 2 2 8 0
204 Nikola Rožnovjaková UNI DE 6 1 1 2 2 0
205 Denisa Maxnerová OPA FO 14 1 1 2 6 0
206 Lucie Berkusová OPA FO 9 1 1 2 2 0
207 Eva Lásková OPA FO 2 2 0 2 0 0
208 Aneta Kratochvílová LIB FO 9 0 1 1 4 0
209 Lucie Datlová LIB FO 5 0 1 1 0 0
210 Alena Skalská LIB FO 4 0 1 1 0 0
211 Martina Ježková LIB FO 11 0 1 1 2 0
212 Kristýna Höklová LVB FO 5 0 1 1 2 0
213 Angelika Zálešáková LVB DE 4 0 1 1 0 0
214 Lucie Příhodová LVB FO 3 1 0 1 0 0
215 Veronika Padělková LVB FO 11 0 1 1 0 0
216 Eva Pourová LVB DE 4 0 1 1 2 0
217 Denisa Kocourková KOB DE 14 0 1 1 6 0
218 Adéla Nebeská KOB FO 5 0 1 1 0 0
219 Tarja Procházková KOB DE 14 1 0 1 12 0
220 Karolína Kovářová BOB DE 1 0 1 1 2 0
221 Martina Krňová BOB FO 2 0 1 1 0 0
222 Alexandra Kalašová KOB FO 10 0 1 1 0 0
223 Markéta Zvěřinová KOB DE 8 0 1 1 6 0
224 Kateřina Zimová ROU FO 12 0 1 1 2 0
225 Lucie Bydžovská VAL FO 2 1 0 1 0 0
226 Klára Benešová VAL FO 4 1 0 1 0 0
227 Zuzana Lenertová VAL DE 15 1 0 1 2 0
228 Nina Tománková BLA FO 2 0 1 1 0 0
229 Martina Mádlová KVA DE 7 0 1 1 0 0
230 Jana Záhorová KVA FO 6 0 1 1 0 0
231 Kateřina Velinská KVA FO 9 0 1 1 0 0
232 Petra Albrechtová DEC DE 11 0 1 1 18 0
233 Viktorie Vobořilová DEC DE 15 0 1 1 4 0
234 Dominika Forejtová DEC FO 1 1 0 1 0 0
235 Frieda Pohl DEC DE 9 1 0 1 2 0
236 Aneta Schrollová DEC FO 14 0 1 1 18 0
237 Karolína Plánková PRO DE 16 1 0 1 8 0
238 Lucie Kaplánková PRO DE 14 0 1 1 16 0
239 Kateřina Bartoňková PRO FO 16 0 1 1 0 0
240 Nikola Syrůčková UNI DE 1 1 0 1 0 0
241 Martina Řezková LIB DE 1 0 0 0 0 0
242 Vanessa Patrmanová LIB FO 1 0 0 0 0 0
243 Kateřina Stárková LIB FO 10 0 0 0 2 0
244 Tereza Volfová LIB FO 2 0 0 0 0 0
245 Lenka Urbánková LIB FO 6 0 0 0 0 0
246 Nicola Forbelská DE 0 0 0 0 0 0
247 Barbora Pyrchalová FO 0 0 0 0 0 0
248 Nicol Bartošová LIB FO 3 0 0 0 0 0
249 Michaela Jacková TES FO 1 0 0 0 0 0
250 Hana Zoubková LVB DE 1 0 0 0 0 0
251 Melissa Crlíková LVB DE 2 0 0 0 2 0
252 Isabel Navratilová FO 0 0 0 0 0 0
253 Nikola Adamová DE 0 0 0 0 0 0
254 Barbora Březovjáková DE 0 0 0 0 0 0
255 Lucie Vávrová BOB DE 3 0 0 0 0 0
256 Anežka Maříková KOB FO 4 0 0 0 2 0
257 Klára Absolonová KOB DE 6 0 0 0 2 0
258 Zuzana Hadašová DE 0 0 0 0 0 0
259 Tereza Czerweková KOB DE 14 0 0 0 2 0
260 Eliška Cvrkalová KOB DE 13 0 0 0 2 0
261 Alice Hrivňáková KOB FO 4 0 0 0 2 0
262 Anna Vrečková FO 0 0 0 0 0 0
263 Adéla Zikmundová KOB FO 2 0 0 0 0 0
264 Karolína Červinková VAL FO 12 0 0 0 4 0
265 Irena Janíčková VAL DE 2 0 0 0 2 0
266 Kateřina Jílková VAL FO 16 0 0 0 0 0
267 Nela Veselá VAL FO 14 0 0 0 4 0
268 Anna Pantůčková BLA FO 3 0 0 0 0 0
269 Michaela Kupková DE 0 0 0 0 0 0
270 Sabina Trtílková FO 0 0 0 0 0 0
271 Kateřina Rudolecká BLA FO 2 0 0 0 0 0
272 Tereza Nesvadbová FO 0 0 0 0 0 0
273 Vendula Bláhová FO 0 0 0 0 0 0
274 Emílie Ryšavá FO 0 0 0 0 0 0
275 Lucie Koudelková FO 0 0 0 0 0 0
276 Bára Kolomazníčková BLA DE 7 0 0 0 0 0
277 Lenka Šlanhofová DE 0 0 0 0 0 0
278 Kristýna Plíhalová FO 0 0 0 0 0 0
279 Michaela Hrubá BLA DE 2 0 0 0 0 0
280 Marianna Elisabet Bělská BLA DE 3 0 0 0 0 0
281 Karolína Povová KVA DE 1 0 0 0 0 0
282 Barbora Škardová KVA FO 7 0 0 0 0 0
283 Markéta Šnicerová FO 0 0 0 0 0 0
284 Vivien Šmajdová FO 0 0 0 0 0 0
285 Elly Mochesová KVA FO 8 0 0 0 2 0
286 Tereza Třešňáková KVA FO 10 0 0 0 0 0
287 Jana Vylíčilová FO 0 0 0 0 0 0
288 Tereza Terlová FO 0 0 0 0 0 0
289 Nikola Molnárová KVA FO 1 0 0 0 0 0
290 Daniela Flégrová DEC FO 15 0 0 0 0 0
291 Anna Mareschová DEC DE 6 0 0 0 0 0
292 Barbora Timoftejová DEC FO 9 0 0 0 0 0
293 Tereza Klabanová DEC FO 9 0 0 0 4 0
294 Zdeňka Vacková DEC FO 4 0 0 0 0 0
295 Michaela Jiráková DEC FO 1 0 0 0 0 0
296 Andrea Klabanová DEC FO 9 0 0 0 0 0
297 Tereza Aulická DEC DE 14 0 0 0 29 0
298 Jana Gerhátová PRO DE 4 0 0 0 0 0
299 Markéta Alexová PRO DE 6 0 0 0 4 0
300 Eliška Mlčochová PRO FO 8 0 0 0 2 0
301 Jitka Trnečková PRO DE 2 0 0 0 2 0
302 Darina Axmannová PRO FO 4 0 0 0 0 0
303 Sabrina Hudcová PRO DE 7 0 0 0 0 0
304 Karolína Uvízlová PRO DE 7 0 0 0 0 0
305 Barbora Žáčková FO 0 0 0 0 0 0
306 Nikola Vallová FO 0 0 0 0 0 0
307 Žaneta Handlová DE 0 0 0 0 0 0
308 Jana Vallová FO 0 0 0 0 0 0
309 Jana Hrbatová DE 0 0 0 0 0 0
310 Monika Řepková UNI FO 3 0 0 0 4 0
311 Nikol Musialová OPA FO 5 0 0 0 0 0
Poř. Jméno Tým Poz ZÁP TOI Z IG %Z Prům. SO A TM
1. Veronika Voříšková KOB GK 4 201:32 31 26 54.39 7.74 0 0
2. Lenka Kalhousová TES GK 5 210:50 6 9 40 2.56 0 0
3. Anna Škopová TES GK 4 181:00 7 11 38.89 3.65 0 2
4. Jaroslava Soukupová KOB GK 10 578:28 8 90 8.16 9.34 0 0
5. Eliška Sisrová LIB GK 10 313:19 0 32 0 6.13 0 0
6. Anna Urbanová LIB GK 17 771:37 0 68 0 5.29 0 0
7. Markéta Fajfrová TES GK 6 330:34 0 15 0 2.72 1 0
8. Sandra Samková TES GK 5 240:01 0 3 0 0.75 2 0
9. Nela Bláhová LVB GK 10 284:36 0 15 0 3.16 0 2
10. Dominika Kocmanová LVB GK 5 195:08 0 8 0 2.46 0 0
11. Adriana Kleniarova BOB GK 4 146:40 0 4 0 1.64 0 0
12. Martina Konášová KOB GK 5 243:30 0 16 0 3.94 0 0
13. Eliška Hoffmannová BOB GK 5 162:17 0 2 0 0.74 0 2
14. Stela Barochová BOB GK 15 650:22 0 11 0 1.01 5 0
15. Veronika Ortová ROU GK 8 376:55 0 4 0 0.64 4 0
16. Denisa Dudková ROU GK 9 469:47 0 12 0 1.53 2 0
17. Nikola Bergerová ROU GK 5 233:18 0 3 0 0.77 1 0
18. Eliška Černá VAL GK 11 637:56 0 33 0 3.1 1 0
19. Veronika Havránková VAL GK 3 149:39 0 17 0 6.82 0 0
20. Anna Putnová VAL GK 6 327:39 0 19 0 3.48 0 0
21. Kateřina Prokešová BLA GK 12 349:01 0 13 0 2.23 0 2
22. Sofie Kolaříková BLA GK 11 653:36 0 56 0 5.14 0 0
23. Nela Seidlová BLA GK 1 16:59 0 1 0 3.53 0 0
24. Lucie Povová KVA GK 1 11:29 0 0 0 0 0 0
25. Kateřina Fialová KVA GK 6 362:03 0 22 0 3.65 2 2
26. Michala Riedlová KVA GK 6 369:49 0 34 0 5.52 0 2
27. Barbora Škardová KVA GK 5 232:08 0 12 0 3.1 0 0
28. Barbora Bartůšková DEC GK 13 783:30 0 110 0 8.42 0 2
29. Klára Hejzáková DEC GK 1 29:31 0 6 0 12.2 0 0
30. Amálie Baumová DEC GK 5 280:22 0 18 0 3.85 0 0
31. Eliška Stanislavová PRO GK 14 700:12 0 157 0 13.45 0 0
32. Veronika Havránková PRO GK 4 179:48 0 17 0 5.67 0 0
33. Karolína Mikulová UNI GK 7 274:43 0 15 0 3.28 0 0
34. Mariana Weissová UNI GK 12 503:34 0 28 0 3.34 1 0
35. Iva Martincová UNI GK 3 179:42 0 8 0 2.67 0 0
36. Alex Lasák OPA GK 10 568:14 0 38 0 4.01 0 0
37. Gabriela Mrňková OPA GK 9 453:01 0 23 0 3.05 1 0

Související dokumenty:


Související články:

Český hokej udělal poslední krok v elektronizaci zápisu o utkání
Před začátkem sezony 2023/24 dokončilo registrační oddělení Českého hokeje proces elektronizace průkazů. V utkáních napříč všemi soutěžemi tak od letošního ročníku není třeba fyzicky předkládat průkazy v případě hráčů, trenérů, funkcionářů a rozhodčích.
Poháry pro vítěze nejvyšších soutěží řízených Českým hokejem
Vyřazovací části nejvyšších soutěží řízených Českým hokejem v sezoně 2022/23 se blíží. Podívejte se, jak vypadají poháry pro vítěze Chance ligy, II. ligy, DHL extraligy juniorů, Extraligy dorostu, Extraligy žen, Ligy 9. tříd, Ligy juniorů a Ligy dorostu.