Veteráni (2011/2012)

Realizační tým

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Manažer Pavel Schwarz
Lékař Václav Ježek
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
31. 03. 2012 Den legend v Jihlavě: Česko - Švédsko
04. 01. 2012 - 08. 01. 2012 Veteráni - Prezidentský pohár v Minsku
06. 12. 2011 Přátelské utkání: Veteráni ČR - Ruské legendy
04. 12. 2011 Přátelské utkání: Veteráni ČR - Ruské legendy

Související články:

Čeští veteráni jednoznačně přehráli výběr Příbrami
Česká veteránská reprezentace úspěšně zahájila sezonu 2020/21. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla v Příbrami jasně porazili domácím výběr poměrem 15:4. Nejvíce zazářil Michal Broš, který vstřelil hned pět branek, o jednu méně si na své konto připsal Pavel Brendl.
Čeští veteráni zahájí sezonu zápasem v Příbrami
Česká reprezentace veteránů má na programu první zápas v sezoně 2020/21. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla si zopakují loňský zápas v Příbrami, ve kterém zvítězili 8:4. Proti místnímu výběru se divákům tentokrát představí Michal Broš, Richard Žemlička, Bedřich Ščerban a další někdejší vynikající čeští hokejisté v sobotu 5. 9. od 18:00.
Český hokej zrušil kvůli karanténním opatřením srpnové reprezentační akce
Vzhledem k nedávnému výskytu nákazy mezi členy mládežnických výběrů a souvisejícím karanténním opatřením rozhodl Český hokej o zrušení srpnových reprezentačních akcí. Zrušeny byly České hokejové hry, připravované v náhradním termínu v Brně, stejně jako přípravné kempy, zápasy a turnaje mládežnických reprezentací.
Výkonný výbor Českého hokeje schválil realizační týmy reprezentací
Výkonný výbor Českého hokeje schválil na návrh hlavních trenérů realizační týmy reprezentací pro sezónu 2020/21. Níže naleznete kompletní složení všech jedenácti realizačních týmů od A-týmu, přes mládež, ženy, veterány až po para hokejovou reprezentaci.
Čeští veteráni v Tachově porazili HC Škoda Plzeň Old Boys
V rámci oslav 900. výročí první písemné zmínky o Tachově se na místním zimním stadionu uskutečnil přátelský zápas mezi českou veteránskou reprezentací a HC Škoda Plzeň Old Boys. Někdejší členové národního týmu vedeni kapitánem Bedřichem Ščerbanem i díky hattricku Pavla Brendla zvítězili 8:4.