Novinky

Výhra U20 nad Spojenými státy

Česká reprezentace hráčů od 20 let porazila v předposledním přípravném utkání před světovým šampionátem domácí Spojené státy 3:2 po samostatných nájezdech. Branky a nahrávky: 20. Palmieri (Faulk), 51. Palmieri (Callahan, Coyle) - 13. Straka (Honejsek, Šenkeřík), 21. Pláněk (Šenkeřík), rozhodující sam. nájezd Orsava.

1. liga - nasazení 2. části

1. liga má za sebou úvodní část, po které se týmy rozdělily do dvou skupin. Nasazení pro druhou část soutěže najdete v sekci Dokumenty. Tabulku první části soutěže si můžete prohlédnout na serveru hokej.cz.

Fotografie z Channel One Cupu

Momentky z moskevského Channel One Cupu si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Autorem je Luboš Lang.

Druhé místo na Channel One Cupu

Čeští reprezentanti zvítězili nad Švédskem 4:1 a obsadí na Channel One Cupu druhé místo za domácím Ruskem. Branky: 27. Klepiš, 32. I. Rachůnek, 47. Rolinek, 58. Vašíček - 11. Axelsson.

Media Guide U20 k MS 2011

Reprezentační dvacítka se připravuje na mistrovství světa, které odstartuje ve Spojených státech 26. prosince. Vy si nově můžete stáhnout media guide představující český tým.

Češi na Rusy nestačili

Česká reprezentace nenavázala na úspěch s Finy a v druhém utkání Channel One Cupu podlehla domácím Rusům 1:3. Branky: 5. Grigorenko, 13. Nikulin, 25. Radulov - 22. Rolinek.

Česká reprezentace zdolala Finy

Čeští reprezentanti si v utkání Channel One Cupu ve finském Espoo připsali první výhru v letošní sezóně, když domácí tým udolali 3:2 po samostatných nájezdech. Branky: 40. Komarov, 55. Wirtanen - 17. a rozh. nájezd Kvapil, 53. Lojek.

Třetí úspěšná aukce

Ve středu 16. prosince skončila aukce dresů Jaromíra Jágra a Tomáše Vokouna z MS 2010. Výtěžek činí 84.000,- Kč a bude použitt na rozvoj mládežnického hokeje. Podrobnosti najdete na aukce.esports.cz.

U17 na World Hockey Challenge

Trenér Jiří Veber zveřejnil nominaci reprezentačního týmu do 17 let na turnaj World Hockey Challenge, který se uskuteční na přelomu roku.

Změna v nominaci U20 pro MS

Zraněného Martina Matějíčka (zlomenina ruky) nahradí v nominaci pro juniorský světový šampionát Michal Zacpálek ze Sparty Praha.