05. 11. 2020 - 08. 11. 2020 Karjala Cup 2020
27. 08. 2020 - 30. 08. 2020 České hokejové hry 2020 - ZRUŠENO

Související dokumenty:

Související články:

Souhrn dne: Šlágry pro Švýcarsko a Ameriku, Pastrňák dvěma góly stvrdil výhru nad Nory
Bohatou nadílku zápasů přinesl sobotní program. Celkem se odehrálo šest utkání, ve skupině B pak na diváky čekal šlágr mezi Spojenými státy a Švédskem, který nakonec v prodloužení zvládli lépe Američané. V Helsinkách Švýcaři porazili Kanadu a drží si zatím jako jediný tým své skupiny neporazitelnost. Češi slaví výhru nad Nory 4:1, dvě branky si připsal Pastrňák.
Souhrn dne: Fini vynulovali Británii, Německo nasázelo Itálii devítku. Nájezdová loterie pro Lotyše
Osmý hrací den hrál do karet favoritům. K vidění byl jednoznačný duel mezi Finskem a Británií, Němci potvrdili roli favorita proti Italům. Večerní zápasy ovládli Slováci a ve vypjatém zápase zvítězilo Lotyšsko.
Souhrn dne: V Helsinkách zápas komplikoval požár, Británie znovu padla, Češi vlítli s Pastrňákem na Lotyše
V zemi tisíce jezer se odehrály ve čtvrtek čtyři zápasy. Utkání mezi Německem a Dánskem narušila evakuace, která byla nutná kvůli požáru v hale. Zápas se po přerušení dohrál, a tři body nakonec brali Němci. V Tampere Češi s Pastrňákem ovládli první třetinu a slaví vítězství nad Lotyšskem 5:1. Kanada se po výhře nad Kazachy vyhoupla na první příčku ve skupině A.
Souhrn dne: Severské derby pro Švédy, Francie dokonala obrat a Švýcaři zůstávají stoprocentní
Kolotoč zápasů základních skupin pokračuje. Šestý hrací den nabídl čtyři duely, největším lákadlem byl zápas mezi Finskem a Švédskem, který nakonec rozhodovala až nájezdová loterie.
Na evropské hokejové ceny byli nominováni Roman Červenka, Václav Varaďa a HC Oceláři Třinec
Aliance evropských hokejových klubů zveřejnila nominace na ocenění Evropské hokejové ceny (Fenix Outdoor & Warrior European Hockey Awards) za rok 2022.