Novinky

Nominace para hokejistů na klasifikaci ve Švédsku

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR para hokejistů na klasifikaci, která se uskuteční ve dnech 15. – 19. září 2021 ve švédském Ostersundu, je umístěna v dokumentech.

Nominace na jednodenní kemp U20 v Litoměřicích

Česká reprezentace do 20 let má na programu 20. září jednodenní přípravný kemp v Litoměřicích. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Dva přípravné kempy reprezentace U18 ve Velkých Popovicích

Trenéři české reprezentace do 18 let zařadili do programu dva zářiové kempy ve Velkých Popovicích. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program soustředění, které se uskuteční 13. - 14. 9., a pozvánka a program soustředění, které se bude konat přesně o týden později. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánkách.

Na olympiádě v Pekingu by se měli představit i hráči NHL
Zástupci NHL, hráčská asociace NHLPA a Mezinárodní hokejové federace (IIHF) dospěli k dohodě, která umožní start hokejistů z NHL na olympijském turnaji v Pekingu. Informovala o tom IIHF.
Ženy A-tým - Kanada: CZE - JAP 2:3

Česká reprezentace žen ztratila v Calgary duel s Japonskem a na mistrovství světa končí sedmá. Do skupiny A pro nový ročník se tak neprobojovala. Česko vs Japonsko 2:3. Branky ČR: 25. Mills (Tejralová, Křížová), 59. Pejšová (Mills, Přibylová).

Ženy A-tým - Kanada: FIN - CZE 1:0
České reprezentantky na MS žen ve čtvrtfinále nestačily na Finsko a zahrají si o konečné 5. místo. Finsko vs Česko 1:0.
U20 - Hodonín: CZE - RUS 3:4
Česká dvacítka na závěr turnaje v Hodoníně nestačila na Rusy, i přes prohru berou svěřenci trenéra Karla Mlejnka první místo. Česko vs Rusko 3:4. Branky ČR: 33. Gut (Konečný), 39. Ivan (Pajer, Chlubna), 45. Stehlík.
Ženy U18 - Maďarsko: HUN - CZE 2:8
České reprezentantky do 18 let zvládly i druhý zápas na turnaji v Maďarsku, domácí výběr porazily 8:2. Branky ČR: 15. Gruntová (Bartáková), 21. Gruntová (Hotová), 24. Juříčková (Malicka), 35. Dubová (Mašková, Plosová), 45. Pištěková (Mašková), 45. Plosová (Dubová), 46. Brichová (Juříčková), 49. Šapovalivová (Vaníčková, Bartáková).
Ženy U18 - Maďarsko: CZE - SVK 3:2
Česká reprezentace žen do 18 let porazila na úvod turnaje v Maďarsku soupeřky ze Slovenska. Česko vs Slovensko 3:2. Branky ČR: 15. Pištěková (Šapovalivová), 40. Bartáková (Šapovalivová), 51. Plosová (Příhodová, Dubová).
U20 - Hodonín: CZE - SWE 9:3
Česká dvacítka vyhrála na turnaji v Hodoníně i druhý zápas, v sobotu mají svěřenci trenéra Mlejnka na programu závěrečný duel proti Rusům. Česko vs Švédsko 9:3. Branky ČR: 3. Stehlík (Vrhel, Jiříček), 8. Gut (Konečný, Stehlík), 8. Novák (Myšák, Svozil), 21. Novák (Myšák), 30. Hrádek (Konečný, Gut), 37. Konečný (Moravec, Gut), 45. Koláček (Novák, Jiříček), 57. Myšák (Malát, Novák), 58. Brabenec (Chlubna, Ivan).