Novinky

Na olympiádě v Pekingu by se měli představit i hráči NHL
Zástupci NHL, hráčská asociace NHLPA a Mezinárodní hokejové federace (IIHF) dospěli k dohodě, která umožní start hokejistů z NHL na olympijském turnaji v Pekingu. Informovala o tom IIHF.
Ženy A-tým - Kanada: CZE - JAP 2:3

Česká reprezentace žen ztratila v Calgary duel s Japonskem a na mistrovství světa končí sedmá. Do skupiny A pro nový ročník se tak neprobojovala. Česko vs Japonsko 2:3. Branky ČR: 25. Mills (Tejralová, Křížová), 59. Pejšová (Mills, Přibylová).

Ženy A-tým - Kanada: FIN - CZE 1:0
České reprezentantky na MS žen ve čtvrtfinále nestačily na Finsko a zahrají si o konečné 5. místo. Finsko vs Česko 1:0.
U20 - Hodonín: CZE - RUS 3:4
Česká dvacítka na závěr turnaje v Hodoníně nestačila na Rusy, i přes prohru berou svěřenci trenéra Karla Mlejnka první místo. Česko vs Rusko 3:4. Branky ČR: 33. Gut (Konečný), 39. Ivan (Pajer, Chlubna), 45. Stehlík.
Ženy U18 - Maďarsko: HUN - CZE 2:8
České reprezentantky do 18 let zvládly i druhý zápas na turnaji v Maďarsku, domácí výběr porazily 8:2. Branky ČR: 15. Gruntová (Bartáková), 21. Gruntová (Hotová), 24. Juříčková (Malicka), 35. Dubová (Mašková, Plosová), 45. Pištěková (Mašková), 45. Plosová (Dubová), 46. Brichová (Juříčková), 49. Šapovalivová (Vaníčková, Bartáková).
Ženy U18 - Maďarsko: CZE - SVK 3:2
Česká reprezentace žen do 18 let porazila na úvod turnaje v Maďarsku soupeřky ze Slovenska. Česko vs Slovensko 3:2. Branky ČR: 15. Pištěková (Šapovalivová), 40. Bartáková (Šapovalivová), 51. Plosová (Příhodová, Dubová).
U20 - Hodonín: CZE - SWE 9:3
Česká dvacítka vyhrála na turnaji v Hodoníně i druhý zápas, v sobotu mají svěřenci trenéra Mlejnka na programu závěrečný duel proti Rusům. Česko vs Švédsko 9:3. Branky ČR: 3. Stehlík (Vrhel, Jiříček), 8. Gut (Konečný, Stehlík), 8. Novák (Myšák, Svozil), 21. Novák (Myšák), 30. Hrádek (Konečný, Gut), 37. Konečný (Moravec, Gut), 45. Koláček (Novák, Jiříček), 57. Myšák (Malát, Novák), 58. Brabenec (Chlubna, Ivan).
U20 - Hodonín: CZE - FIN 3:0

Česká dvacítka na úvod turnaje v Hodoníně porazila Finy, Nick Malík vychytal čisté konto. Česko vs Finsko 3:0. Branky ČR: 21. Svozil (Urban), 54. Konečný (Stehlík), 60. Novák.

Ženy A-tým - Kanada: CZE - GER 2:0
České reprezentantky vyhrály i čtvrtý zápas na MS v Calgary a bez ztráty bodu ovládly skupinu B. Česko vs Německo 2:0. Branky ČR: 25. Lásková (Neubauerová, Mrázová), 50. Lásková (Mrázová, Neubauerová).
Nominace U16 na přípravný kemp v Příbrami

Česká reprezentace do 16 let má na programu přípravný kemp v Příbrami, který se bude konat v termínu 3. - 6. září 2021, bude rozdělen na dvě části a jehož součástí budou i fyzické testy. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce pro první část kempu + pozvánku a program akce pro druhou část kempu. Hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé, přivezou vyplněnou 2x reprezentační smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty). Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19.