Novinky

Nominace U17 na trojzápas ve Švýcarsku

Českou reprezentaci do 17 let čekají první tři zápasy v nové sezoně. Svěřenci trenéra Vlacha odehrají tři duely ve švýcarském Davosu proti domácímu výběru. V dokumentech najdete pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U19 na turnaj v Německu

Česká reprezentace do 19 let má na programu 26. – 31. července přípravný kemp v Rokycanech a následně turnaj v německém Füssenu. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce. Pozn. PCR test je 2x za měsíc hrazen ze zdravotního pojištění, v případě platby a předložení originálu dokladu možnost proplacení.

Nominace U20 na čtyři zápasy ve Finsku

Česká reprezentace do 20 let má na programu přípravný kemp v Litoměřicích a 4 utkání ve finském Vierumäki (2x SUI a 2x FIN), které se uskuteční 14. – 24. července. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce. Pozn. PCR test je 2x za měsíc hrazen ze zdravotního pojištění, v případě platby a předložení originálu dokladu možnost proplacení.

Nominace české osmnáctky na trojzápas ve Švýcarsku

Trenéři české osmnáctky zveřejnili seznam nominovaných hráčů na trojzápas ve Švýcarsku, který se ve druhé polovině července uskuteční v Davosu. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.
Pozn.: Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti zde.

Nominace reprezentace žen na dvojzápas proti Slovensku

Českou reprezentaci žen čeká ve dnech 5. - 10. července 2021 v Pardubicích přípravný kemp a 2 utkání se Slovenskem. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Para hokej - Ostrava: CZE - NOR 2:1

Svěřenci trenéra Břízy zakončili MS v para hokeji vítězně. V souboji nejen o konečné páté místo na světovém šampionátu, ale hlavně o místenku na paralympijské hry v Pekingu, uspělo Česko, které v dramatickém střetnutí porazilo Norsko 2:1. Česko vs Norsko 2:1. Branky ČR: 23. Zelinka, 29. Palát (Hečko, Ohar).

Para hokej - Ostrava: CZE - RPC 0:7
Čeští para hokejisté nestačili ve čtvrtfinále MS v Ostravě na Ruský paralympijský tým. V pátek se ale svěřenci trenéra Břízy střetnou ještě s Norskem a v případě výhry postoupí na paralympiádu. Česko vs Ruský paralympijský tým 0:7.
Para hokej - Ostrava: CAN - CZE 10:0
Kanadský výběr byl na MS v para hokeji nad síly českých reprezentantů. Kanada vs Česko 10:0.
Para hokej - Ostrava: CZE - USA 0:4
Ve druhém zápase na MS v Ostravě podlehli čeští para hokejisté Spojeným státům americkým. Česko vs USA 0:4.
Para hokej - Ostrava: KOR - CZE 2:0
Na úvod MS v Ostravě podlehli čeští para hokejisté reprezentantům Jižní Koreje. Jižní Korea vs Česko 2:0.