Veteráni (2021/2022)

Realizační tým

Pozice Jméno
Trenér Jan Havel
Asistent trenéra Milan Nový
Manažer Jan Rachota
Lékař Vojtěch Třebický
Masér / hospodář Jiří Stejskal

Kalendář akcí:

Datum konání Název akce
06. 04. 2022 - 08. 04. 2022 Veteráni - Dvě přátelská utkání v Izraeli
12. 03. 2022 17:00 Veteráni - Utkání v Choteboři
20. 11. 2021 17:00 Veteráni - Utkání v Novém Jičíně
16. 11. 2021 18:00 Veteráni - Utkání proti Izraeli v Pardubicích
14. 11. 2021 17:00 Veteráni - Utkání proti Izraeli v Českých Budějovicích

Související články:

Čeští veteráni zaznamenali na reprezentační akci v Izraeli dvě výhry
Česká veteránská reprezentace má za sebou akci v Izraeli, jejíž součástí byly i dva zápasy klubu z Tel Avivu a domácímu výběru. Svěřenci trenéra Jana "Gusty" Havla obě utkání vysoko vyhráli a zazářil především Pavel Brendl, který nastřílel dohromady 6 branek.
Čeští veteráni zvítězili v přátelském zápase na ledě HC Chotěboř
Čeští veteráni mají za sebou čtvrtý přátelský zápas v sezoně. Po dvou výhrách nad Izraeli a jedné na půdě Nového Jičína si na své konto připsali další vítězství. Svěřenci trenéra Milana Nového přijali pozvání hokejového klubu z Chotěboře, který tímto zápasem slavnostně ukončil sezonu, a v přátelském duelu zvítězili 11:5.
Čeští veteráni zpestřili oslavy v Novém Jičíně
V sobotu 20.11. se na zimním stadionu v Novém Jičíně. V rámci oslav 20 let od vítězství ve 2. lize si místní odchovanci a legendy pozvali hokejové veterány ČR. Od 16.00 hodin tak byla k vidění hokejová show, ve které na domácí straně zářil odchovanec Rostislav Klesla a v dresu veteránů ČR třinecký Jan Peterek.
K vysoké výhře veteránů nad Izraelí v Pardubicích přispěly klubové legendy
I druhý zápas proti výběru Izraele česká veteránská reprezentace vyhrála vysokým rozdílem skóre. V Pardubicích k němu přispěl především útok složený z legend místního klubu Tomáš Rolinek-Richard Král-Petr Sýkora. Výběr trenéra Jana "Gusty" Havla nakonec zvítězil 17:2.
Čeští veteráni v Českých Budějovicích jasně přehráli Izrael, odveta je na programu v Pardubich
Česká veteránská reprezentace si v exhibičním zápase proti výběru Izraele s chutí zastřílela, když vyhrála 10:0. V Českých Budějovicích se dařilo hlavně triu Brendl-Hanzal-Kotalík, které se postarala o více než polovinu gólů. Odveta je na programu ve středu v Pardubicích.