Novinky

U20 - Slovensko: SVK - CZE 3:4 sn.
Česká dvacítka druhý zápas na slovenské půdě vyhrála. Slovensko vs Česko 3:4 sn. Branky ČR: 10. Háva (Stehlík), 32. Binias (Chlubna), 47. Koláček, rozh. náj. Konečný.
Do 11. dílu S hokejkou u stolu přišly české reprezentantky

O hokejovém životě v Americe a Rusku, o tom, jak je náročné odejít za milovaným sportem už v patnácti letech, vypráví v dalším díle podcastu S hokejkou u stolu kapitánka české reprezentace Alena Mills a její spoluhráčka z národního týmu žen Klára Hymlárová. Odkazy na rozhovor najdete níže:

Podcasty iOS

Podcasty Google

Spotify

YouTube

U20 - Slovensko: SVK - CZE 5:2
Česká dvacítka na úvod dvojzápasu se Slovenskem prohrála, odveta je na programu v pátek od 15:00. Slovensko vs Česko 5:2. Branky ČR: 3. Macháček (Vacík), 26. Chlubna (Binias).
K národnímu týmu se připojí Jakub Galvas a Šimon Stránský

K národnímu týmu se na kempu v Jindřichově Hradci připojí Jakub Galvas a Šimon Stránský, z dosavadní sestavy zatím všichni pokračují dál. Počítá se i se skupinou hráčů, kteří vypadnou ze semifinále Tipsport extraligy.

Informace pro NRpS o výsledcích jednání s předsedou vlády

Do dokumentů byly nahrány informace pro Národní radu pro sport o výsledcích jednání s předsedou vlády ČR.

K národnímu týmu se připojí Tomáš Zohorna
V přípravě národního týmu pokračují všichni nominovaní hráči, k nimž se v pondělí připojí útočník Tomáš Zohorna (HC Dynamo Pardubice).
Nominace reprezentace U20 na dvojzápas proti Slovensku

Česká reprezentace do 20 let má na programu přípravný kemp ve Vyškově a dvě přípravná utkání se Slovenskem v Piešťanech, které se uskuteční ve dnech 13. – 17. dubna 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. Všichni nominování se musí při nástupu na akci prokázat negativním PCR testem na onemocnění Covid-19.

Nominace reprezentace žen na přípravný kemp ve V. Popovicích

Trenér české reprezentace žen zveřejnil pozvánku a program přípravného kempu před MS, který se uskuteční ve dnech 11. - 20. dubna 2021 ve Velkých Popovicích. Všichni účastníci se musí při nástupu na akci prokázat negativním PCR testem na onemocnění Covid-19.

Nominace na přípravné kempy reprezentace para hokeje

Česká para hokejová reprezentace má na programu další čtyři tréninkové kempy před MS, které se uskuteční ve dnech 6. - 8. dubna, 12. - 14. dubna, 19. - 21. dubna a 26. - 28. dubna v Poděbradech. V dokumentech naleznete pozvánku a program na akce.

Ženy A-tým - Dánsko: DEN - CZE 1:5
Ve druhém zápase na dánské půdě se české reprezentaci žen dařilo o poznání lépe než v sobotu. Dánsko vs Česko 1:5. Branky ČR: 18. Vanišová (Hymlárová), 47. Pejšová (Kolowratová), 50. Mills (Horálková), 55. Horálková, 55. Neubauerová (Vanišová).