Veteráni (2020/2021)

Realizační tým

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Asistent trenéra Milan Nový
Manažer Jan Rachota
Lékař Vojtěch Třebický
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
05. 09. 2020 18:00 Veteráni - Utkání v Příbrami

Související články:

Veteráni: České legendy díky drtivému finiši porazily Němce 8:4
Veteráni Česka a Německa se už dříve potkali v německém Landshutu, kde slavil národní tým výhru 7:5. V kladenském ČEZ stadionu předváděly oba týmy dlouho vyrovnanou partii, jenže Češi pěti trefami v řadě v poslední periodě rozhodli o svém vítězství.
Veteráni: Češi na Kladně vyzvou Němce! V akci budou legendy hokeje
Už v sobotu 16. března se od 17 hodin na zimním stadionu na Kladně střetnou čeští a němečtí veteráni. Fanoušci hokeje se mohou těšit na několik legend, na ledě se za český tým představí například Tomáš Plekanec, Jaroslav Bednář, Michal Neuvirth či Filip Novák.
Veteráni: Český výběr se zúčastnil oslav v Nové Pace
Výběr veteránů si v sobotu 24. února zahrál v Nové Pace proti tamnímu klubu v rámci oslav 90 let packého hokeje. Staré gardě přinesly nové dresy se státním znakem na prsou štěstí, protože vyhrála jasně 16:4.
Veteráni: Tým veteránů se účastnil oslav v Děčíně a Pardubicích
Velká výročí si žádají nejen důstojné oslavy, ale především velkou show. A přesně dvě takové proběhly na konci týdne. V pátek 10. listopadu v Děčíně slavili výročí třiceti let působení ve druhé lize duelem s veteránskou reprezentací. O den později pak veteráni pomohli oslavit 100 let Dynama Pardubice.
Čeští hokejoví veteráni porazili Německo
Hokejoví veteráni ČR pod vedením dvojice trenérů Havla a Pouzara vyrazili 15. dubna na střetnutí do Německa, které bylo odloženo kvůli covidové pandemii. V Landshutu se v rámci oslav 75. výročí místního hokejového klubu utkali s Hockey Oldtimers Germany.