Coach Manager

Program Coach Manager je online aplikace pro trenéry, která nabízí množství funkcí, nástrojů a možností k usnadnění práce, administrativy a nabízí nové možnosti vzdělávání a práce s edukačními materiály.

Do programu se přihlašujte na adrese http://treneri.ceskyhokej.cz prostřednictvím uživatelského jména a hesla. Uživatelé, kteří dosud nemají přístupové údaje, si je mohou sami vygenerovat přímo na přihlašovací stránce na odkazu "nemáte vytvořený účet? získejte přístup zde".
Uživatelé, kteří své heslo zapomněli, si mohou heslo resetovat kliknutím na "zapomenuté heslo".

V rámci aplikace Coach Manager si můžete také pořídit přístup do dalších aplikací Vzdělání (Edunio) a Tréninky (DrillChange) umožňující on-line vzdělávání, vytváření tréninkových cvičení a plánů. Přístup do těchto programů mají všichni trenéři zdarma. V sekci Aplikace přes zelené tlačítko Aktivovat a následně přejít přímo do příslušných programů.

V Helpdesku aplikace (odkaz naleznete přímo v DrillChange pod menu Podpora) naleznete další návody a doporučení pro práci s aplikací DrillChange, včetně nově přidaného video průvodce vytvářením cvičení.

Podívejte se na manuál, jak se přihlásit do Coach Manageru

V případě technických problémů a dalších dotazů se prosím obraťte na lukas.jankovic@czehockey.cz.

Náhledy aplikací Edunio a DrillChange