Novinky

Pozvánka na tréninkový kemp brankářů juniorských reprezentací

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program na tréninkového kempu brankářů juniorských reprezentací U16, který se uskuteční 17. prosince 2023 v Praze.

Pozvánka na přípravný kemp brankářů U15 - východ

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program na přípravný kemp brankářů U15 - východ, který se uskuteční 19. prosince 2023 v Litomyšli.

Pozvánka na přípravný kemp brankářů U15 v Praze

Brankářská komise zveřejnila pozvánku a program přípravného kempu brankářů U15, který se uskuteční 13. prosince 2023 v Praze.

Změny v určení branek a asistencí: Chance liga - 10/2023

Sumář provedených úprav v určení branek a asistencí v utkáních Chance ligy hraných v měsíci říjnu 2023 najdete zde.

Tyto změny byly provedeny dle čl. 4.6. pokynů pro sběr a zpracování statistických údajů vydaných ČSLH v platném znění, přičemž korigovány byly pouze situace, u nichž bylo možné z dostupných záběrů bezpečně vyloučit správnost údaje zaznamenaného v příslušném zápise o utkání.

Tréninkový kemp brankářů juniorských reprezentací U18 v Praze

Brankářská komise zveřejnila pozvánku a program tréninkového kempu brankářů juniorských reprezentací U18, který se uskuteční 05. prosince 2023 v Praze.

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16 v Plzni

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční 3. prosince 2023 v Plzni. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Tréninkový kemp brankářů juniorských reprezentací U17 v Praze

Brankářská komise zveřejnila pozvánku a program tréninkového kempu brankářů juniorských reprezentací U17, který se uskuteční 04. prosince 2023 v Praze.

Nominace českých juniorek na turnaj v Chomutově

Česká reprezentace žen do 18 let má na programu domácí turnaj čtyř zemí, který se uskuteční ve dnech 11. – 16. prosince 2023 v Chomutově. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Nominace nejmladší reprezentace žen na turnaj v Hodoníně

Česká reprezentace žen do 16 let má před sebou turnaj olympijských nadějí visegrádských národů, který se uskuteční ve dnech 11. – 15. prosince 2023 v Hodoníně. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace české reprezentace žen na turnaj ve Švédsku

Česká reprezentace žen má v prosinci na programu turnaj pěti zemí v rámci W EHT, který se uskuteční ve dnech 10. - 18. prosince 2023 ve Švédsku. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.