Novinky

Nominace na reprezentační skills Camp v Novém Jičíně

V Novém Jičíně se uskuteční další reprezentační skills kemp ve dnech 23. - 25. ledna 2022. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni nominovaní musí při nástupu na akci splňovat aktuální vládní opatření proti onemocnění Covid-19.

Nominace na reprezentační skills camp v Litoměřicíc

Trenéři zveřejnili pozvánku a program skills Campu, který se uskuteční 16. - 18. ledna v Litoměřicích. Všichni nominování musí splňovat podmínky opatření proti onemocnění Covid-19, viz podrobnosti v pozvánce.

Rok 2021 z pohledu českých para hokejistů

Podívejte se na shrnutí roku 2021 z pohledu českých para hokejistů. Článek čtěte na parahockey.cz.

U16 - Zlín: CZE - HUN 7:3
Česká šestnáctka zvládla ve Zlíně i zápas proti o dva roky starším soupeřům a domácí turnaj tří zemí jednoznačně ovládla. Česko U16 vs Maďarsko U18 7:3. Branky ČR: 10. Lukáš Král (Švec), 10. Lukáš Král (Benák, Zielinski), 26. Steklý (Drančák, Zielinski), 32. Teplý (Jung), 42. Pohludka (Teplý, Jung), 50. Benák (Král, Klíma), 60. Pohludka (Svozil).
U16 - Zlín: CZE - SVK 9:2

Na úvod turnaje ve Zlíně porazila česká šestnáctka vysoko stejně staré Slováky. Česko vs Slovensko 9:2. Branky ČR: 5. Benák, 21. Klíma, 24. Veselský (Benák, Král), 30. Veselský (Král, Benák), 42. Veselský (Titlbach, Teplý), 48. Teplý (Titlbach), 48. Liesler (Švec), 49. Curran (Steklý), 56. Lukáš Král (Benák).

U20 - Kanada: GER - CZE 2:1 pp.
Česká dvacítka druhý zápas na MS U20 prohrála v prodloužení. Německo vs Česko 2:1 pp. Branka ČR: 36. Myšák (David Špaček, P. Novák).
Obránce české dvacítky Michal Hrádek nezasáhne do zápasu s Němec
Obránce české dvacítky Michal Hrádek dostal trest na jeden zápas MS U20 za faul v nedělním zápase proti Kanadě. Do pondělního zápasu proti Německu tak nezasáhne.
David Jiříček už do MS juniorů v Kanadě nezasáhne
David Jiříček má vazové poranění v oblasti levého kolene a do mistrovství světa juniorů v Kanadě už bohužel nezasáhne. Včerejší předběžná diagnóza reprezentačního lékaře Jaroslava Budína byla potvrzena dnešní magnetickou rezonancí. David byl detailně informován o svém zdravotním stavu a zítra odletí zpět do České republiky. Obdržel i kompletní výsledky magnetické rezonance a předá je svému klubovému lékaři, který následně rozhodne o dalším postupu.
Z elitní skupiny MS U20 letos tento rok nikdo nesestoupí

Kvůli celosvětové epidemické situaci a obavám z případných karantén nebude z elitní skupiny mistrovství světa juniorů v Kanadě tento rok nikdo sestupovat. Více informací v oficiální tiskové zprávě IIHF.

U20 - Kanada: CZE - CAN 3:6

Česká dvacítka na úvod MS U20 v Kanadě podlehla domácímu výběru. Česko vs Kanada 3:6. Branky ČR: 8. Gut (J. Brabenec, Kulich), 12. P. Novák (Jiříček, I. Ivan), 13. Svozil (Gut).