Články o národních týmech

Rozhovory z přípravných kempů národního týmu před MS
PRO NOVINÁŘE: Nestihli jste živý vstup z online mixzóny a rozhovory? Nevadí, můžete se na ně podívat na youtube kanále hokej.cz nebo si je stáhnout v plné kvalitě, konkrétní odkazy na rozhovory najdete níže.
Národní tým má za sebou v dějišti MS první trénink
Všichni členové české hokejové reprezentace úspěšně absolvovali vstupní PCR testy v dějišti mistrovství světa v Rize i dvoudenní karanténu na hotelových pokojích. V úterý tak nic nebránilo společnému tréninku svěřenců Filipa Pešána na ledě v olympijském centru v Rize.
Trenér Filip Pešán zveřejnil nominaci na mistrovství světa 2021
Trenér národního týmu Filip Pešán po vítězství na Českých hokejových hrách zveřejnil nominaci na mistrovství světa, které odstartuje 21. května v Rize. Do Lotyšska odcestovali 3 brankáři, 9 obránců a 16 útočníků.
Začala aukce dresů české reprezentace z MS U18
Světový šampionát kategorie U18 se letos uskutečnil v americkém Friscu. Ve čtvrtek odstartovala aukce dresů české reprezentace. Dražitelé mohou získat dresy z červené sady, které byly připraveny pro tento turnaj, ale v kterých nakonec vzhledem k losu turnaje svěřenci Jakuba Petra nikdy nenastoupili.
Příprava na MS v para hokeji: Česká reprezentace stále na kempu v Poděbradech
Už jen pět týdnů zbývá do MS v para hokeji v Ostravě. Všechny týmy se sjedou do dějiště světového šampionátu 14. června, včetně toho českého. Závěrečnou soupisku ještě trenér české reprezentace nezveřejnil.
Přečtěte si bulletin národního týmu pro České hokejové hry 2021
Příprava České hokejové reprezentace na MS vrcholí Českými hokejovými hrami. Národní tým se v O2 areně postupně střetne se třemi tradičními soupeři - Finskem, Švédskem a Ruskem. Přečtěte si speciální online bulletin a dozvíte se všechny zajímavé informace nejen o soupeřích českého výběru.
Národní tým dvakrát porazil Slováky a chystá se na České hokejové hry
Česká hokejová reprezentace zvládla dvojzápas se Slovenskem a v přípravě na mistrovství světa udržela i v Praze neporazitelnost. Svěřence Filipa Pešána nyní čekají České hokejové hry, během kterých je prověří týmy Ruska, Finska a Švédska a které v O2 areně startují ve středu 12. května.
S PCR testem na České hokejové hry, startuje prodej vstupenek
České hokejové hry poprvé hostí Praha. Ve středu 12. května zahájí národní tým domácí turnaj Euro Hockey Tour soubojem s Finskem. O den později vyzve v pražské O2 areně Švédy a poslední zápas před MS absolvuje v sobotu 15. května proti Rusům.
Přečtěte si bulletin národního týmu pro dvojzápas se Slovenskem
Česká hokejová reprezentace pokračuje v přípravě na mistrovství světa dvěma přátelskými zápasy. Národní tým vyzve ve čtvrtek a v pátek v O2 areně ke dvěma zápasům Slováky. Přečtěte si speciální online bulletin a dozvíte se všechny zajímavé informace nejen o soupeři českého výběru.
Legendy se nerodí přes noc. Kniha o všech, kteří milují hokej
Více než rok trvající partnerství Kauflandu a Českého hokeje na základě spolupráce s BPA sport marketing vyústilo v unikátní projekt – první nálepkovou knihu o českém hokeji.