Články o ženském hokeji

Lvice za hranicemi: V zámoří se mluví o draftu PWHL, nejvýše umístěná Češka je Pejšová
Podobně jako v NHL se renomované americké servery pustily do prvních prognóz pro blížící se draft do PWHL. V něm figurují hned čtyři Češky, které by mohly rozšířit zámořskou kolonii. Tři z nich působí ve Švédsku, ta poslední aktuálně válí na univerzitě.
Holky na led pod dohledem reprezentantek. Skvělá akce, zářily hráčky
Už popáté se uskutečnil den věnovaný těm nejmenším hokejistkám. V Plzni se v pondělí uskutečnila speciální zastávka této akce, jelikož přímo na ledě pomáhaly české reprezentantky, které v úterý odletěly do Spojených států na mistrovství světa.
Lvice za hranicemi: Dvě mistryně severu! V PWHL došlo na stěhování
Skandinávské soutěže již znají své mistryně a Česko má své zastoupení. Pro obhajobu titulu si ve Švédsku dokráčela Luleå s Danielou Pejšovou. V sousedním Finsku udolaly svého soupeře Helsinky, v jejichž řadách válela Michaela Pejzlová. Zámořská PWHL má za sebou uzávěrku přestupů, při které došlo na přestup Terezy Vanišové.
Sezona projektu Future Olympians U15 se blíží ke svému vrcholu
Už sedm jednodenních rozvojových kempů má za sebou projekt Future Olympians U15, který se soustředí na talentované hokejistky. Před vrcholem sezony v podobě bratislavského Evropského poháru 2024 už zbývá jen poslední zastávka v pražských Kateřinkách.
Lvice za hranicemi: Finsko se Švédskem znají své semifinalistky. PWHL rozjela svou druhou polovinu
Ve skandinávských ženských soutěžích se rozjelo play-off, do kterého naskočilo celkem 22 českých hráček, z toho 11 z nich se svým týmem pokračuje i v semifinále! Reprezentantky pokračují ve skvělých výkonech také za mořem, kde se sezóna překlenula do její druhé poloviny.
Akce Holky na led se chystá do Plzně. Tentokrát s nároďákem
Mladé hokejistky za sebou mají v této sezoně už čtyři akce Holky na led. Všechny se těšily velkému úspěchu, navíc přijde další pokračování. V pondělí 25. března se akce uskuteční v Plzni, tentokrát i za dohledu národního týmu žen.
Ve Zlíně se v jeden den uskutečnily dvě akce v rámci rozvoje ženského hokeje
Jeden den, jedno místo, dvě akce. V poslední únorový den se ve Zlíně uskutečnily dvě akce v rámci rozvoje ženského hokeje. Tou první byl pro zvané a nominované hráčky minikemp Future Olympians U15, odpoledne pak patřilo události Holky na led.
Aukce dresů národního týmu žen vynesla přes 200 000 Kč, pomůžou dobré věci
Ve svém vůbec prvním představení v seriálu WEHT na území Česka porazili lvice Německo jasně 7:1. Výherní dresy následně putovaly do aukce, jejíž výtěžek, který překonal hranici dvou set tisíc, poputuje na dobré účely.
Akce Holky na led pokračuje na konci února ve Zlíně
Mladé hokejistky za sebou mají v této sezoně už tři akce Holky na led. Všechny tři se těšily velkému úspěchu, navíc přijde další pokračování. Na konci února se akce uskuteční ve Zlíně.
Český hokej zasáhla smutná zpráva. Zemřel Rudolf Valla
Český hokej zasáhla tragická zpráva. Ve věku 60 let zemřel Rudolf Valla, jeden z nejvýraznějších průkopníků ženského hokeje v České republice.