Tématické články - Pro trenéry

Novinky v aplikaci Coach Manager
Od 1. 8. 2018 došlo ke spuštění multilicence na programy v rámci aplikace Coach Manager. Český hokej (ČH) od nové sezóny dává v zájmu dalšího rozvoje možnost všem trenérům ČH používat vzdělávací programy zdarma.
Co spojuje všechny hráče na světě? Čtěte nové vydání magazínu Coach
Proč hráči jako Hašek, Jágr, Nedvěd či Straka hráli do relativně vysokého věku? A co je spojuje s nejlepšími hráči všech sportů na světě? To a mnoho dalšího se dozvíte v červnovém vydání magazínu Coach.
Profesionální trenéři ČSLH již působí v 84 klubech
Počet profesionálních trenérů mládeže v menších klubech, financovaných prostřednictvím ČSLH, vzrostl před nadcházející sezónou na 84.
Každý trenér ti něco dá, říká pro magazín Coach Jaromír Jágr
"Nemůžeš si vybírat a pamatovat jen trenéry, kteří ti dali něco pozitivního. Všechno vás nějakým způsobem ovlivní. Negativní zážitky vám mnohdy dají víc než ty pozitivní," říká v červnovém vydání magazínu Coach legenda českého hokeje Jaromír Jágr.
Čtěte nové vydání magazínu Coach
Proč si bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha nemyslí, že ví o svém sportu všechno? To a mnoho dalšího se dozvíte v květnovém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

ČSLH připomíná termín podání přihlášek do projektu Trenér do malých klubů
Sportovní oddělení ČSLH si dovoluje připomenout blížící se termín podání oficiálních přihlášek do projektu Trenér ČSLH do malých klubů, který je 30. dubna 2018.
Jak prorazit jako trenér v NHL? Čtěte nové vydání magazínu Coach
"Klepal jsem na cizí lidi a snažil se strčit někde nohu mezi dveře. Nakonec si mě všimli lidi z NHL a pozvali mě do kempu," říká o svých začátcích finský trenér a sportovní terapeut Marko Yrjövuori v novém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Hráči jsou rodina. Všechno je o citu, říká Zábranský

V novém vydání časopisu Coach najdete rozhovor s majitelem a trenérem hokejové Komety v jedné osobě, Liborem Zábranským. Třetí muž z ankety Trenér roku Českého olympijského výboru se rozpovídal nejen o tom, jestli se cítí být více manažerem či coachem, ale také například o svých zkušenostech z NHL. Pro stažení magazínu Coach verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Nové výběrové řízení pro projekt Trenér ČSLH do malých klubů
Český svaz ledního hokeje pokračuje v realizaci projektu Trenér ČSLH do malých klubů, jehož cílem je přímé financování vybraných činností hlavního trenéra nejmladších věkových kategorií. Trenérů ČSLH v malých klubech je aktuálně 75. Je nám potěšením vám oznámit, že od 1. září 2018 budeme do projektu přijímat další nové kluby. Zájemci mohou posílat přihlášky do konce dubna 2018. Kompletní informace najdete zde.
Jak mluvit k týmu? Čtěte nové vydání magazínu Coach
Čím motivovat hráče k nejlepšímu výkonu? A existuje recept na ideální řeč k týmu? V novém vydání magazínu Coach najdete tipy Michala Ježdíka, basketbalového trenéra národního týmu. Pokud jste se nedostali k tištěné verzi druhého vydání trenérského magazínu Coach v roce 2018, na webu www.cslh.cz si můžete stáhnout jeho verzi v PDF formátu. Stačí kliknout zde.