Novinky

Jednodenní brankářské soustředění v Šumperku

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 23. října v Šumperku brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Jednodenní brankářské soustředění v Chebu

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 9. října v Chebu brankářský kemp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Pozvánka na Future Olympians v Plzni

Zástupci projektu Future Olympians organizují na jednodenní rozvojový kemp pro kategorii U15, který se uskuteční 27. září 2023 v Plzni. Dokumentech najdete pozvánku na akci.

Pozvánka na reprezentační skills kemp U16

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program reprezentačního skills kempu U16, který se uskuteční dne 24. září 2023 v Kravařích. Všichni hráči, kteří jsou na akci nominováni poprvé a dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH, si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Pozvánka na akci v rámci projektu Future Olypians U19

Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program výběru žen Future Olympians na přípravné utkání s norským seniorským týmem žen - Lillehammer, které se uskuteční 21. září 2023 ve Slaném.

Pozvánka na Future Olympians v Praze

Zástupci projektu Future Olympians organizují na jednodenní rozvojový kemp pro kategorii U15, který se uskuteční 14. září 2023 v Praze. Dokumentech najdete pozvánku na akci.

Jednodenní brankářské soustředění v Milevsku

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 6. září v Milevsku brankářský camp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Jednodenní brankářské soustředění v Nové Pace

Brankářská komise Českého hokeje pořádá 6. září v Nové Pace brankářský camp pro gólmany 4. až 9. třídy. K přihlášení využijte rezervační systém zde. Podrobnosti ke kempu najdete zde.

Nominace U16 na testy na ledě a mimo led

Česká reprezentace U16 má na programu fyzické testování na ledě i mimo led, které se uskuteční ve dnech 01. - 02. září 2023 v Praze. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce. Všichni hráči (kteří dosud nedoručili smlouvu do sídla ČSLH), si přivezou vyplněnou 2x reprezentační hráčskou smlouvu (po podpisu za ČH bude jedno vyhotovení posláno zpět hráči), která musí obsahovat úředně ověřený podpis jednoho z rodičů (stačí na Czech POINTU České pošty).

Nominace nejmladší reprezentace žen na šestidenní kemp

Česká reprezentace žen do 16 let zahájí sezonu 2023/24 přípravným kempem, který se uskuteční ve dnech 29. srpna – 3. září 2023 ve Velkých Popovicích. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.