Články o para hokeji

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 startuje!
M​istrovství světa v para hokeji Ostrava 2019​ je tu! Čeští para hokejisté otevřou soubojem s Japonskem domácí mistrovství světa, které od 27. dubna do 4. května hostí Ostrava. Na ostravském ledě se představí osm elitních světových para hokejových týmů. Ostravar Aréna, dějiště turnaje, přitom v posledních dnech prošla značnou proměnou. Pro potřeby šampionátu zaměstnanci haly upravili mantinely i střídačky a trestné lavice.
Fanzóna během MS v para hokeji
Během ostravského mistrovství světa v para hokeji budou moct fanoušci před arénou navštívit i speciální fanzónu. Svou účast ve fanzóně přislíbil i legendární brankář Dominik Hašek.
Kupujte vstupenky na para hokejové mistrovství světa v Ostravě
Naplníme halu - s tímto cílem spustili organizátoři prodej vstupenek na Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019. Vstupenky kupujte zde.
Para hokejisté Zlína jsou mistry republiky
První zápas finále České para hokejové ligy sice Zlínští nezvládli, ovšem ve druhém zápase vyrovnali a ve třetím rozhodujícím si došli pro pátý titul v řadě! Celkově vyhráli už pošesté. Poražená Studénka bere stříbro, bronz po dvou vítězstvích nad Spartou připadl Mustangům z Pardubic.
V Ostravě se uskuteční MS v para hokeji
Nejlepší světový para hokej budou moci vidět diváci na přelomu dubna a května v Ostravě. O titul mistrů světa se zde utká osm elitních mužstev světové skupiny A. V té jsou kromě české reprezentace i týmy Kanady, USA, Norska, Itálie, Švédska, Koreje a Japonska.
Trenér Jiří Bříza zveřejnil širší nominaci na MS v parahokeji v Ostravě
Trenér Jiří Bříza zveřejnil širší nominaci na mistrovství světa v parahokeji, které se bude hrát ve dnech 26. dubna – 4. května 2019 v Ostravě.
Čeští para hokejisté v Praze třikrát přehráli Japonsko
Úspěšný trojzápas má za sebou česká reprezentace para hokejistů. Svěřenci trenéra Břízy vyzvali v Praze na Hvězdě třikrát Japonsko a nad soupeřem z Asie se jim podařilo ve všech případech uspět.
Čeští sledge hokejisté odehráli před startem paralympiády dva přípravné zápasy
Ještě před startem paralympijských her stihli čeští sledge hokejisté odehrát dva přípravné zápasy. Ty český výběr odehrál proti Norsku a Švédsku. V prvním utkání Češi sice podlehli 1:3, proti Švédům už ale druhou prohru nedopustili a severského soupeře porazili vysoko 9:0.
Čeští sledge hokejisté se zabydleli ve vesnici a vyzkoušeli místní led
Česká sledge hokejová výprava úspěšně dorazila do paralympijské vesnice v Pchjongčchangu a sportovci i členové realizačních týmů se zabydleli v připravených apartmánech, které před nimi obývali čeští olympionici.
Paralympiáda se blíží, sledge hokejisté odletěli do Jižní Koreje
Čeští sledge hokejisté odletěli na zimní paralympijské hry. Po pátých místech na předchozích paralympiádách chtějí vybojovat medaili. V Jižní Koreji budou hrát ve skupině B, kde se postupně setkají s domácím výběrem, následovat bude souboj se Spojenými státy americkými, které zkusí zaútočit na zlatý hattrick, posledním soupeřem pak budou Japonci.