Novinky

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16 v Plzni

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční 3. března 2024 v Plzni (ICE Arena Plzeň). Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Pozvánka na akci Future Olympians U15 ve Zlíně

Zástupci projektu Future Olympians organizují na jednodenní rozvojový kemp pro kategorii U15, který se uskuteční 29. února 2024 ve Zlíně. Dokumentech najdete pozvánku na akci.

Jednodenní brankářské soustředění v Praze

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 5. března v Praze brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Jednodenní brankářské soustředění v Kopřivnici

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 4. března v Kopřivnici brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16 v Kravařích

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční 25. února 2024 v Kravařích. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Český hokej zveřejnil vyhodnocení výsledků za oddělení sportu

Do dokumentů byly nahrány dva dokumenty v rámci vyhodnocení výsledků za oddělení sportu:

Nominace para hokejové reprezentace na turnaj v Itálii

Česká para hokejová reprezentace má na programu turnaj Varese International Tournament 2024, který se uskuteční v termínu 23. února - 03. března 2024 v Itálii. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Změna v nominaci národního týmu na Beijer Hockey Games 2024

Změna na soupisce národního týmu pro Beijer Hockey Games 2024. Nemocného útočníka HC Litvínov Ondřeje Kašeho nahradí v nominaci Adam Najman z Bílých Tygrů Liberec. Aktualizovanou soupisku najdete zde.

Změna v nominaci národního týmu žen na WEHT v Liberci

Česká reprezentace žen má změnu v nominaci na WEHT v Liberci. Zraněnou obránkyni Dominiku Láskovou nahradí Karolína Kosinová. Kompletní informace o turnaji včetně upravené nominace najdete zde.

Změny v určení branek a asistencí: Chance liga - 12/2023

Sumář provedených úprav v určení branek a asistencí v utkáních Chance ligy hraných v měsíci prosinec 2023 najdete zde.

Tyto změny byly provedeny dle čl. 4.6. pokynů pro sběr a zpracování statistických údajů vydaných ČSLH v platném znění, přičemž korigovány byly pouze situace, u nichž bylo možné z dostupných záběrů bezpečně vyloučit správnost údaje zaznamenaného v příslušném zápise o utkání.