Novinky

A-tým - Finsko: CAN - CZE 6:1

Národní tým v semifinále MS nestačil na Kanadu a v neděli si zahraje od 14:20 o bronz. Kanada vs Česko 6:1. Branka ČR: 8. Krejčí (Červenka, Hronek).

Mistrovství světa 2023 budou hostit Tampere a Riga
Na pátečním kongresu Mezinárodní hokejové federace IIHF bylo potvrzeno, že pořadatelskými městy příštího mistrovství světa v hokeji 2022 budou finské Tampere a lotyšská Riga.
A-tým - Finsko: GER - CZE 1:4
Národní tým zvládl čtvrtfinále MS proti Německu a o víkendu si ve Finsku zahraje o medaile. Německo vs Česko 1:4. Branky ČR: 3. Pastrňák (Krejčí, Červenka), 11. Červenka (Krejčí, Hronek), 33. Krejčí (Pastrňák, Červenka), 59. Smejkal (Kämpf).
A-tým - Finsko: FIN - CZE 3:0
Česká hokejové reprezentace na závěr základní části nestačila na domácí výběr a ve čtvrtfinále vyzve od 15:20 českého času v Helsinkách výběr Německa. Finsko vs Česko 3:0.
A-tým - Finsko: USA - CZE 0:1
Národní tým porazil Spojené státy americké a zajistili si postup do čtvrtfinále MS ve Finsku. USA vs Česko 0:1. Branka ČR: 8. Blümel (Zohorna).
Nominace českých juniorek na MS v USA

Česká reprezentace žen do 18 let zveřejnila nominaci na přípravný kemp na MS v Třemošné a samotné mistrovství světa, které se uskuteční v první polovině června v Madisonu (USA). V dokumentech jsou nahrány pozvánka a program akce.

A-tým - Finsko: NOR - CZE 1:4
Důležitá výhra národního týmu na MS proti Norsku, svěřence trenéra Jalonena čeká v základní skupině ještě USA a Finsko. Norsko vs Česko 1:4. Branky ČR: 7. Pastrňák (Krejčí, Červenka), 23. Vrána (Černoch), 41. Pastrňák (TS), 59. Červenka (Pastrňák, Krejčí).
A-tým - Finsko: CZE - LAT 5:1

Hlavně díky povedené první třetině si národní tým na MS 2022 poradil s Lotyšskem. Česko vs Lotyšsko 5:1. Branky ČR: 5. Zohorna (Hertl, Blümel), 5. Červenka (Pastrňák, Krejčí), 7. Špaček (Flek), 17. Hertl (Zohorna, Blümel), 19. Pastrňák (Krejčí, Červenka).

A-tým - Finsko: CZE - AUT 1:2 sn.
Česká reprezentace prohrála s Rakouskem po samostatných nájezdech. Česko vs Rakousko 1:2 sn. Branka ČR: 18. Červenka (Blümel).
A-tým - Finsko: CZE - SWE 3:5
Ve druhém zápase na MS ve Finsku nestačil národní tým na švédský výběr. Česko vs Švédsko 3:5. Branky ČR: 7. Krejčí (Červenka), 38. Kundrátek (Červenka, Jiříček), 46. Blümel (Červenka, Šimek).