Novinky

Para hokej - Ostrava: CAN - CZE 10:0
Kanadský výběr byl na MS v para hokeji nad síly českých reprezentantů. Kanada vs Česko 10:0.
Para hokej - Ostrava: CZE - USA 0:4
Ve druhém zápase na MS v Ostravě podlehli čeští para hokejisté Spojeným státům americkým. Česko vs USA 0:4.
Para hokej - Ostrava: KOR - CZE 2:0
Na úvod MS v Ostravě podlehli čeští para hokejisté reprezentantům Jižní Koreje. Jižní Korea vs Česko 2:0.
Aktuálně platná opatření ve sportu

Výkladové stanovisko Národní sportovní agentury České republiky k opatřením vlády a ministerstva zdravotnictví, týkajícím se sportovní činnosti a platným od 14. června 2021, najdete zde.

Nominace na první kemp reprezentace U20 sezoně 2021/2022

Česká reprezentace do 20 let má na programu první přípravný kemp v sezoně 2021/2022. Hlavní trenér U20 Karel Mlejnek hráče svolal na soustředění do Velkých Popovic na období 27. června - 2. července 2021. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Nominace U17 na první dva kempy v nové sezoně

Česká reprezentace do 17 let zná termíny prvních dvou kempů v sezoně 2021/2022. Trenéři zveřejnili pozvánku a program kempu ve Velkých Popovicích 22. - 24. června 2021 a pozvánku a program kempu ve Velkých Popovicích 24. - 26. června 2021. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce. Podobu reprezentační smlouvy najdou hráči zde.

Hostem 14. dílu S hokejkou u stolu byl Vladimír Šindler

Hostem 14. dílu podcastu S hokejkou u stolu byl předseda komise rozhodčích Českého hokeje Vladimír Šindler. Jak hodnotil výkony českých rozhodčích na uplynulém MS anebo co se musí sudí naučit do nové sezóny Tipsport extraligy? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte během více než hodinového povídání s bývalým vynikajícím sudím. Odkazy na rozhovor najdete níže:

Podcasty iOS

Podcasty Google

Spotify

YouTube

Opatření ve sportu platná od 8. června 2021

Národní sportovní agentura zveřejnila podmínky pro sportovní přípravu amatérských sportovců organizovanou sportovními svazy platné od 8. června 2021. Jejich plné znění najdete zde.

Opatření ve sportu platná od 31. května 2021

Národní sportovní agentura zveřejnila výklad aktuálních opatření ministerstva zdravotnictví, týkajících se sportu a platných od 31. května 2021. Výklad, zahrnující mimo jiné pravidla pro přípravu amatérských sportovců ve vnitřních a vnějších prostorách, provoz a používání sportovišť, provoz a používání umělých koupališť, wellness zařízení a veřejných saun nebo pro konání sportovních akcí ve vnitřních a vnějších prostorách včetně přítomnosti diváků, najdete zde.

A-tým - Lotyšsko: FIN - CZE 1:0
Národní na MS v Rize nestačil na Finsko a jeho cesta šampionátem končí ve čtvrtfinále. Finsko vs Česko 1:0.