Veteráni (2011/2012)

Realizační tým

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Manažer Pavel Schwarz
Lékař Václav Ježek
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
31. 03. 2012 Den legend v Jihlavě: Česko - Švédsko
04. 01. 2012 - 08. 01. 2012 Veteráni - Prezidentský pohár v Minsku
06. 12. 2011 Přátelské utkání: Veteráni ČR - Ruské legendy
04. 12. 2011 Přátelské utkání: Veteráni ČR - Ruské legendy

Související články:

Čeští veteráni zpestřili oslavy v Novém Jičíně
V sobotu 20.11. se na zimním stadionu v Novém Jičíně. V rámci oslav 20 let od vítězství ve 2. lize si místní odchovanci a legendy pozvali hokejové veterány ČR. Od 16.00 hodin tak byla k vidění hokejová show, ve které na domácí straně zářil odchovanec Rostislav Klesla a v dresu veteránů ČR třinecký Jan Peterek.
K vysoké výhře veteránů nad Izraelí v Pardubicích přispěly klubové legendy
I druhý zápas proti výběru Izraele česká veteránská reprezentace vyhrála vysokým rozdílem skóre. V Pardubicích k němu přispěl především útok složený z legend místního klubu Tomáš Rolinek-Richard Král-Petr Sýkora. Výběr trenéra Jana "Gusty" Havla nakonec zvítězil 17:2.
Čeští veteráni v Českých Budějovicích jasně přehráli Izrael, odveta je na programu v Pardubich
Česká veteránská reprezentace si v exhibičním zápase proti výběru Izraele s chutí zastřílela, když vyhrála 10:0. V Českých Budějovicích se dařilo hlavně triu Brendl-Hanzal-Kotalík, které se postarala o více než polovinu gólů. Odveta je na programu ve středu v Pardubicích.
Čeští veteráni jednoznačně přehráli výběr Příbrami
Česká veteránská reprezentace úspěšně zahájila sezonu 2020/21. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla v Příbrami jasně porazili domácím výběr poměrem 15:4. Nejvíce zazářil Michal Broš, který vstřelil hned pět branek, o jednu méně si na své konto připsal Pavel Brendl.
Čeští veteráni zahájí sezonu zápasem v Příbrami
Česká reprezentace veteránů má na programu první zápas v sezoně 2020/21. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla si zopakují loňský zápas v Příbrami, ve kterém zvítězili 8:4. Proti místnímu výběru se divákům tentokrát představí Michal Broš, Richard Žemlička, Bedřich Ščerban a další někdejší vynikající čeští hokejisté v sobotu 5. 9. od 18:00.